دیزنی جهان به بازگشایی در جولای 7, اما بازدید کنندگان از نیویورک می خواهید به ماندن در خانه

  • دنیای دیزنی پارک فلوریدا را بازگشایی برای عموم مردم در ماه جولای.
  • پارک ها باز خواهد شد با بسیاری از coronavirus مربوط به اقدامات ایمنی از جمله اجباری ماسک و متوسط چک.
  • دیزنی جهان بازدید کننده از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را به قرنطینه خود را برای 14 روز قبل از ورود.

به عنوان بخشی از یک تلاش جهانی برای جلوگیری از coronavirus دیزنی در اوایل ماه مارس بسته تمام آن فلوریدا پارک موثر قرار دادن حدود 77,000 کارکنان از کار در این فرآیند است. و با توجه به چگونه به راحتی coronavirus میتواند از طریق جامعه گسترش دارد و در ابتدا برخی از حدس و گمان است که دیزنی نمی بازگشایی برای عموم تا 2021. در حال حاضر ایالات متحده به آرامی اما مطمئنا شروع به بازگشایی دیزنی در این هفته اعلام کرد که دنیای دیزنی و مرتبط با آن پارک را بازگشایی برای عموم در جولای 11.

دیزنی جدید اعلام شد البته همراه با مقدار زیادی از اطلاعات جزئیات اقدامات ایمنی این شرکت قصد دارد به پیاده سازی برای بازدید کنندگان پارک. مهمتر از همه دیزنی گفت که پارک های آن خواهد شد که ظرفیت قابل توجهی محدودیت. این تغییر به خصوص قابل توجه است با توجه به این که دیزنی پارک به شدت بسته بندی شده, به خصوص در طول ماه های تابستان است.

در حالی که خاص ظرفیت محدود شده باشد دیزنی است که برای اولین بار بخشی از بازگشایی روند را ببینید پارک اعتراف فقط 20-30 ٪ از ظرفیت های طبیعی.

علاوه بر این بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک هم برای ایمنی خود و ایمنی دیگران. قابل توجه دیزنی ارائه خواهد شد مهمانان “آرامش در مناطق” خواهد شد که در مناطق تعیین شده که در آن بازدید کنندگان می توانند با خیال راحت حذف ماسک خود را. نیز وجود خواهد داشت درجه حرارت چک قبل از بازدید کنندگان مجاز به وارد کنید.

یکی دیگر از اندازه گیری ایمنی دیزنی قصد دارد به ترکیب نیاز به بازدید کننده از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به قرنطینه خود را برای 14 روز قبل از ورود به دیزنی توچال. شایان ذکر است که این یک قانون منحصر به فرد به دیزنی است اما نه مطابق با فلوریدا رسمی coronavirus دستورالعمل های ایمنی. در حالی که این قانون به احتمال زیاد نمی خواهد تحت تاثیر بسیاری از دیزنی جهان بازدید کنندگان آن چیزی است که برای آگاهی از اگر شما از منطقه سه جانبه دولت.

به عنوان منطق پشت این قاعده نیویورک بود که قبلا کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده پس از آن را حس می کند چرا فلوریدا خواهد بود به خصوص با احتیاط از بازدید کنندگان از این منطقه است.

مرتبط توجه داشته باشید که هر کس خوشحال است در مورد دیزنی برنامه ریزی برای بازگشایی ماه آینده. وجود دارد چند دادخواست در گردش آنلاین که استدلال می کنند که افتتاح پارک عقب قرار داده خواهد شد دیزنی کارکنان و مهمانان در قابل توجهی خطر ابتلا به کوروناویروس. در این مرحله هر چند به نظر می رسد که دیزنی اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده جلوگیری از هر گونه پیش بینی نشده سنبله در coronavirus موارد بیش از چند هفته آینده.

در نهایت به عنوان یک نقطه از علاقه تخمین زده می شود که دیزنی پارک بسته شدن هزینه های این شرکت تا آنجا که 30 میلیون دلار در روز درآمد از دست داد.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>