دکتر می پوشد شش ماسک صورت در هنگامی که به کم ارزش کردن یک احمق ضد ماسک اسطوره

  • ماسک های صورت را کاهش می دهد گسترش این رمان coronavirus اما ضد maskers نگه داشتن اختراع دلیل برای مقاومت در برابر توصیه و یا حکم به آنها را می پوشند.
  • یکی از silliest دلایل آنها آمده ام تا با این است که پوشش صورت را کاهش اکسیژن.
  • یک دکتر قرار می گیرد شش فولاد ماسک بر روی صورت خود و نشان داد که سطح اکسیژن باقی مانده همان صرف نظر از اندازه صورت خود را پوشش.

رمان coronavirus از کنترل خارج شده است در سراسر ایالات متحده در حال حاضر و نه فقط به این دلیل که دولت موفق به آماده سازی بر این اساس برای جلوگیری از همه گیر و بازگشایی اقتصاد با خیال راحت. نیز وجود دارد یک عامل انسانی در بازی. با توجه به این که این سیاره کل جمعیت است که در این مبارزه هم وجود دارد سه چیز ساده همه را به انجام به منظور کاهش گسترش در صورت عدم وجود درمان موثر.

  • فاصله خود را حفظ کنید: تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است و در خانه بمانند.
  • بهداشت: شستن دست های خود را اغلب با استفاده از مواد ضد عفونی کننده هنگامی که شما در خارج و تمیز کردن همه چیز.
  • ماسک صورت: فقط پوشیدن زمانی که شما در خارج از خانه.

نکته سوم این است که بحرانی برای هر داخلی تعامل بین مردم است. Coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا در داخل خانه به خصوص در تهویه ضعیف ، اما به جای در آغوش ماسک صورت, بسیاری از مردم به مقاومت در برابر آنها را پوشیده است. که گیج کننده به خصوص با توجه به اینکه شما در واقع می توانید انواع ماسک های صورت را پوشش می دهد و در فروشگاه ها است که می تواند به جلوگیری از گسترش قطرات و ذرات معلق در هوا. ما در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر که PPE تحت تاثیر کمبود بیمارستان کارگران و مسئولان در همه جا توصیه می شود در برابر خرید ماسک صورت بنابراین افرادی که نیاز به آنها بیشتر می تواند آنها را دریافت کنید.

ضد maskers باید تمام انواع از توضیحات برای امتناع از پیروی از ماسک صورت اجباری و یا دستورالعمل اما یکی از دلایل احمقانه به امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت را به ادعا می کنند که آنها می تواند به کاهش سطح اکسیژن. یک پزشک و انجام یک آزمایش برای کم ارزش کردن این ادعا: میپوشید شش ماسک صورت در یک بار و سطح اکسیژن ماند همان.

ماسک محافظت از هر دو استفاده کنندگان و مخاطبین خود را از تبادل عوامل بیماری زا. متخصصان پزشکی پوشیده شده اند آنها را برای چند دهه. در واقع اگر شما تا به حال هر نوع عملیات به تازگی شما ممکن است متوجه پزشکان و پرستاران همه ماسک صورت برای محافظت از شما را از عفونت نشات گرفته از بدن خود را. هیچ یک از آنها غش و یا کشته شده اند در حالی که آنها عامل بر شما و نگه داشتن شما زنده است. در واقع در سال 1951 یک فرد تحت 96 ساعت روش در شیکاگو است که اعتقاد به جهان طولانی ترین عمل جراحی است. پزشکی پرسنل درگیر در این روش عینک ماسک صورت و هیچ خفه طول ماراتن بهره برداری است.

برگردیم به روز در حال حاضر شما حتی نمی نیاز به یک پیچیده ماسک صورت. هر نوع چهره و پوشش شما می توانید محافظت. و آن می تواند به جلوگیری از قطرات شما اخراج هنگامی که شما سرفه یا عطسه از رسیدن به دیگران است. آن را کاملا کاهش میزان اکسیژن بدن شما کاغذ برداشته از هوا با هر نفس شما را.

دکتر Maitiu Tuathail ثبت یک آزمایش است که نشان می دهد این. او را در شش ماسک صورت یکی پس از دیگری در حالی که متصل به oximeter پالس. آنها خود را پایین تر سطح اکسیژن به عنوان شما می توانید بر روی صفحه نمایش. متاسفانه پزشکان مجبور به توسل به این نوع از کلاهبرداری برای اثبات به مردم است که در صورت ماسک های امن هستند. ایرلندی دکتر نیست و تنها حرفه ای است که فرار آزمون — شما ممکن است مشابه دیگر کلیپ رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی.

چگونه ما می دانیم آن را جعلی ؟ متوجه oximeter پالس در سمت چپ خود شاخص انگشت ؟ که متصل به یک ماشین در سمت راست او می دهد که او را اشباع اکسيژن خواندن. از آن باقی می ماند در 99 درصد در طول کل فرایند است. هر ارزش بالاتر از 94 درصد در نظر گرفته طبیعی است.

اگر شما هنوز هم آنها را باور نمی کند, شما باید کاملا انجام همان آزمون در خانه. فقط oximeter پالس و استفاده از آن با یک ماسک صورت. اگر شما همیشه نگران مدیریت COVID-19 در خانه, سپس شما احتمالا می دانید شما باید سرمایه گذاری در oximeter پالس بنابراین شما می توانید آن را در اطراف خانه به انجام تصادفی اکسیژن خوانش.

یک چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید برای بهبود تنفس خود را تجربه در حالی که با پوشیدن ماسک, اما آن را تا به چیزی برای انجام با سطح اکسیژن. قلم مو دندان های خود را قبل از قرار دادن ماسک بر روی صورت و یا گرفتن برخی از آدامس.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im