Coronavirus واکسن ساز نیز در حال توسعه امیدوار کننده COVID-19 دارو

  • یک نوع با نام تجاری جدید از coronavirus درمان به دست آوردن کشش بیشتر در میان محققان: آنتی بادی مونوکلونال درمانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار و ارائه محدود حفاظت در برابر عفونت است.
  • AstraZeneca نیز در تست چنین رمان مواد مخدر و شرکت فقط منتشر شد اخبار بیشتر در مورد پیشرفت آن بر روی آنتی بادی های آن دارای مجوز از دانشگاه واندربیلت به آزمون در برابر COVID-19.
  • امیدوار درمانی متشکل از دو آنتی بادی خواهد بود آزمایش بر روی انسان پس از آنتی بادی ثابت می شود موثر در خنثی سازی ویروس در آزمایشگاه تنظیمات.

اولین coronavirus واکسن ممکن است آماده برای استفاده عمومی در اواخر سال 2020 با فرض اینکه همه چیز به خوبی می رود در آخرین مراحل تست انسان, اما آن را در سال برای شرکت های داروسازی برای تولید به اندازه کافی از این واکسن برای دیدار با تقاضا است. Immunizing جهانی جمعیت ممکن است حتی بیشتر به چالش کشیدن اگر COVID-19 ایمنی معلوم می شود در کوتاه زندگی می کردند. Dr. Anthony Fauci و دیگر کارشناسان هشدار داده است که حفاظت می تواند گذشته بین شش تا دوازده ماه است که به صورت چهار بشر شناخته شده coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع است. در صورتی که معلوم شود در مورد SARS-CoV-2 و سپس از مردم می تواند گرفتن این بیماری دوباره پس از ایمنی اکتسابی دیگر کم.

اما محققان در مطالعه جدید COVID-19 درمان ندارد قرار دادن تمام تخم مرغ های خود را در همان سبد. بیش از 130 تیم در حال کار بر روی واکسن اما بسیاری از بیمارستان ها در حال اجرا هستند محاکمه با داروهای موجود است که می تواند به تسریع بهبودی — remdesivir یکی از نمونه های چنین. از همه مهمتر دیگر تحقیقات به دنبال در با نام تجاری جدید مواد مخدر است که می تواند ترکیب بهترین از هر دو جهان. آنها می توانند هر دو درمان موجود COVID-19 بيمار و ارائه محدود حفاظت به افرادی که دارای قرارداد این بیماری است.

جدید از مواد مخدر شناخته شده به عنوان آنتی بادی های مونوکلونال که مواد مخدر بر اساس آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن یک پاتوژن. چندین شرکت را شناسایی انسان و حیوان آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از SARS-CoV-2 ویروس از اتصال به سالم سلول های انسانی و حمله به آنها را.

AstraZeneca اعلام کرد که روز سه شنبه آن را برای رفتن به جلو با شش امیدوار کننده coronavirus-خنثی سازی آنتی بادی بیش از 1500 تغییرات آن را تا به حال تست شده در شرایط آزمایشگاه. این شرکت دارای مجوز آنتی بادی از دانشگاه واندربیلت و ارزیابی توانایی خود را برای مهار coronavirus. AstraZeneca امضا انحصار معامله برای شش ترکیبات و ترکیب دو تا از آنها را در یک کارآزمایی بالینی مجموعه ای برای شروع در ماه های آینده.

هدف از استفاده از آنتی بادی است که به طور بالقوه افزایش اثربخشی حاصل از مواد مخدر است. آنتی بادی را هدف بخش گیرنده-اتصال دامنه سنبله پروتئین دیده می شود در تصویر زیر.

شماتیک نشان سنبله پروتئین از رمان coronavirus. منبع تصویر: AstraZeneca

جلوگیری از ویروس از تعامل با سلول های از طریق سنبله پروتئین این مواد مخدر را متوقف خواهد کرد یک گام مهم در تکثیر coronavirus. آنتی بادی های جلوگیری از ویروس از ایجاد صدها میلیون نسخه از خود را. به عنوان یک نتیجه آنتی بادی مونوکلونال درمانی می تواند کمک به COVID-19 بيمار بهبود سریع تر و افزایش ایمنی بیماران هستند که احتمال ابتلا به عوارض از جمله افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود.

آنتی بادیهای مونوکلونال هستند تا حدودی شبیه به واکسن وقتی که می آید به ارائه حفاظت به افرادی که آلوده شده است. تفاوت بین این دو این است که واکسن های آموزش سیستم ایمنی بدن به تولید خود آنتی بادی و ایمنی طول می کشد. استفاده از مواد مخدر تنها قرض دادن آنتی بادی به یک بیمار و یک بار آنها منقضی حفاظت می پوشد. حفاظت خواهد بود کوتاه تر از واکسن های, اما آن را هنوز هم می تواند زندگی را نجات دهد.

AstraZeneca می گوید که این نامزدها را انتخاب کرد و برای بشر محاکمه طولانی و نیمه عمر آنها به عنوان “مهندسی با استفاده از فن آوری اختصاصی برای گسترش طول عمر خود را در بدن.”

AstraZeneca infographic توضیح می دهد که روند توسعه آنتی بادیهای مونوکلونال درمانی برای COVID-19. منبع تصویر: AstraZeneca

این داروها ممکن است به اندازه کافی برای تکمیل واکسن و درمان های دیگر و می تواند به خوبی جایگزین آنها اگر واکسن در دسترس نیست. نه به ذکر است که آنتی بادی مونوکلونال درمان ممکن است به نوبه خود می تواند آسان تر به تولید و توزیع از واکسن. قبل از آن اتفاق می افتد, AstraZeneca و هر کس دیگری در حال توسعه مشابه دوره درمان باید برای اثبات این داروها در واقع مهار ویروس. این شرکت با امضا توافق نامه با دانشگاه ها و سازمان های دولتی ایالات متحده در این پروژه است.

به طور جداگانه AstraZeneca همکاری با این تیم پشت معروف آکسفورد واکسن و قصد دارد به تولید صدها میلیون اگر دوز واکسن ثابت می شود موثر است.

عکس گرفته شده در 18 مه سال 2020 نشان می دهد یک لوگو در مقابل AstraZeneca ساختمان در Luton, انگلستان است. آکسفورد دانشگاه تایید کرده است صدور مجوز جهانی توافق با AstraZeneca را که 30 میلیون دوز واکسن در دسترس به انگلستان سپتامبر اگر آزمایشات موفق هستند به عنوان بخشی از توافق برای از 100 میلیون دوز در کل. منبع تصویر: دره تنگ و باریک موج نو/SIPA/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>