اختلاف می شود سرور چت تصویری از ویژگی های مناسب برای افت-در افت گفتگو

این یک روند جدید برای برنامه های تلفن همراه از هر گونه تنوع و به چت تصویری پشتیبانی به تازگی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. فقط امروز ما در مورد Facebook راه اندازی آن مسنجر اتاق خدمات مکالمه تصویری در حالی که دو هفته پیش برنامه پیام رسانی تلگرام همچنین اعلام کرد که این کار بر روی اضافه کردن ویدئو کنفرانس پشتیبانی می کند.در حال حاضر ما به نوبه خود توجه ما را به محبوب پرنیان گرا سرویس چت ميرود. در یک وبلاگ پست از دیروز این شرکت در پشت آن اعلام کرد که آن سرور جدید تصویری قابلیت چت در حال حاضر در دسترس به هر کس بر روی دسکتاپ وب و iOS که کاربران اندروید را به صبر کمی طولانی تر.

از ویژگی های جدید می آید تعبیه شده در کانال صوتی. پس از پیوستن به یک آیکون جدید در حال حاضر اجازه می دهد تا برای تغییر از یک صدا برای تماس تصویری. محدودیت برای شرکت کنندگان فعال در اختلاف calls نیز به طور موقت افزایش یافته و از 10 تا 25 با پست وبلاگ ذکر است که این تغییر ساخته شده به جای مردم گیر بودن در خانه.

اختلاف پشتیبانی چت تصویری اما با سرور جدید تصویری از ویژگی های این شرکت امیدوار است برای برآوردن هر دو نفر گیر کرده در صفحه اصلی با توجه به اجتماعی فاصله و کاربرانی که قبلا درخواست برای به اشتراک گذاری صفحه نمایش پشتیبانی می کند. چون سرور تصویری می کند و علاوه بر این اجازه می دهد تا به صورت زنده پخش و به اشتراک گذاری صفحه نمایش.

اختلاف در ابتدا راه اندازی شد در سال 2015 و در طول سال شد و بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود chat خدمات توسط پارسه, اگر چه آن جمعیتی است که به طور مداوم در حال گسترش به خصوص که به تازگی. کاربران آیفون می توانید اختلاف برنامه از فروشگاه App اپل در اینجا در حالی که کاربران گوشی های هوشمند آندروید می توانید دانلود آن را در Google Play در اینجا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im