• یک تحقیق جدید گزارش ادعا می کند که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است مرگ را برای دو سال اگر یک واکسن نیست توسعه یافته است.
  • یکی از چالش های درگیر با نگه داشتن coronavirus در خلیج است که آن را بسیار کارآمد در گسترش سکوت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک گزارش جدید از مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است برخی از دلسرد اخبار در رابطه به تلاش های ما برای حفظ coronavirus در خلیج. در حالی که بسیاری از مردم گمان میکردند شاید بیش از حد خوش بینانه است که coronavirus خواهد بود چیزی بیشتر از یک حافظه دور تا زمان سقوط نورد در اطراف این گزارش رله که زمان coronavirus همه گیر ممکن است آخرین بار برای بیش از دو سال است.

این گزارش که روز پنجشنبه منتشر شد, یادداشت است که جمعیت جهان در اصل هیچ از قبل موجود ایمنی به کوروناویروس. این با این واقعیت که این ویروس می تواند به راحتی گسترش افراد بدون علامت خواهد آن را فوق العاده به چالش کشیدن برای حفظ این ویروس از گسترش.

عامل دیگری که باعث می شود coronavirus سخت شامل است که دوره کمون طولانی تر است از آنچه ما به طور معمول برای آنفولانزا:

نیز وجود دارد که تفاوت مهم. اولین دوره کمون; متوسط دوره کمون برای آنفلوانزا است 2 روز (محدوده 1 تا 4 روز) در حالی که متوسط دوره کمون برای COVID-19 5 روز (در محدوده 2 تا 14 روز). دیگر دوره کمون برای COVID-19 مجاز ویروس به حرکت در سکوت در جمعیت های مختلف قبل از اینکه شناسایی شده است. این کمک های اولیه در محیط خوشنودی قبل از دولت های ملی آگاه شد به شدت از این وضعیت است.

در این گزارش نشان می دهد که چگونه کارآمد coronavirus در گسترش نسبت به ویروس آنفلوانزا. در نتیجه ممکن است ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن به نظر می رسد که عفونت کروناویروس فروکش کرده و تنها برای پیدا کردن که یک دوم و به طور بالقوه خطرناک تر موج است بر ما.

این گزارش هشدار میدهد که کل کشور باید آماده برای بدترین سناریو که در آن هیچ واکسنی برای این ویروس وجود دارد. این گزارش می افزاید که مقامات دولتی باید آن را روشن است که این امکان وجود دارد که “این بیماری همه گیر نخواهد بود و به زودی که مردم نیاز به آماده می شود ممکن است دوره ای resurgences از بیماری بیش از 2 سال آینده.”

حتی در بهترین سناریو این گزارش اشاره می کند که “ما باید آماده برای حداقل یکی دیگر از 18 تا 24 ماه قابل توجهی COVID-19 فعالیت با نقاط داغ ظاهر متنوع به صورت دوره ای در مناطق جغرافیایی.”

این گزارش می افزاید که این بیماری همه گیر کوروناویروس نمی خواهد به توقف آمده تا 60% تا 70% از جمعیت می شود.

البته عذاب و دل تنگی سناریو بالا ممکن است بازی کردن اگر محققان موفق به آمده تا با یک واکسن. و در حالی که هیچ چیز قابل پیش بینی در این مرحله دکتر Fauci به تازگی گفت که یک coronavirus واکسن ممکن است تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس در ماه ژانویه 2021.

منبع تصویر: Drazen Zigic/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im