• رئیس جمهور تهمت بازدید از یک مرکز تولید در مین روز جمعه است که باعث می شود coronavirus تست سواب.
  • سفر خود که در طی آن رئیس جمهور کاهش یافته است به پوشیدن یک ماسک صورت تبلیغ یک “ساخته شده در امریکا” اخلاق نشان می دهد که بحرانی منابع در حال تولید در اینجا در ایالات متحده برای مبارزه با ویروس.
  • این مرکز می گوید آن را پرتاب آن سواب بودند که در جریان بازدید رئیس جمهور, بدون توضیح داد که چرا.

پس از آن مشخص شد که ماسک های صورت هستند یکی از تنها ابزار ما برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus طبیعت انسان شروع به تولید برخی تعجب آور (و ناگوار) نتایج. مردان به عنوان مثال مشخص شده است که به احتمال زیاد به سرمایه گذاری به ماسک-کمتر است. مطالعات نشان داد که رفتار اما اگر شما نمی خواهید به زحمت خواندن یک مطالعه شما به سادگی می تواند به ما نگاه commander-in-chief. رئیس جمهور تهمت هرگز دیده شده است و در سابقه عنوان کرد و گفت او نمی خواهید به “را فشار دهید لذت بردن” از دیدن او پوشیدن ماسک, هر آنچه که بدان معنی است.

آن را باید بدون گفتن, البته, اما, این است که خیلی بیشتر از اولویت های شخصی که در آن احساسات خود را در مورد ماسک های صورت هستند فقط به عنوان با ارزش به عنوان معدن. من ماسک در مورد محافظت از شما را از من به همین دلیل است که ما شاهد هواپیمایی برای مثال نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در پرواز. مغلوب ساختن پیشی جستن با این وجود هنوز یک مشکل بزرگ با پوشش صورت و است که منجر به یک مشکل مسخره برای یک مرکز تولید او به تازگی بازدید کردند.

بیش از آخر هفته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از یک مرکز در مین به نام پیوریتن محصولات پزشکی است که باعث می شود coronavirus تست سواب. به طور معمول رئیس جمهور نمی پوشیدن یک ماسک صورت در طول سفر خود که شامل ساخت و اجرای تست سواب اتفاق می افتد در پس زمینه در حالی که رئیس جمهور شد در سایت.

این شرکت گفت: سواب تولید شده در طی بازدید رئیس جمهور تا به حال به دور انداخته شود اما این شرکت نیست توضیح دهد که چرا. در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروزیک شرکت بازاریابی مدیر توضیح داد: “در حال اجرا از کارخانه ماشین آلات بسیار محدود است و امروز تنها زمانی رخ می دهد که رئیس جمهور در سفر به مرکز زمین. سواب تولید شده در آن زمان از بین خواهند رفت.”

رئيس جمهور در سفر او به معنای شیپور یک “ساخته شده در امریکا” پیام و به استرس است که ما دارای منابع کافی برای مبارزه با کروناویروس. یا نه فقدان یک چهره است چه انگیزه این شرکت به خندق این سواب (با فرض اینکه آنها به طور بالقوه آلوده به عنوان مثال) این حرکت قطعا به رهبری نقطه تمام از این بازدید رئیس جمهور و برجسته مداوم کمبود تست لوازم در هر دو مین به عنوان به خوبی به عنوان حداقل در اوایل ایالات متحده در مقیاس بزرگ است.

با توجه به پورتلند پرس هرالدبرای مثال تقریبا یک سوم از خانه های پرستاری در, مین, گزارش بدون داشتن بینی سواب در دست ماه گذشته. تقریبا 61 درصد گفت: آنها تا به حال کمتر از نیم دوجین در دست است. این بیماری همه گیر مانده صاف شده بر روی آن را می سازد همه بیشتر غیر قابل توجیه برای ما به اندازه کافی منابع در دست است.


رئیس جمهور تهمت دارای مدرک پزشکی سواب نزدیک بینی خود را به عنوان او تورهای یک کارخانه در ایالت مین است. منبع تصویر: پاتریک Semansky/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net