‘محدود کردن شور و شوق خود را’ بازگشت به HBO برای فصل 11

  • HBO تمدید محدود کردن شور و شوق خود را برای فصل یازدهم روز سه شنبه.
  • محدود کردن شور و شوق خود را به عرضه در HBO در سال 2000 و اجرا شده است به صورت 100 قسمت. نشان می دهد از لحاظ فنی به پایان رسید و پس از فصل هشت آخر اما دیوید احیا آن با یک نهم فصل شش سال بعد.
  • جای تعجب نیست HBO نمی گویند هر چیزی در مورد این تاریخ انتشار برای فصل یازده.

محدود کردن شور و شوق خود را به عرضه در HBO نزدیک به 20 سال پیش است و ممکن است یکی دیگر از 20 سال قبل از آن به پایان می رسد, به عنوان شبکه تمدید لری دیوید طولانی مدت شل اسکریپت طنزهای برای یک فصل یازدهم.

بسیار شبیه Seinfeld قبل از آن محدود کردن شور و شوق خود را هرگز تعریف شده توسط طرح اما در طول سال, دیوید به تعظیم در یک فصل در چنین راهی که آن را به راحتی می تواند در خدمت به عنوان یک سری آخر. و در عین حال او را نگه می دارد به آینده را برای بیشتر به عنوان او co-stars. فصل ده که شروع به پخش در ماه ژانویه سال 2020 به ارمغان آورد Susie Essman, Jeff Garlin Cheryl Hines, Richard Lewis, J. B. Smoove, و, Ted Danson, همراه با مقدار زیادی از ظاهر cameo. احتمالا بیشتر افراد بازگشت داده خواهد شد که نشان می گرداند هر چند HBO ارائه نمی دهد یک بازه زمانی برای ورود به آن.

“این فصل شنود گذاشته به روح زمانه در چنین خونتان لذت بخش راه گفت:” امی Gravitt اجرایی معاونت HBO برنامه نویسی. “لری است که در حال حاضر طوفان مغزی ایده و ما نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که او در فروشگاه.” خالق Larry David تا به حال خود را در تجدید: “من باور دارم که در این مورد ناراحت به عنوان شما هستند. یک روز من فقط می توانم امیدوارم که HBO را به حواس خود می آیند و به من عطا کند لغو من تا غنی سزاوار.”

دیوید جوک کنار محدود کردن شور و شوق خود را به ظاهر بیش از در سال 2011 با آخر از فصل 8, “لری vs. Michael J. Fox” که لری به پاریس پرواز کرد به خارج شدن از یک رویداد خیریه. بسیاری از فرض دیوید آماده به حرکت از نشان می دهد اما پس از شش سال وقفه او پدید آمده از سایه در سال 2017 با ده قسمت بیشتر. سه سال بعد او دوباره برای فصل ده, و در حال حاضر یک فصل یازدهم تایید شده است فقط ماه بعد. البته با یک بیماری همه گیر هنوز ravaging کشور, ممکن است در حالی که قبل از تولید آغاز می شود.

فصل ده حول, در میان چیزهای دیگر یک کافی شاپ لری باز از وجود. برخی از ستاره مهمان در فصل ده بودند Laverne Cox, تیموتی oil city, Alan Tudyk, Fred Armisen, Nick Kroll, Chaz, بونو, Isla Fisher, کریس مارتین, Kaitlin Olson جین رسمی یونس هیل و شان پن به نام چند.

به عنوان آخرین قسمت از فصل ده, محدود کردن شور و شوق خود را به پخش 100 قسمت آن را یکی از طولانی ترین در حال اجرا اسکریپت* نشان می دهد در HBO تا به امروز است. (*البته این تنها بخشی از نمایشنامه ای به عنوان بازیگران بداهه بسیاری از خطوط خود را). در تمام احتمال, فصل یازده را نشان می دهد به 110 قسمت, مگر اینکه دیوید و HBO تصمیم به آن مخلوط کنید.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>