با وجود طراحی مجدد و 5G, این تحلیلگر نمی بینم فوق العاده چرخه شروع برای آی فون اپل

بسیاری از سرمایه گذاران را بار خوب پیش رو برای اپل. شرکت تولید بالا-فروش ساعت هوشمند در جهان (در واقع آن اتفاق می افتد به شماره یک دیده بان در جهان) بالا گوش فرسوده, هدفون, و شماره یک گوشی های هوشمند در جهان است. امروز اپل سهام افزایش یافت $8.68 (یا 2.33%) را به تمام زمان بسته شدن بالا در $381.37. که فقط 13 سنت خجالتی تمام زمان روز به داخل بالا از $381.50 امروز مجموعه ای از. در مارس 23, فقط زمانی که coronavirus شد تبدیل شدن به یک موضوع جدی اپل سقوط به بسته شدن قیمت از $224.37. پس از آن به فن آوری های غول پیکر دیده است سهام خود را افزایش $157 یا شگفت انگیز از 70 ٪ است. این شرکت با ارزش بیش از $1.65 تریلیون دلار است.

انجام طراحی مجدد و گنجاندن 5G پشتیبانی تضمین کند که آی فون فوق العاده چرخه در حال آمدن است ؟

برخی از خوش بینی در اطراف اپل با این شرکت برای اولین بار 5G های همراه مجموعه معرفی می شود به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر. این نیز خواهد شد یک طراحی مجدد آی فون خط با طرف گرد از مدل های فعلی جای خود را به طرف تخت ساخته شده است که آی فون اپل 4 و آیفون 4s دو تا از بهترین طراحی مدل های آی فون از تمام وقت (“مانند یک مادر زیبا دوربین لایکا” گفت: اواخر استیو جابز از آیفون 4). از آنجا که آی فون 6 خط, اپل استفاده از گوشه های گرد برای گوشی های. اما وقتی که می آید به آن, تخت, باند ما می توانیم نقل قول از اواخر سال کارن کارپنتر که خواند “آنها دوباره فقط مانند یک دوست طولانی از دست داده” اگر چه ما کاملا مطمئن است که او آواز خواندن در مورد نگاه جدید اپل.

بین طراحی مجدد و 5G, تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس گفت که در ماه گذشته که اپل بهره خواهد برد از tailwinds ایجاد شده توسط یک آی فون جدید “supercycle.” او با اشاره به این که زنجیره تامین بهبود از مسائل ناشی از این بیماری همه گیر در نتیجه قرار دادن “Cook & Co. پشت در صندلی رانندگان برای راه اندازی این 5G چرخه در این نمونه سپتامبر قاب زمان.” او همچنین به طراحی مجدد و توسعه از چهار جدید آیفون 5G 12 مدل “طوفان کامل.”
نه هر تحلیلگر خواستار فوق العاده چرخه. با توجه به SeekingAlpha اوایل این هفته Nomura را جفری Kvaal گفت که 5.4 اینچ, آی فون, 12, 6.1-اینچ, آی فون, 12 Plus 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max را “سقوط کوتاه از یک سوپر چرخه.” او شواهد برای اینکه یک “منفی نلی” شامل داده ها نشان می دهد که اپل خواسته است آن زنجیره تامین به کشتی به اندازه کافی قطعات برای تولید 80 میلیون آیفون سری 12 واحد برای نیمه دوم این سال است. که شکل او اشاره می کند که در پایین 80 میلیون تا 85 میلیون آی فون 11 سری واحد است که اپل خواسته برای سال گذشته است. به عبارت دیگر از کجا گوشت گاو رشد? و Nomura انتظار دارد که اپل در واقع به کشتی 65 میلیون به 70 میلیون گوشی آیفون از 12 خانواده در طول نیمه دوم این سال است.

یک گزارش از شاخص Nikkei آژانس خبری هفته گذشته گفت که به لطف همه گیر اپل رو به تاخیر بین چهار هفته و شش ماه در شروع تولید انبوه آن برای اولین بار 5G مدل های آی فون. Nomura می بیند هر گونه تاخیر در حال اجرا بیش از چهار تا شش هفته است که هنوز هم می تواند اجازه می دهد اپل به فروش میلیون ها نفر از واحد را به خریداران تعطیلات. و اوراق بهادار شرکت می گوید که اپل می تواند “اجرای زنجیره تامین full tilt” به منظور “اصلاح هفته از راه اندازی به تاخیر بیاندازد.”

اگر وجود دارد هر گونه headwinds رو اپل آنها می تواند مربوط به مشکلات مالی است که بسیاری از آنها در حال اجرا را-به خصوص در آمریکا-پس از COVID-19 شیوع. در ایالات متحده تعداد موارد جدید در هر روز افزایش یافته است به تعدادی که پر کردن استادیوم یانکی. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود را ممکن است آن را سخت برای برخی به توجیه صرف پول زیادی در یک آی فون جدید. امیدوارم اپل این به رسمیت می شناسد و قیمت 2020 مدل درآمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>