• مدرن یکی از اولین شرکت ها برای شروع آزمایشات بالینی بر روی انسان برای coronavirus واکسن است که به دنبال به حرکت به مرحله 2.
  • این mRNA-1273 واکسن نامزد خواهد شد با توجه به همگروهی بزرگتر از بيماران در سه ماهه دوم سال 2020 اگر تنظیم کننده تایید و مرحله بعدی از محاکمه.
  • مدرن قبلا گفته است که این واکسن ممکن است آماده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان این می گیرند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیش از 70 coronavirus واکسن نامزدها در حال توسعه در سراسر جهان در همکاری با سازمان بهداشت جهانی (WHO) و چند تن از آنها به فاز انسانی آزمایش شود. واکسن قرار بود هر دو موثر در برابر COVID-19 عفونت و امن برای کسانی که تلقيح شده. به همین دلیل واکسن نمی تواند با عجله به بازار و به همین دلیل برآورد محافظه کار نشستن در 12 تا 18 ماه.

برخی از این نامزدها ممکن است مستقر می شود زودتر از آن به عنوان به زودی به عنوان این سقوط فرض تنظیم کننده اجازه می دهد اضطراری برای استفاده از این داروها. یکی از آنها مدرن را بيان ژن واکسن است که در حال حاضر به اتمام فاز 1 آزمایش های انسانی. این شرکت اعلام کرد که آن را آماده برای حرکت به جلو گام بعدی با مرحله 2 مجموعه شامل 600 نفر.

فاز اول mRNA-1273 آزمایشات انسانی لگد کردن در اواسط ماه مارس زمانی که 45 داوطلبان (سنین 18-55) تلقيح شدند. مدرن است و یکی از اولین واکسن سازان شروع به آزمایش بر روی انسان است. چند هفته بعد این شرکت ساخته شده است اظهارات مثبت در مورد تست مواد مخدر این ادعا که mRNA-1273 ممکن است آماده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان این می گیرند.

“در حالی که به صورت تجاری در دسترس واکسن است به احتمال زیاد به در دسترس خواهد بود برای حداقل 12 تا 18 ماه است که تحت شرایط اضطراری با استفاده از یک واکسن می تواند در دسترس برای برخی از افراد, احتمالا از جمله بهداشت و درمان حرفه ای در پاییز سال 2020″ مدرن ” مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفته گلدمن ساکس.

مدرن روز دوشنبه اعلام کرده است که ارائه یک داروی جدید نرم افزار به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای ارزیابی واکسن در یک مطالعه گسترده در صورت پشتیبانی با نتایج حاصل از تحقیقات اولیه است. فاز 2 مطالعه آغاز خواهد شد در سه ماهه دوم و شامل 600 افراد سالم و افراد مسن. آنها را می توان تقسیم به دو گروه اختصاص داده و یا یک دارونما یا واکسن نامزد شده است.

شرکت کنندگان را دریافت دو mRNA-1273 واکسیناسیون 28 روز از هم جدا و آنها را مشاهده و برای 12 ماه پس از ضربه دوم. فاز سوم می تواند شروع در پاییز سال 2020 فرض اول دو موفق هستند.

این معلوم نیست که نتیجه گیری از اولین مرحله از محاکمه آشکار خواهد شد. تحقیق آماده نیست اما بیشتر مردم اضافه شده به فاز 1 مطالعه از جمله گروه از افراد مسن (سن 56-70) و بزرگسالان مسن (سن 71 و بالاتر).

گزارش های اخیر نشان داده اند که دو رقیب محصولات ساخته شده در چین و یکی در انگلستان نشان داده اند نتایج مثبت در rhesus میمون, میمون ها, ارائه حفاظت در برابر ویروس پس از تلقيح قرار گرفتن در معرض COVID-19. کسانی که مواد مخدر در فاز 1 تست.

منبع تصویر: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im