• یک برنامه جدید به نام ” دیده بان با دوستان باعث می شود آن را آسان به از راه دور تماشای Netflix را نشان می دهد با دوستان و خانواده.
  • این برنامه در حال حاضر پشتیبانی از سیستم عامل iOS, Android, Roku دستگاه تلویزیون اپل و گوگل کروم.
  • این برنامه رایگان است اما در حال حاضر در دسترس نیست در خارج از ایالات متحده است.

در طول coronavirus ناشی از مستند میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را در خانه گیر کرده با هیچ چیز به جز تماشای تلویزیون است. به نوبه خود وجود دارد هیچ کمبود را نشان می دهد که به سرعت تبدیل به جریان اصلی پديده با Netflix را ببر پادشاه و TLC را 90 روز نامزد بودن فقط دو نمونه است.

و در حالی که آن را یک چیز به بحث در مورد نشان می دهد تلویزیون با دوستان و به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری مربوط در اینجا وجود دارد و هیچ اجتماعی جایگزین از تماشای تلویزیون زندگی می کنند با دوستان خود. در نتیجه از راه دور تماشای تلویزیون را نشان می دهد و فیلم را با خانواده و دوستان به سرعت تبدیل به یک فعالیت محبوب در قرنطینه. هنوز راه اندازی یک مشاهده از راه دور نیست همیشه یک فرآیند ساده به ویژه هنگامی که با اعضای خانواده که نیست دقیقا تکنولوژی زرنگ و دانا.

که گفت: وجود یک برنامه جدید به نام دیده بان با دوستان است که باید آن را به یک کل خیلی آسان تر به راه اندازی احزاب مشاهده. برنامه توسعه یافته توسط Caavo است و به طور خاص طراحی شده برای اجازه دهید مردم به تماشای Netflix با هم نشان می دهد. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر این برنامه تنها در ایالات متحده است. این برنامه که رایگان است و نیاز به هیچ ثبت نام و یا ثبت نام — در حال حاضر پشتیبانی از تلویزیون اپل Roku و مرورگر کروم.

برنامه توضیحات خوانده شده در قسمت:

تماشای با دوستان به طور خودکار همگام Netflix (برنامه های اضافی به زودی) برای مهمانان حزب در Roku, تلویزیون اپل و مرورگر کروم. لذت بردن از فیلم های مورد علاقه را نشان می دهد و در بزرگترین و بهترین صفحه نمایش را در خانه و یا شما می توانید همراه بر روی لپ تاپ یا دسکتاپ با فرمت کروم.

راه این برنامه کار می کند بسیار ساده است. کاربران می توانند شروع و یا پیوستن به یک موجود یا شروع خود را مشاهده ، خود را برای شروع, همه شما نیاز است برای گرفتن و به اشتراک گذاشتن لینک از Netflix و چسباندن آن را به نرم افزار و ایجاد یک pin.

هنگامی که یک حزب در جریان است و هر کس اتحاد پیوست کاربران می توانید به چت با دوستان در زمان واقعی به عنوان نشان می دهد ، و در حالی که آن را باید بدون اینکه آن را شایان ذکر است که هر مهمان نیاز خود را Netflix بکشد حساب به منظور استفاده از این برنامه است.

با توجه به سازگاری توسعه دهندگان توجه داشته باشید که این برنامه در حال حاضر با این نسخهها کار در تمام Roku مدل ها و نسل 4 اپل TV “و فراتر از آن.” اگر شما یک دستگاه تلفن همراه به نگرانی نیست. شما همچنین می توانید لذت بردن از این برنامه بر روی هر آیفون یا آی پد در iOS در حال اجرا 11 و یا بعد. در اندیشه طرف معادله هر دستگاه در حال اجرا آندروید 6 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان باد صبا آندروید کار خواهد کرد فقط خوب است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im