• پزشکان از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری در حال جمع آوری کمک مالی برای آموزش سگ ها برای تشخیص coronavirus بیماران بو.
  • سگ در حال حاضر می تواند آموزش داده شود برای شناسایی بیماری های مختلف از جمله مالاریا و بیماری پارکینسون.
  • اگر موفق سگ قادر به خر خر کردن COVID-19 بيمار می تواند مستقر در مکان های شلوغ در آینده برای غربالگری اهداف است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما به شما گفت چند هفته پیش که پزشکان در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری (LSHTM) آیا به دنبال آموزش سگ ها برای تشخیص coronavirus بیماران بو. اگر موفق این نوع از فرآیند غربالگری می تواند کمک به مقامات مدیریت مناطق شلوغ مانند فرودگاه یک بار اجتماعی فاصله اقدامات کاسته در انگلستان و کشورهای دیگر. هدف از این برنامه برای آموزش سگ ها برای خر خر کردن بدون علامت COVID-19 بیماران و در نتیجه کاهش گسترش ویروس. این LSHTM برنامه افزایش پول در Indiegogo در حال حاضر.

با 15 روز در سمت چپ کمپین crowdfunding در زمان نوشتن این مقاله آنها قادر به جمع آوری بیش از $5,300 کردن یک هدف بیش از $1.24 میلیون نفر است. سگ در حال حاضر می تواند آموزش دیده برای تشخیص همه انواع شرایط پزشکی از جمله مالاریا و بیماری پارکینسون. آنها ممکن است قادر به تشخیص یک بو است که می تواند خاص به کروناویروس مبتلا به پزشکان معتقدند.

“این خیلی زود مراحل” LSHTM بخش کنترل بیماری سر جیمز لوگان گفته بلومبرگ. “ما می دانیم که بیماری را بو — از جمله بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا و کسانی که بو در واقع کاملا متمایز است. وجود دارد بسیار فرصت خوبی است که COVID-19 خاص بوی و اگر آن را ندارد, من واقعا با اعتماد به نفس است که سگ قادر خواهد بود به یاد بگیرند که بو و شناسایی آن است.”

پزشکان آموزش دیده اند labradors و کاکر فلاشينغ برای تشخیص مالاریا و میزان موفقیت خود را بیش از که استانداردهای.

این بدان معنا نیست که موفقیت تضمین شده است برای COVID-19 تشخیص است. چه ممکن است به خصوص به چالش کشیدن است که پیدا کردن یک بوی خاص در بیماران بدون علامت و نه از بیماران که در حال حاضر نمایشگاه علائم. به هر صورت ما می خواهید بدانید که جزئیات بیشتر در ماه های آینده زمانی که LSHTM ممکن است برخی از نتیجه گیری.

COVID-19 نمی خواهد ناپدید می شوند یک شبه و غربالگری اقدامات مورد نیاز خواهد بود تا زمانی که یک واکسن آماده است. در غیر این صورت ما خطر شیوع بیماری شبیه به آنچه که ما در حال تجربه در حال حاضر.

سگ نه تنها ابزار است که ممکن است مورد استفاده برای صفحه نمایش برای coronavirus بیماران در آینده است. گسترده COVID-19 تست مبارزات از جمله coronavirus ایمنی آزمون می تواند به دنبال در ماه های آینده. اپل و گوگل را ابداع یک تماس سیستم ردیابی است که می تواند در سراسر جهان به احتیاط شرکت کاربران گوشی های هوشمند است که آنها ممکن است در مجاورت تایید COVID-19 بیمار است. دستگاه پوشیدنی هوشمند مانند Rokit T1 عینک نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر درجه حرارت در مناطق شلوغ و تشخیص تب که مشترک COVID-19 ثبت نام.

منبع تصویر: جف Chiu/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de