می تواند مارول برای اولین بار عمده ای انتقام جو دانلود فیلم از سال 2020 به تعویق افتاد دوباره ؟

  • جدید Marvel فیلم که قرار بود برای راه اندازی این سال در حال حاضر به دلیل تاخیر رمان coronavirus گیر با بیوه سیاه در حال حاضر انتظار می رود تنها جدید MCU فیلم که آمار تئاتر در سال 2020 است.
  • برادران وارنر اعلام کرد موج جدیدی از تاخیر برای شعار و در تعجبم که زن 1984با دومی حال تحت فشار قرار دادند بیش از شش هفته است.
  • مقامات در چندین ایالت آمریکا باید گزارش جدید عفونت قله فقط به عنوان COVID-19 کانون منتقل شده به آمریکای جنوبی است.
  • جدید سنبله در COVID-19 موارد می تواند به جلوگیری از تئاتر از بازگشایی و جلوگیری از علاقمندان به سینما از جسارت کردن به دیدن جدید منتشر شده است.

چندین ایالت آمریکا ثبت شده upticks در COVID-19 موارد به عنوان آنها شروع به استراحت محدودیت. این موج دوم که بسیاری از کارشناسان صحبت شده است به تازگی. در عوض, آن را هنوز هم بخش بسیار زیادی از اولین رمان coronavirus موج. در همان زمان جهانی مورد تعداد پیشی گرفته 7.7 میلیون نفر از جمله 430,000 تلفات که از صبح روز شنبه. میزان عفونت در سراسر جهان افزایش یافته و به بالاترین سطح خود تا کنون نزدیک شدن و یا بیش از 140,000 روزانه موارد در روز های اخیر. برزیل و دیگر کشورهای آمریکای جنوبی و هند و روسیه و آمریکا هستند که در بالای لیست وقتی که می آید به روزانه تأیید.

که احتمالا به همین دلیل برادران وارنر با تاخیر دو تا از آن تابستان فیلم های پرفروش شعار و Wonder Woman. فیلم های دیگر ممکن است شبیه تاخیر اگر سینما قادر به بازگشایی شده است. با توجه به همه این عوامل و همچنین طول تاخیر ما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که Black Widow هنوز راه اندازی در اوایل ماه نوامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

کریستوفر نولان را بسیار پیش بینی جدید فیلم قرار بود به e منتشر شده در جولای 17th, اما تاریخ افتتاح شده است تحت فشار قرار دادند تا دو هفته به ژوئیه 31.

“ما به خصوص هیجان زده در این پیچیده و به سرعت در حال تغییر محیط زیست به آوردن کریستوفر نولان را ‘شعار’ جهانی tentpole از فک اندازه دامنه و مقیاس به تئاتر در سراسر جهان در ماه جولای 31st” برادران وارنر تصاویر گروه Toby Emmerich گفت: تنوع “آن بوده است بیش از هر یک از ما می تواند تصور کرده اید از آنجا که ما دیده ایم یک فیلم در صفحه نمایش بزرگ و به اذعان کریس طرفداران به حساب ما را در “شعار”s روز افتتاحیه ما هم هیجان زده به ارائه شاهکار خود را ‘آغاز’ در تئاتر برای آن 10th anniversary در جولای 17th.”

تاخیر برای Wonder Woman عاقبت است و حتی بیشتر قابل توجه است. این فیلم قرار است برای اکران در ژوئن 5, اما پس از آن به تعویق افتاد به 14 اوت به دلیل بیماری همه گیر. جدید, تاریخ انتشار, اکتبر 2nd, مارک یکی دیگر از شش هفته تاخیر.

زن تعجب است که به راحتی یکی از بهترین DCEU فیلم وارنر ساخته شده تا کنون است و ما امید زیادی برای عاقبت. تصمیم به حرکت فیلم به عقب و حتی بیشتر را نشان می دهد نگرانی رو به رشد است که این بیماری همه گیر آن را سخت تر برای سینما به بازگشایی و مردم به راحتی در واقع رفتن به تئاتر.

بیوه سیاه است یکی از دیزنی مهم ترین فیلم های این سال است. این فیلم باز می شود مارول طیف فاز 4 یک مرحله جدید از ماجراهای بر اساس محبوب کمیک است که شامل قهرمانان بیشتر از همیشه. فاز 4 کمک خواهد کرد که دیزنی معرفی داغ خواص مانند Fantastic Four, X-Men و Deadpool که قبلا در دسترس نیست. فاکس بخشی از دیزنی در حال حاضر, بنابراین همه این شخصیت های مارول باید به خانه بازگشت و آماده برای راهاندازی مجدد — به جز Deadpoolکه همان خواهد ماند بر اساس آنچه شنیده ایم.

از همه مهمتر فاز 4 اولین بار است که طیف مرحله ای که دیزنی را هم بافتن فیلم با محدود مجموعه تلویزیونی است که جریان تنها در دیزنی+. که یک حرکت است که باید درایو جعبه دفتر درآمد و جریان اشتراک. اما رمان coronavirus را تحت تاثیر قرار است تولید در این نشان می دهد به عنوان به خوبی. شاهین و سرباز زمستان و WandaVision هر دو انتظار می رود برای راه اندازی این سال, اما تولید آماده نیست. حتی اگر آنها در حال انجام دیزنی برای اولین بار می خواهید برای باز کردن فاز 4 با یک انفجار بزرگ مانند بیوه سیاه قبل از حرکت به دیزنی+ را نشان می دهد.

نیازی به گفتن نیست, حوادث در این طیف محصولات را به اتفاق می افتد در یک منظور خاص است. آن را نه لزوما در مورد طیف گاهشناسی اما راه مخاطبان این فیلم و نشان می دهد. کاپیتان مارول بود که یک prequel که ما فقط باید برای دیدن قبل از Endgame. بیوه سیاه نیز یک prequel که قرار داده شده بین جنگ های داخلی و بی نهایت جنگ. اما کاپیتان مارول تا به حال تاثیر مستقیم بر حال و روز MCU و بیوه سیاه به احتمال زیاد خواهد شد استفاده می شود به حوادثی که اتفاق می افتد پس از Endgameاز جمله در فوق دیزنی+ سری.

دیزنی هنوز اعلام یک ثانیه تاخیر برای بیوه سیاه. این شرکت بزرگ بعدی نسخه live-action بازسازی مولاندر حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی در جولای 24. بسته به اینکه چگونه COVID-19 pandemic پیشرفت در چند هفته آینده این استودیو می تواند اعلام برنامه جدید تغییرات برای مولان. اگر اتفاق می افتد که آنها احتمالا آدرس اندازی بیوه سیاه به عنوان به خوبی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>