دیوانه coronavirus قوانین نشان می دهد که چگونه از آن دشوار خواهد بود برای رستوران ها برای بازگشایی با خیال راحت

  • با وجود این واقعیت است که coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان هستند و هنوز هم به طور گسترده در حال افزایش کسب و کار و اقتصاد محلی در برخی از نقاط کشور شروع به باز دوباره.
  • در اینجا نگاهی به این لیست جامع از coronavirus مربوط به روش های ایمنی پوشا هشت صفحه که به تازگی بازگشایی رستوران های زنجیره ای در جنوب ساخت کارمندان را دنبال کنید.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

من زندگی می کنند در بخشی از کشور است که متاسفانه تصمیم به آمار زمین در حال اجرا در اوایل بازگشایی دولت و اقتصاد محلی — “متاسفانه” در این معنا که این حرکت به نظر می رسد نه در همه رانده آخرین اطلاعات در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان و بیشتر در مورد … خوب مردم را به صرف پول است.

که اتفاق می افتد برای اولین بار در رستوران اینجا با کسانی که در میان کسب و کار مردم شده است اکثر تقاضاهای مصرانه قادر به رسیدن به سرپرستی دوباره فراتر از صرفا سفارش بایگانی اطلاعات. این ممکن است تبدیل به یک “مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” نوع از چیزی که بر اساس هشت-صفحه سند جزئیات coronavirus مربوط به روش های ایمنی در یک رستوران خاص زنجیره ای است که آغاز شده و بازگشایی در اینجا و جاهای دیگر در سراسر جنوب.

در اینجا فقط برخی از قوانین جدید است که کارکنان در’Charley ناهار خوری گاه به گاه زنجیره ای باید به دنبال (h/t, BuzzFeed):

  • هر مهمان و کارمند به درجه حرارت خود را چک قبل از آنها به رستوران.
  • هر مهمان خواسته است در مورد پتانسیل قرار گرفتن در معرض و هیچ نشانه ای از COVID-19 coronavirus.
  • سرور باید به شستن دست های خود را در هر زمان آنها رسیدگی پول و کارت های اعتباری و هر بار که آنها بازگشت به اتاق ناهار خوری از آشپزخانه.
  • هر زمان که آنها در خدمت یکی دیگر از آنها باید به جای خود ، و هر زمان که آنها را از مواد غذایی به یک جدول آنها از شام به انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را از سرور سینی — و برای قرار دادن آن را به عقب بر روی سرور سینی زمانی که آنها انجام می شود.

کافی است برای گفتن این است که اضافه شدن یک مقدار قابل توجهی از استرس برای کارگران وجود دارد در آنچه در حال حاضر با دستمزد کم بالا و استرس محیط زیست است. یک’Charley کارمند که خواست ناشناس بماند گفت: خروجی آنلاین است که “من فکر نمی کنم ما باید باز شود. هیچ راهی ممکن است برای ما کارکنان به انجام آنچه آنها درخواست ما را انجام دهد. آن را فقط ممکن نیست.”

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی به نظر برای کسانی از شما مشتاق به عجله خود را به یک رستوران در اینجا چیز دیگری است: این مسابقه به بازگشایی کسب و کار مانند این در سراسر کشور می آید در همان زمان که کارشناسان در ادامه به تجدید نظر در برآورد coronavirus مرگ و میر بالانه پایین.

با توجه به سند دولت به دست آمده توسط نیویورک تایمزاز وجود است که گزارش شده در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار coronavirus موارد و مرگ و میر شروع به افزایش به نقطه ای که حدود 3000 آمریکایی ها پیش بینی شده به مرگ ناشی از این ویروس هر روز بین در حال حاضر و در تاریخ 1 ژوئن. و در یک سخنرانی تلویزیونی ظاهر یکشنبه شب رئیس جمهور تهمت و گفت: انتظار در حال حاضر این است که بین 90,000 80,000 و آمریکایی ها را از این ویروس از دولت قبلی برآورد 65,000.

این ممکن است در خدمت به پرتاب آب سرد در بسیاری از مردم تمایل به نشستن در یک رستوران دوباره در هر زمان به زودی هرگز به ذهن چقدر دولت فشار برای بازگشایی کسب و کار. به نوبه خود, O’Charley را منتشر بیانیه زیر را به BuzzFeed: رستوران گفته شده است برنامه ریزی برای بازگشت از مشتریان به ما ناهار خوری اتاق برای چند هفته و به دنبال تحول دستورالعمل نزدیک است.

“مثل همیشه سلامت و ایمنی مشتریان و اعضای تیم باقی می ماند یک اولویت بالا برای O’Charley است.”

منبع تصویر: راسل لیسانس/CSM/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>