معامله: اپل دیده بان سری 3 است که 15 درصد ارزان تر در آمازون

اگر چه اپل نسل سوم ساعت هوشمند است که با استانداردهای امروز از آن باقی مانده است به عنوان قابل اعتماد و جامد به عنوان تقریبا سه سال پیش بود. البته بسیاری از گزینه های دیگر همان هزینه حتی اگر آنها راه اندازی شده است تنها یک سال پیش اما آنها در حال ساخته شده توسط اپل.

کسانی که نمی توانیم به پرداخت هزینه برای یک مقدار جدیدتر اپل ساعت هوشمند می توانید با استفاده از معامله آمازون است که باعث می شود اپل واچ سری 3 بسیار ارزان است. اولا روشن است که ارزان ترین نسخه از اپل دیده بان سری 3 به طور معمول به فروش می رساند برای $200.

خوب آمازون در حال حاضر ارائه می دهد 30 دلار تخفیف و در حالی که این مقدار نیست که آن را کاملا مناسب و معقول برای یک ساعت هوشمند اپل به چنین قیمت پایین. این معامله این است که تنها در دسترس برای 38mm مدل sans تلفن همراه پشتیبانی می کند اما بزرگتر 42mm در فروش و همچنین این درست است که این تخفیف کوچکتر در مقایسه با قیمت کامل.

نگه داشتن در ذهن است که این ساعت هوشمند همراه با گارانتی استاندارد است که شما به طور معمول زمانی که شما آن را خرید از فروشگاه اپل. همچنین شما قادر خواهید بود برای اضافه کردن AppleCare+ ظرف مدت 60 روز پس از خرید شما است که به شدت توصیه می شود آن را به عنوان هزینه فقط $50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>