آیا شما واقعا نیاز به یک گران گل سرسبد تلفن برای بیش از لاف زدن حقوق ؟

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

هیچ چیز اشتباه با پیروی از روند خرید و زرق و برق دار چیزهایی که اگر آن را به ارمغان می آورد شما شادی. من لزوما آن را انجام دهد, اما من درک می کنم که چرا بسیاری از مردم انجام دهد. من مطمئن هستم که بسیاری از ما در حال حاضر به اعتراف است که گرفتن آخرین آی فون یا چیزی مانند یک Galaxy Z تلنگر نیست انجام شود به دلایل عملی به اندازه آن چیزی است که ما را به تحت تاثیر قرار دادن مردم در اطراف ما – نماد وضعیت ما را به نشان می دهد هر روز.

آن را خوب به دنبال روند

اگر شما نمی مراقبت در مورد روند و وضعیت نمادها و یا شما به سادگی می خواهید به صورت متفاوت, بنابراین شما انتخاب می کنید برای رفتن در یک مسیر متفاوت از مردم در اطراف شما ؟ می گویند شما – مثل من – بلند شد و تصمیم گرفت یک روز که شما خرید یک تلفن Xiaomi – کمتر-نام تجاری شناخته شده است که اکثر مردم مشاهده نمی به عنوان پر زرق و برق به خصوص در مقایسه با یک گل سرسبد سامسونگ گوشی های هوشمند یا آی فون.سپس به تدریج شما متوجه است که گوشی شما خریدم فوق العاده است و قابل اعتماد می کند و همه شما نیاز به آن را کاملا. چه خوب تعجب دلیل این که شما را یک خطر با چیزی که ممکن است ناآشنا به شما!

آیا شما احساس شرمندگی به جلو که به گوشی هنگامی که شما در حال حلق آویز کردن با دوستان است که همه باید اپل و سامسونگ تلفن? و یا شما احساس می کنید منحصر به فرد در یک راه خوب است?

اجازه ندهید بازاریابی را انتخاب کنید را برای شما

امروزه اواسط محدوده گوشی های هوشمند هستند مسلما خیلی خوب است که تقریبا تمام کاربران خواهد بود بیش از خوشحال با یک جمله خوب-قیمت گوشی بیش از گذراندن سه بار قیمت برای گوشی های هوشمند گل سرسبد. کمتر مرسوم تولید کنندگان گوشی های هوشمند اغلب نمی (یا نمی تواند) صرف به همان اندازه در بازاریابی به عنوان Samsungs و Huaweis جهان است. و من را دریافت نمی اشتباه می بینم که با این نسخهها کار بازاریابی – مردم شروع به دیدن یک گوشی هوشمند به عنوان مطلوب تر زمانی که یک بازیگر محبوب دیده می شود و آن را ترویج و یا شما پر زرق و برق به دنبال تبلیغات برای آن در همه زمان ها.

اما هنگامی که شما خرید که همان خوبی به بازار عرضه تلفن شما پرداخت اضافی برای که بازاریابی به عنوان تولید کننده می خواهد به پول آن صرف شده در تبلیغات به عقب. شما لازم نیست به پرداخت این مالیات و بسیاری دیگر از آنهایی که پنهان اگر شما فقط یک گوشی هوشمند است که شما بر روی خود شما.

منافع شما را از گل سرسبد بزرگ-برند گوشی در بهترین حالت حداقل

اگر شما پس از بهترین دوربین با کیفیت – و سپس شما باید سرمایه گذاری در یک گل سرسبد گوشی های هوشمند. اگر شما در مورد مراقبت چگونه دیگران شما را درک و سپس دوباره, هیچ چیز ضربان نماد وضعیت تلفن. اما چه چیز دیگری شما در حال گرفتن برای کسانی که اضافه صدها نفر شما مجبور به پرداخت برای چنین گوشی های هوشمند?

صفحه نمایش ممکن است کمی بهتر معمولا در راه است که محسوس مگر اینکه شما در آن نگاه کنید اما آیا شما واقعا مراقبت اگر قطعنامه و یا تازه کردن نرخ ها بالاتر است ؟ این یک صفحه نمایش کوچک. و در flagships عمر باتری در واقع ممکن است بدتر مانند گوشی های اغلب طراحی شده با یک تمرکز قوی بر لاغری و سبکی.

که به تضعیف گل سرسبد گوشی های هوشمند مانند کهکشان توجه داشته باشید که به وضوح می آید با مزایای منحصر به فرد. کیفیت زندگی ویژگی های از قبیل NFC, شارژ بی سیم و گرد و غبار و مقاومت در برابر آب است که بسیاری از flagships را نیز ممکن است برای شما مهم است. اما امروزه مقدار زیادی کمتر از گوشی های گران قیمت نیز با چنین ویژگی های.

پس خرید های گران قیمت تلفن شما واقعا گرفتن بیش از یک نماد وضعیت شما می توانید نشان می دهد ؟ و یا آیا شما در واقع پرداخت خاص و شاخص ویژگی های است که دیگر گوشی های هوشمند ارائه می دهد ؟ با خودتان صادق باشید. صرف نظر از دلایل خود آنها معتبر هستند و من نه تضعیف آنها.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد همه این ؟

دوباره من باور دارم که وجود دارد هیچ مشکلی با زیر روند خرید و زرق و برق دار چیزهایی که اگر آن را واقعا به ارمغان می آورد شما شادی و شما در حال انجام آن را برای خودتان. اما من همچنین می خواهم افرادی که احساس تحت فشار به زیر گرایش به دانستن است که آن را خوب به کمتر محبوب گوشی های هوشمند فقط تا آنجا که آن را خوب به پوشیدن هر لباس شما را راحت می کند و زندگی خود را در هر راه شما احساس می کنید برای شما بهتر است.

چه تلفن شما با استفاده از, و آنچه که واقعا شما آن را انتخاب کنید ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم که اگر شما موافق یا مخالف با این مقاله و به همین دلیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>