تیره حالت به زودی به سه نرم افزار های گوگل در اندروید

گوگل در حال حاضر به روز شده بسیاری از برنامه های تلفن همراه با تم تاریک اما یک تعداد انگشت شماری بوده است از اجرای. Docs, Sheets و Slides در میان این برنامه ها که اصلا مناسب dark mode نشده است.

با توجه به 9to5google که در مورد تغییر در نه چندان دور در آینده است. پس از decompiling آخرین نسخه از این نرم افزار که گوگل به تازگی آپلود شده به فروشگاه بازی آنها را کشف کرده اند اثری از یک تم تیره که نبوده است را فعال کنید در برنامه.

کد خطوط است که نشان می دهد گوگل در حال آماده سازی برای اضافه کردن حالت تیره به Docs, Sheets و Slides اضافه شد چند هفته پیش این گزارش ادعا می کند. آنچه مهم است به ذکر است که در نسخه های اخیر این کد از ویژگی های خطوط دهید که اعلام تغییرات جدید پس از آن به نظر می رسد مانند dark mode قرار است به آن اضافه شود به زودی.

خوشبختانه یکی از AndroidPolice خوانندگان را قادر به فعال کردن حالت تیره در هر سه Google apps بنابراین ما اضافه شده است یک تصویر است که نشان می دهد آنچه در آن مانند به نظر می رسد در اسناد. در حالی که ما نمی دانیم دقیقا در زمانی که گوگل قصد دارد برای به روز رسانی این نرم افزار آن را امن فرض کنیم که این اتفاق خواهد افتاد به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>