با وجود فقیر پوشش Verizon برج بالاتر از رقبای خود در 5G فروش گوشی های هوشمند

آن را احتمالا نمی زودرس به اطلاع 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند نیست و دقیقا به فروش می رسد مانند hotcakes تا کنون. پس از همه, کهکشان S10 5G شد به صورت تجاری در دسترس در ایالات متحده بیش از یک سال پیش و با توجه به یک گزارش بازار از چند ماه به عقب جهانی 5G محموله های گوشی های هوشمند به ندرت به بیش از 24 میلیون واحد در طول 90 روز اول از سال 2020 است.

Stateside که تعداد برآورد شده در حدود 3 میلیون واحد برای همین بازه زمانی توسط Strategy Analytics محققان و اگر چه جدید و پیشگامانه فن آوری تلفن همراه است و بدیهی است که هنوز در مراحل ابتدایی خود را, شما نمی توانید سرزنش پایین 5G تصویب رای دادن به طور کامل در برخی از مردم شک و تردید از استقبال از آینده است.
اما آن را به عنوان معلوم تنبل شبکه ارتقاء و فقیر 5G نفوذ حامل مانند Verizon ممکن است در درجه اول در گسل یا نه. که به دلیل قرمز بزرگ واقع شده است قادر به گرفتگی رقابت آن در نظر 5G فروش گوشی برای چند ماه گذشته با توجه به داده های برداشت شده توسط M علوم و مشترک با PCMag را Sascha Segan. ما در حال صحبت کردن با برتری در ابتدا ادعا کرد که پس از فوق کهکشان S10 5G راه اندازی است که به تدریج بزرگ و بزرگتر از ماه فوریه سال 2020 است.

هیچ جایزه برای حدس زدن آنچه مهم رویداد پس از آن اتفاق افتاد که بطور قابل توجهی افزایش تعداد تمام چهار بزرگ ما ارائه دهندگان خدمات بی سیم, اما آنچه جالب است این است که ورایزون فروش همچنان به صعود چند ماه پس از تجاری اولین Samsung Galaxy S20 خانواده است.
که به احتمال زیاد به دلیل این کشور بزرگترین حامل در زمان شیرین خود را از زمان به انتشار 5G UW نسخه کوچکتر S20, نوع, اما آن را نیز می تواند به چیزی برای انجام با ورایزون غیر معمول سخاوت وقتی که می آید به 5G-قادر به گوشی های. به عنوان توسط اشاره Segan فوق 6.2 اینچ کهکشان S20 ارزان تر است در قرمز بزرگ با کمتر رشته های متصل از در دیگر اپراتورها و همان می رود برای دستگاه های مانند سامسونگ در اواسط محدوده کهکشان A71 5G و حتی LG V60 ال جی.

که ما به ارمغان می آورد کاملا احتمالا تعداد واقعی یکی از دلایلی که چرا مصرف کنندگان هجوم آوردند به ما حامل فروشگاه برای خرید 5G گوشی های هوشمند در میلیون است. یعنی گران قیمت به جای محدود پوشش شبکه و یا متوسط سرعت داشت. در غیر این صورت چگونه می تواند به شما توضیح Verizon گزارش موفق به عبور از 100,000 5G واحد-فروش-یک-هفته را در پایان ماه مه به حفظ و نگهداری است که نسبتا بالا نوار از طریق ژوئن در حالی که رقابت هرگز پیشی گرفته 40,000 هفتگی مجموع?

به وضوح قرمز بزرگ است حق انجام کاری حداقل در مقایسه با AT&T, T-Mobile و Sprint, و این چیزی است که قطعا مربوط به اپراتور واقعی 5G Ultra Wideband سیگنال است که در مورد به عنوان گریزان به عنوان کاغذ توالت در اوج coronavirus وحشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de