Coronavirus همه گیر می تواند تاخیر 60 درصد از اسکریپت تلویزیون را نشان می دهد تا 2021

  • تلویزیون نشان می دهد محصولات در سراسر جهان مجبور شدند به دلیل جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • یک گزارش جدید پیش بینی کرد که 60 درصد از این نشان می دهد که برنامه ریزی شده بود به هوا در نیمه دوم سال 2020 در حال حاضر خواهد شد با تاخیر به 2021 و 10 درصد لغو خواهد شد آشکار.
  • Unscripted واقعیت را نشان می دهد را بازیابی بسیار سریع تر از اسکریپت های برنامه نویسی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در سراسر رمان coronavirus همه گیر و تلویزیون بوده است که لازم است فرار به عنوان ما فاصله از یک دیگر در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. فیلم ها آزاد شده اند روز هفته و حتی ماه جلوتر از برنامه و نشان می دهد که باید خود را آغاز بکار در طول چند ماه گذشته — مهمترین Netflix را ببر پادشاه و ESPN آخرین رقص — را تبدیل به ویروسی احساس.

پخش و جریان تلویزیون کمک کرده است تا ما را عاقل که ما خودمان را قفل داخل خانه اما با تولید در مکث در سراسر این صنعت آن را نمی خواهد طولانی قبل از محتوای این شبکه ها و خدمات جریان جمع شده اند شروع به خشک کردن. با استناد به داده ها از آمپر تحلیل مهلت گزارش می دهد که تا 60 درصد از اسکریپت عناوین که برنامه ریزی شده بود به هوا قبل از پایان سال به تعویق خواهد افتاد و 10 درصد لغو خواهد شد آشکار.

بر اساس این گزارش unscripted برنامه نویسی باید بازیابی بعد از آن در سال, اما اسکریپت تلویزیون را احساس اثرات خاموش کردن نیز به 2021. آمپر پیش بینی کرد که 5-10 ٪ کمتر اسکریپت عناوین منتشر خواهد شد به صورت ماهانه از اصل انتظار می رود که بیش از نیمی از این را نشان می دهد که راه اندازی کرده اند در نیمه دوم سال 2020 باید از این پتانسیل به تعویق افتاد. به علاوه یکی دیگر از 5-10 ٪ از اسکریپت را نشان می دهد که در تولید خواهد شد و هرگز به پایان رسید و این پروژه هرگز نور روز را مشاهده کنید با توجه به خاموش کردن.

“وجود دارد یک یقین در میان زمان عدم قطعیت – که COVID-19 همه گیر را تغییر, تلویزیون, تولید, صنعت بسیار فراتر از پایان این مستند گفت:” آمپر تحلیلگر ارشد فرد ، “در ابتدا ما انتظار تاخیر به علت شکاف در اسکریپت تلویزیون انتشار برنامه که پخش و جریان بازیکنان را مجبور به پر کردن با مطالب دیگر. اما به عنوان با تاخیر تولیدات شروع به پر کردن محتوای شکاف در ماه بعد این شکاف آغاز خواهد شد ، اما این بیشتر انشعابات. دست کشیدن بر اثر تاخیر منتشر شده است به احتمال زیاد افسردگی از تعداد کمیسیون جدید برای برخی از زمان پس از خاموش کردن به عنوان کمیسیون برای پر کردن برنامه با تاخیر در پروژه های آنها در حال حاضر سرمایه گذاری در قبل از امضای کردن امکانات جدید.”

به عنوان سیاه و سفید توضیح می دهد که حتی اگر تولیدات قادر به رزومه در آینده ای نزدیک شبکه های ارتباطی و خدمات جریان خواهد بود و به دنبال روشن کردن پرونده ها قبل از آنها شروع به دنبال پروژه های جدید است. به عنوان یک نتیجه حتی زمانی که صنعت رمپ عقب آن می تواند چندین ماه قبل از این خط لوله آغاز می شود به جریان هموار دوباره.

منبع تصویر: دیزنی

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im