Coronavirus ممکن است فقط آن را آسان تر برای رسیدن به دانشگاه هاروارد

  • بیشتر و بیشتر از زندگی روزانه در امریکا همچنان به تغییر به عنوان کروناویروس ” ما تلفات همچنان احساس می شود تقریبا در همه جا شما نگاه کنید.
  • یکی از آخرین نمونه در پذیرش کالج ، دانشگاه هاروارد اعلام کرده است آن را به طور موقت و نه نیاز به گنجاندن ACT/SAT نمرات آزمون های استاندارد همراه با نرم افزار مواد.
  • بسیاری از مدارس آیوی لیگ در حال حاضر در زیر همین عمل را با تنها پرینستون هنوز هم حامل این آزمون استاندارد مورد نیاز برای متقاضیان.

Coronavirus’ ما تاثیر بوده است به طوری unrelentingly عظیم و با یک دست تقریبا در هر جنبه از زندگی روزانه در امریکا و در عین حال من هنوز هم شگفت زده شده در برخی از این تغییرات من لزوما دیدن آینده که شروع به تحقق عنوان یک نتیجه از ویروس.

برای مثال چگونه نوازندگان در حال گرفتن فوق العاده خلاق در حال حاضر در نظر آنها چگونه با استفاده از موسیقی زنده برای ارتباط با طرفداران. هیچ کس نمی خواهد در بازدید از ورزشگاه و یا عرصه را به دیدن یک نمایش زنده در هر زمان به زودی, اما این بدان معنا نیست که هنرمندان خواهد بود قادر به بازی برای طرفداران در همه. خواننده کشور Garth Brooks, برای مثال, خواهد بود یک کنسرت پخش زنده در رانندگی-در سینماهای سراسر آمریکا در اواخر این ماه (در ژوئن 27). توجه داشته باشید در مختلف یکی دیگر از coronavirus الهام گرفته از تغییر است که تا به حال به من رخ داده است قبل از دادن چیزهای کمی برای کلاس کالج از سال 2025 — اکثر مدارس آیوی لیگ در حال حاضر کاهش یافته ACT/SAT تست مورد نیاز به طور موقت به حساب مشکل دانش آموزان می خواهم که در واقع یکی از کسانی که آزمون در فرد در حال حاضر.

بیانیه دانشگاه هاروارد ارسال شده در وب سایت دوشنبه خوانده شده در قسمت: “دانشگاه هاروارد خواهد اجازه می دهد دانش آموزان به درخواست برای ورود به کلاس از 2025 بدون نیاز به نمرات آزمون های استاندارد. ما درک می کنیم که COVID-19 همه گیر ایجاد کرده است غیر قابل عبور از چالش های برنامه ریزی آزمون برای همه دانش آموزان به ویژه کسانی که از متوسط اقتصادی پس زمینه و اعتقاد ما این تغییر موقت آدرس این چالش است.”

کالج می رود به اضافه کردن که نمرات آزمون های استاندارد همیشه یک عامل در میان بسیاری از استفاده می شود به وزن برنامه های کاربردی و دانشگاه هاروارد امیدوار کننده است که هر دانشجویی که نمی ارائه ACT/SAT نمرات آزمون برای سال آینده نخواهد بود محروم در طول روند درخواست. آن دسته از دانش آموزان برنامه های کاربردی “در نظر گرفته خواهد شد و بر اساس آنچه که آنها ارائه کرده اند و آنها را تشویق به ارسال مواد هر چه آنها بر این باورند خواهد انتقال دستاوردهای خود را در مدرسه متوسطه و وعده خود را برای آینده است.”

پرینستون به نظر می رسد تنها آیوی لیگ در زمان نگارش این که هنوز یک آزمون استاندارد نمره مورد نیاز به عنوان بخشی از فرایند پذیرش. و صحبت از این تست مربوط به تغییر است که دانشگاه هاروارد ساخته شده است این مدرسه گفت: این طرح به کار این سقوط — هر چند برخی و یا شاید حتی تمام کلاس آموزش ممکن است تغییر به فرمت آنلاین.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>