راه که دیزنی است که در حال گسترش و بهبود جریان آن خدمات در سراسر جهان است یک تور دو نیروی. دیزنی+ انجام آنچه در زمان Netflix 7 سال فقط در پنج ماه. دو هفته پیش در جریان سرویس ویدئو تایید آن بیش از 50 میلیون مشترک.حتی چیزهای کوچک مانند راه اندازی یک برنامه تلفن همراه و یا بهبود کیفیت جریان بر روی تمام سیستم عامل کمک به دیزنی+’ثانیه قابل افزایش است. یکی از این پیشرفت های کوچکتر شده است تحت فشار قرار دادند به دیزنی+ مشترکین با استفاده از دستگاه های iOS.

برنامه های iOS به تازگی دریافت به روز رسانی که به معرفی یک لایه اضافی امنیتی و همانطور که عنوان می گوید: برخی از مرتب کردن بر اساس داده saver mode. با آخرین نسخه از دیزنی+ شما قادر خواهید بود به را انتخاب کنید برای ورود از حساب خود را در سراسر تمام دستگاه های که می خواهید برای تنظیم مجدد خود را ایمیل و یا رمز عبور.

همچنین این نرم افزار تلفن همراه خواهد شد در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران iOS برای انتخاب تصویری با کیفیت پخش در شبکه خانگی به صرفه جویی در داده ها. دو گزینه جدید در حال حاضر در دسترس در برنامه – خودکار و صرفه جویی در داده ها. اگر شما انتخاب می کنید دومی دیزنی+ خواهد درپوش جریان با سرعت استاندارد و با کیفیت در حالی که گزینه اتوماتیک به لحاظ نظری می تواند جریان به 4K UHD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im