• تلفات از COVID-19 coronavirus همه گیر همچنان به بدتر در ایالات متحده است که در حال حاضر خانه برای موارد بیشتر از هر کشور دیگری در جهان — بیش از 600 ، 000 با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • برای انجام عمیق تر به داده ها با استفاده از این ابزار از محققان در دانشگاه واشنگتن موسسه بهداشت معیارهای برای دریافت آخرین نگاه زمانی که کروناویروس در حال حاضر انتظار می رود به اوج در منطقه خود (و هر دولتی در سراسر کشور).
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در این هفته است که در حال حاضر اثبات می شود یکی از عجیب ترین آنهایی که هنوز در آهسته-نورد مرگبار حماسه coronavirus همه گیر که kneecapped زندگی روزمره در آمریکا چند فجایع که آمده اند قبل از. مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان همچنان ادامه دارد آهسته خود را ثابت افزایش در برخی از کشورها. فرمانداران برخی از کشورها در حال تلاش برای رسمی یک فرایند در اطراف تصمیم گیری چگونه به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که CDC و FEMA باید پیش نویس بازگشایی طرح خود را برای کل کشور است. ضمن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه ادعا کرد که این تصمیم او بود که او را “کل” قدرت به عنوان رئیس جمهور. و پایین در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که کشیده شده و آتش در حال حرکت بیش از حد به آرامی در پاسخ به بحران در دولت خود را نیز مطرح ابرو برای تلاش برای توصیف WWE به عنوان یک کسب و کار ضروری.

در دنیای واقعی ، اکثر متحده هنوز حتی آمار اوج خود از بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از کوروناویروس نشده است. ما می دانیم که آخرین مدل سازی می دهد خیلی خوب است نشانه ای از چگونه به زودی شما می توانید انتظار بدترین بحران به آمار در منطقه شما.

محققان دانشگاه واشنگتن موسسه بهداشت معیارهای ساخته شده است یک پیش بینی از ابزار است که پیش بینی که هر دولت خواهد رسید به اوج خود از نظر استفاده در بیمارستان ها و منابع هدف قرار دادن آن حداکثر و همچنین به عنوان زمانی که مرگ و میر ناشی از این ویروس را به اوج در دولت است. همانطور که در حال حاضر داده های فعلی از طریق پنج شنبه (و سایت می شود به روز رسانی به طور منظم) و سایت بسیار آسان به حرکت — همه شما باید انجام دهید این است که پلاگین در هر کجا که شما می خواهید برای دیدن به جعبه در نزدیکی بالای صفحه و آن.

برای مثال در اینجا چیزی است که این مدل را نشان می دهد با توجه به نقطه که در آن مرگ و میر باید در اوج آمریکا از ویروس (این داده ها نشان می دهد که نقطه آمد و در روز دوشنبه این هفته):

وجود طیف گسترده ای از اوج تاریخ نشان داده شده که بسته به نوع حالت شما وصل به سایت. که باید به عنوان جای تعجب ندارد پس نه هر دولت در برخورد با کروناویروس موارد به همان درجه و در همان زمان. همچنین متحده حمله مشکل به صورت محلی در یک محدوده تهاجمی کاهش تاکتیک. برخی از آمار و اوایل; دیگران منتظر و زخم قابل توجه است ،

یکی دیگر از نکته جالب توجه در مورد این مدل در سایت که شما می توانید خودتان را با این سایت تعریف یک قله است. که رخ می دهد هنگامی که شده است وجود دارد سازگار روند رو به پایین در اعداد — به این معنی که یک دولت می تواند به یک رکورد تعداد مرگ و میر, کاهش کمی به فلات کردن برای یک بیت و سپس شروع به ثابت اسلاید رو به پایین. شروع که ثابت اسلاید رو به پایین را نشان دهنده اوج.

این سایت نیز مفید است برای گرفتن یک نگاه در دیگر جنبه های کروناویروس پاسخ در یک منطقه داده می شود. پلاگین در “نیویورک” به عنوان مثال (که شد کانون این ویروس در آمریکا و آن پیشی گرفته 10,000 COVID-19 coronavirus مرگ و میر در این هفته) و شما می توانید در بالای نمودار های مختلف مختصر و مفید از مراحل مختلف دولت صورت گرفت در پاسخ به این ویروس مانند زمانی که یک مادر اقامت در خانه سفارش صادر شد (مارس 22) هنگامی که امکانات آموزشی بسته شد (18 مارس) و هنگامی که خدمات غیر ضروری بسته شد (مارس 22).

منبع تصویر: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im