Coronavirus محرک چک: چقدر من گرفتن و زمانی که در حال چک های بیشتر میاد ؟

  • روز جمعه ما رو جدی گزارش آخرین آمار بیکاری در کشور, نرخ بیکاری در حال حاضر ایستاده در 14.7% به لطف مداوم coronavirus بیماری همه گیر.
  • کنگره با تصویب 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه که شامل پشتیبانی به صورت مستقیم و نقدی محرک پرداخت به آمریکایی ها — به خصوص برای کمک به تازه بیکار.
  • در اینجا برخی از پاسخ سوالات شما در مورد برنامۀ تسهیلی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

من در مورد شما نمی دانم, اما مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها من هنوز در انتظار من محرک چک در پی کنگره گذشت در ماه مارس از 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک قانون است که پشتیبانی مستقیم و پرداخت نقدی به اکثر آمریکایی ها در میان چیزهای دیگر.

شما می توانید از ما گذشته پوشش تمام جزئیات نیاز مردم به دانستن در مورد کوروناویروس محرک چک که می توانید برای واجد شرایط تا 1200 $به عنوان افراد و $2,400 برای زوج (همراه با اضافی $500 در هر کودک واجد شرایط). ما پوشش همه چیز را از چه کسی واجد شرایط برای زمانی که شما می توانید انتظار شما برای رسیدن به, همراه با جزئیات مهم به دانستن مانند چگونه به مطمئن شوید که IRS خود را به روز رسانی اطلاعات به منظور دریافت این پول و برخی از دلایل ممکن است پرداخت شما ممکن است به تعویق افتاد. در عین حال در این پست ما می خواهیم نگاهی به پاسخ به برخی وضعیت های خاص سوالات مردم هنوز هم ممکن است در مورد محرک چک که مهم هستند برای دریافت پاسخ.

برای مثال یک نوجوان به نام “دی” خواسته CNBC زیر است: “من 18 سال دارم و دیگر ماندن با پدر و مادر من. من در زندگی خود من اما سال گذشته من, بنابراین من ادعا به عنوان یک وابسته است. آیا این به این معنی من نمی خواهد یک محرک برای چک کردن خودم ؟ گذاشته بودم من هر روز کار با توجه به این ویروس در حال حاضر زندگی من در خود من در یک خشکسالی است. هر گونه مشاوره؟”

پاسخ: شما در واقع ممکن است واجد شرایط برای اعتبار برای هر اقتصادی پرداخت که شما نمی قادر به ادعا می کنند با استفاده از خود را 2019 یا 2018 اظهارنامه مالیاتی اگر درآمد شما قطره در این سال است که البته چیزی اتفاق می افتد به میلیون ها نفر از تازه علیه آمریکایی ها در حال حاضر. روز جمعه برای مثال ما آموخته است که ما نرخ بیکاری در حال حاضر ballooned به 14.7%.

“IRS وانمود خواهد کرد که مانند اعتبار است درست مثل پول که از خود چک نکردن” گفت: Richard وینچستر استاد مدعو در دانشگاه سیتون هال دانشکده حقوق در پاسخ به این سوال از دی. “بنابراین اگر اعتبار و حقوق و دستمزد خود را withholdings بیش از آنچه که آنها مدیون مالیاتی IRS را به آنها پرداخت تفاوت به عنوان بازپرداخت را انجام دهید.”

در اینجا یک سوال دیگر: اگر شما صاحب کسب و کار کوچک, درخواست برای چک حفاظت از برنامه وام, اما شما نمی دریافت کامل وام بخشش است ؟ آیا شما گزینه های دیگر?

پاسخ: متاسفانه به نظر نمی رسد مانند شما که هیچ گزینه ای را از طریق این برنامه است. اگر شما دریافت وام از طریق این برنامه است که به طور کامل بخشیده شما را مجبور به پرداخت این پول بازگشت. حداقل نرخ بهره پایین خواهد بود در مقایسه با دیگر برنامه های وام. و توجه داشته باشید: وام گیرندگان باید برای حفظ خود کارمند تمام وقت کارکنان از طریق 30 ژوئن متعهد به برش کارمند پرداخت بیش از 25 درصد و حداقل 75 ٪ از وام پول برای رفتن به سوی پرداخت کارکنان. اگر شما نمی دیدار با سه تن از کسانی که شرایط شما را مجبور به پرداخت برخی وام خود را ،

آنچه در مورد زمان محرک چک? اگر شما هنوز هم در انتظار زمانی که کسانی هستند که آینده ؟

پاسخ: استفاده از IRS “دریافت و پرداخت” ابزار ورودی اطلاعات شخصی خود را (و خود را واریز مستقیم, اطلاعات بانکی, اگر IRS در حال حاضر نیست آن را داشته باشد). این ابزار به روز شده است یک بار در روز به طوری که بدون نیاز به بررسی آن بیش از آن است و آن را به شما بگویم زمانی که شما را بررسی می رسند.

وزارت خزانه داری گفته است که انتظار دارد برای پرداخت های تامین اجتماعی دریافت کنندگان ارسال می شود بعد از اواسط این ماه است.

منبع تصویر: شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im