Coronavirus علائم شدیدتر برای سیگار افراد سیگاری

Coronavirus علائم تمایل شدید برای افراد سیگاری است. سیگار کاربران بیشتر در معرض خطر به عنوان ریه های خود را بی

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 خرداد 1399
  • Coronavirus علائم تمایل شدید برای افراد سیگاری است.
  • سیگار کاربران بیشتر در معرض خطر به عنوان ریه های خود را بیشتر گیرنده که coronavirus نیاز به محکم نگاه داشتن بر روی.
  • یک مطالعه اخیر نشان داد که افراد سیگاری با Covid-19 14 درصد بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به در این بیمارستان نسبت به غیر سیگاری

هر چند هر کسی می تواند قرارداد coronavirus وجود دارد چند گروه از افرادی که به ویژه مستعد ابتلا به تجربه علائم شدید. آن شده است به طور گسترده ای مستند که مردان بیش از سن 70 هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از هر کس دیگری.

افراد مبتلا از قبل موجود شرایط پزشکی مانند دیابت و چاقی نیز بیشتر احتمال دارد به تجربه شدید علائم کروناویروس. و دیدن که چگونه coronavirus تحمیل می تواند مقدار زیادی از آسیب به ریه ها شاید تعجب آور نیست که یک مطالعه جدید نشان می دهد که افراد سیگاری به خصوص زندگی افراد سیگاری بیشتر احتمال دارد به بیمار از coronavirus نسبت به غیر سیگاری است.

با توجه به امپریال کالج در لندن, افراد سیگاری هستند 14 درصد بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به در بیمارستان شديد علائم کروناویروس نسبت به غیر سیگاری:

افراد سیگاری نیز 29 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش بیش از 5 علائم مرتبط با COVID-19 و 50 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش بیش از 10 جمله از دست دادن بوی وعده های غذایی پرش خستگی اسهال و سردرگمی و یا درد عضلانی. علاوه بر این, افراد سیگاری بیش از دو برابر افراد غیر سیگاری به پایان رسید تا در بیمارستان با علائم شديد از COVID-19 داشتن آزمایش مثبت برای این بیماری

قبلی مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند یافت که 12.3 درصد از coronavirus قربانیان که دود را تا پایان در ICU و یا بر روی یک دستگاه تهویه در مقایسه با 4.7 درصد از غیر سیگاری coronavirus قربانیان.

تحقیقات نشان داده است که coronavirus اثرات سیگاری بیشتر به طور جدی به دلیل دود سیگار را افزایش می دهد تعدادی از ACE2 گیرنده در دستگاه تنفسی است که coronavirus تمایل برای محکم نگاه داشتن بر روی. به عنوان LiveScience , یادداشت های این "برگ ارگان آسیب پذیر به آسیب های وارده توسط coronavirus."

در حالی که دود در معرض بافت پناه بیشتر ACE2 گیرنده های این تیم نمی تواند بگوید که سلول های خاص شامل گیرنده. با بررسی که پروتئین ها به نظر می رسد در چه سلول های تیم دریافتند که ACE2 به نظر می رسد در سلول است که فرایند اکسیژن و دی اکسید کربن در ریه ها شناخته شده به عنوان آلوئولار نوع 2 با سلول های. اما در درجه اول گیرنده به نظر می رسد در سلول های ترشح مخاط مانند مایع به دستگاه تنفسی شناخته شده به عنوان جام و باشگاه سلول. غیر سیگاری انجام بسیاری از خود جام و باشگاه سلول در بینی و گلو اما در افراد سیگاری سلول ها شروع به جمع آوری همچنین در ریه ها نویسندگان یافت.

"آنچه که آنها نشان می دهد این است که هنگامی که شما سیگار می کشید شما یک افزایش در جام سلول های [در مجاری تنفسی تحتانی] و این است که قطعا درست است" Christenson گفت.

در یک یادداشت مرتبط, Dr. Anthony Fauci به تازگی گفت که او را با احتیاط خوش بینانه در مورد پتانسیل coronavirus واکسن در حال ظهور بیش از چند ماه آینده. هنوز هم ما نباید انتظار معجزه واکسن در هر زمان به زودی. در بهترین سناریو یک واکسن ممکن است در دسترس مدتی در اوایل 2021.

RN می ایستد با یک ماسک محافظ و سپر صورت منبع تصویر: Elaine تامپسون/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب