معامله: ورایزون LG V60 ال جی می شود ارزان ترین 5G را فعال کنید گل سرسبد

وقتی که می آید به 5G گوشی های هوشمند, اگر شما به دنبال به خرید یک شما می دانید که شما در حال رفتن به صرف بزرگ به تحقق رویای خود را. خوب است که نمی تواند در این مورد اگر شما مایل به ارتکاب به یک قرارداد طولانی مدت با یکی از ما حامل است که ارائه 5G گوشی های هوشمند است.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, Verizon در حال اجرا است یک ارتقاء در LG V60 ال جی 5G که البته همراه با چند جنبه های منفی. اما در ابتدا, اجازه دهید نگاهی به آنچه حامل را ارائه کرده است. LG V60 ال جی را می توان برای $950 طریق Verizon اما کسانی که ثبت نام برای یک قرارداد دو ساله می توانید آن را برای $30.58 در هر ماه تا 24 ماه.

اما برای یک مدت زمان محدود Verizon ارائه می دهد LG V60 ال جی 5G فقط برای $22.95 در هر ماه که بدان معنی است که شما صرفه جویی می شود هیچ کمتر از 400 دلار تا پایان قرارداد دو ساله است که شما باید ثبت نام به منظور استفاده از معامله.

بدیهی است که حرکت نزولی این است که شما نمی توانید از $400 تخفیف اگر شما پرداخت در صف مقابل. خبر خوب این است شما می توانید برای دریافت تا $550 با تجارت-در یک خط است که به لحاظ نظری می تواند LG V60 ال جی 5G رایگان. برای بهره مندی از حداکثر تجارت در ارزش, شما باید اضافه کردن یک خط جدید در بالا و فراتر از انجام بازی و یا نامحدود دریافت کنید. اگر شما ارتقاء داده شده به هر کدام از این برنامه شما فقط 250 دلار تجارت در ارزش.

همچنین Verizon ارائه می دهد جریان تلویزیون به صورت رایگان اگر شما اضافه کردن هر 5G گوشی های هوشمند با قیمت 550 دلار یا بالاتر ماهانه با دستگاه پرداخت به سبد خرید خود را و سپس فعال کردن بر روی یک گوشی هوشمند جدید خط از خدمات Verizon با نامحدود است. در نهایت فراموش نکنید که اگر شما آنلاین سفارش شما دریافت 20 دلار خود را 40 دلار هزینه ی فعال سازی.

اتمام معامله در Verizon

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im