Coronavirus قرنطينه در حال تغییر ما جریان عادات

  • با همه گیر در خانه در حال حاضر به لطف coronavirus قرنطينه, Netflix و دیگر خدمات جریان یکی از محبوب ترین سرگرمی های انتخاب در حال حاضر است. اگر شما یکی از میلیون ها نفر از علاقهمندان به بازی کاملا اشغال شده در عبور از حیوانات در حال حاضر است.
  • داده های جدید نشان می دهد که مردم را در جریان عادات در حال تغییر قابل توجه در راه با افراد بیشتری جذب شدن به متحرک و خانواده کرایه در طول این استرس زا و نامشخص زمان.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دیگر این coronavirus قرنطينه کشش بیشتر یک تغییر نامحسوس است که به طور فزاینده ای خود را منعکس کننده در این نوع از نشان می دهد تلویزیون و فیلم است که در جریان مخاطبان در حال تبدیل شدن به برای سرگرمی و کمی کمک از دولت افتضاح جهان است.

من شخصا به من شده است با استفاده از این زمان به گرفتن نشان می دهد و فیلم بوده که در لیست من در حالی که می تواند شامل همه چیز از Netflix فوق العاده محبوب بین المللی ضربه سری پول دزدی را نشان می دهد مانند این جای خوب. این یک منبع سرگرمی شده است که بسیار ارزشمند به خصوص از آنجا بسیار شدید Animal Crossing: New Horizons بازیکن در خانواده من که صرف مقدار زیادی از زمان در نینتندو آخرین. در میان عموم مردم, در ضمن دیگر قرنطينه کشیدن در آن به نظر می رسد که مخاطبان ممکن است از جذب شدن به نوع خاصی از جریان محتوای خاص.

این تیم در جریان, موتور جستجو, خدمات Reelgood نگاه در روند و الگوهای رفتاری از خود بیش از 4 میلیون ماهانه کاربران با استفاده از این نمودار نشان میدهد که فیلم و تلویزیون نشان می دهد ژانرهای محبوب ترین در میان مصرف کنندگان در حال حاضر با اکثر ایالات آمریکا هنوز تعطیل به برخی از درجه است.

هیچ تعجب خانواده و به خصوص انیمیشن به دست آورده اند بطور قابل توجهی در طول این دوره تا حدودی به دلیل خوب با خیلی خبر بد انجام همه سر خود را در حال حاضر آن می ایستد به همین دلیل بیشتر مردم در حال رفتن به طور فزاینده ای به دنبال پادزهر که در سرگرمی های خود را انتخاب. نه تنها این, اما به یاد داشته باشید وجود دارد میلیون ها نفر از کودکان که نمی توانند به مدرسه بروند در حال حاضر که با داشتن اقامت قرنطینه با پدر و مادر خود را در خانه.

منبع تصویر: Reelgood

با تلویزیون و فیلم تولیدات گسترده تعطیل در سراسر جهان در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از coronavirus مربوط به اقدامات احتیاطی برای انیمیشن به نادر نقطه روشن برای شرکت های درگیر در ایجاد محتوا در حال حاضر. خیلی از این کار می توان از راه دور و آن را مانند پیکسل نیاز به اجتماعی فاصله از یکدیگر راه همان است که بازیگران و خدمه در مجموعه انجام دهد.

“مشتریان ما دو برابر را در انیمیشن” کریس Prynoski رئیس و بنیانگذار Titmouse که تولید دهان بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان Star Wars: کهکشان از ماجراهای برای Lucasfilm گفت فوربس در این هفته. “آنها نمی دانند که آنها قادر خواهید بود به ساقه (live-action) دوباره. با انیمیشن, حتی اگر آن را طول می کشد زمان طولانی آنها می دانند که آن را به اتفاق می افتد.”

در امتداد این خطوط همان Netflix زده توافق با Nickelodeon که اعلام شد در پایان 2019 به تولید انیمیشن و ویژگی های تلویزیون های سری برای streamer. تمام است که می گویند اگر شما شده است bingeing کمتر را نشان می دهد مانند اوزارک و Breaking Bad در هفته های اخیر — و بیشتر از چیزهایی مانند پیکسار فیلم — فقط می دانم که شما تنها نیستید.

منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im