ظرف شبکه SEC تشکیل پرونده نشان می دهد این تاریخ زمانی که آن را در خرید موبایل تقویت

برای 5 میلیارد دلار ظرف بنیانگذاران و رئیس چارلز Ergen گرفتن بی سیم کسب و کار او اشتیاق بدی. ظرف را دریافت خواهد کرد همه با حداکثر سرعت دویدن اعتباری کسب و کار است که شامل 9.3 میلیون مشتریان واقع در تمام 50 ایالت و پورتوریکو, 400 کارکنان و 7,500 فروشگاه های خرده فروشی. این بخشی از کسب و کار دلار هزینه 1.4 میلیارد دلار است. برای باقی مانده $3.6 میلیارد دلار ظرف را دریافت 14MHz از با حداکثر سرعت دویدن طیف 800 مگاهرتز. ظرف رود که به امضای 7-سال MVNO توافق با T-Mobile است که اجازه خواهد داد که آن را به شروع به فروش سرویس های بی سیم در زیر ظرف نام در حالی که آن را می سازد یک مستقل 5G شبکه.

ظرف شبکه خواهد شد در خرید خود را از افزایش بی سیم و دیگر اعتباری دارایی در ژوئیه 1,

بیش از چند روز گذشته شایعاتی وجود دارد در مورد ظرف حمایت کرد. در آوریل 1, T-Mobile خریداری شده با حداکثر سرعت دویدن و Ergen, دشوار برای مقابله با, احتمالا فکر می کردم که او T-Mobile و DOJ تنها جایی که او می خواست آنها را. اما کسانی که فقط شایعه است. و با اصل خرید دارایی توافق (APA) مجموعه به پایان می رسد, در جولای 1st, یک ثانیه پر کردن ساخته شده توسط ظرف مورخ چهار شنبه, ژوئن 17, ایالات متحده است که قصد دارد ظرف در بسته مقابله با T-Mobile در ماه جولای 1st. معامله انجام خواهد شد تحت شرایط اصلی توافق است.

ادغام برای T-Mobile بود که همیشه در مورد آن به دست گرفتن کنترل با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند 2.5 GHz طیف. چنین طیف نادر در ایالات متحده و T-Mobile است که به دنبال “پخت کیک” با آن 5G شبکه. پایین کیک ساخته شده از 600MHz باند پایین طیف که T-Mobile پرداخت $7.99 میلیارد دلار در سال 2017. لایه میانی کیک استفاده می کند با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند امواج رادیو و تلویزیون با سرعت بالا mmWave طیف بالا.
ظرف باید در حال حاضر پیدا کردن یک سوراخ شریک مایل به کمک آن ساخت مستقل 5G شبکه. یکی ممکن است شریک زندگی شایع است به اپل. مرحوم استیو جابز در نظر گرفته شده بود ایده ارائه آیفون با خدمات تلفن همراه در خارج از جعبه. زمان تیم کوک مدیر عامل شرکت گزارش شده است که علاقه مند در یک برنامه است که ارسال اطلاعات به آی فون واحد توسط ماهواره. ظرف می تواند کمک به شرکت اپل که تلاش در حالی که در پایان با مالکیت بخشی از یک شبکه 5G; دیگر شرکای تجاری ممکن است شامل گوگل و آمازون است. مستقل 5G شبکه به این معنی است که با استفاده از آن به شدت 5G فناوری اطلاعات و صدا. غیر مستقل 5G نگه داشتن برخی از شبکه های LTE و تکنولوژی و استفاده از آن به صورت صوتی در حالی که داده ها اجرا می شود سریع تر 5G سرعت داده.

به گفته یکی از برآورد هزینه خواهد شد $10 میلیارد دلار برای ظرف برای ساخت یک مستقل 5G شبکه. و هیچ وقت به هدر زیرا به عنوان بخش اصلی آن مقابله با DOJ شرکت توافق کردند که به پوشش 70% از کشور با 5G سیگنال ژوئن 14, 2023. اگر ظرف نتواند به دیدار که هدف آن مجبور خواهد شد به یک “داوطلبانه سهم” از 2.3 میلیارد دلار به خزانه داری ایالات متحده. T-Mobile نیز ساخته شده برخی از تعهدات به FCC از جمله یک وعده است که 97 درصد از مردم این کشور به 85 درصد در مناطق روستایی) خواهد بود با پوشش کم باند 5G سیگنال در عرض سه سال پس از ادغام بسته شده است. همچنین وعده داده شده برای تحویل اواسط باند 5G به 75 درصد از این کشور در طول همان دوره زمانی. پس از شش سال, آن درصد افزایش به 99% در سراسر کشور برای کم باند طیف و 88 درصد در اواسط باند طیف.

در حال حاضر که ظرف رئیس Ergen را در نهایت بی سیم خود را کسب و کار در جولای 1st آن جالب خواهد بود تا ببینید که آیا او می تواند آن را تبدیل به یک حامل مهم به پیش بینی توسط DOJ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>