Coronavirus مستندات مانع 530 میلیون عفونت مطالعه می گوید:

  • امریکا coronavirus caseload خواهد شده اند بسیار بدتر و بدون محدودیت اجتماعی فاصله اقدامات یک مطالعه جدید می گوید.
  • مستند سیاست مانع از 530 میلیون عفونت در شش کشور به تنهایی از جمله 60 میلیون COVID-19 نفر در ایالات متحده است. از کسانی که فقط 4.8 میلیون ما موارد را تایید شده توسط آزمون.
  • یک مطالعه جداگانه تجزيه و تحليل مستندات اقدامات در 11 کشور اروپایی نتیجه رسید که برخی از 3.1 میلیون زندگی نجات داده شده در این فرآیند است.

بیش از 7.21 میلیون نفر از مردم با آلوده رمان coronavirus که از صبح روز سه شنبه. بیش از 410,000 از آنها را کشته در حالی که مبارزه با عفونت و 3.3 میلیون نفر از مردم هنوز در حال مبارزه با COVID-19. برخی از کشورها قادر به ضرب و شتم عفونت و چندین نفر دیگر مسطح منحنی. SARS-CoV-2 نشده خود را از دست داده contagiousness و آن را آلوده مردم بیشتر از همیشه به شیوع بیماری های جدید به شدت در هفته های اخیر. اما تحقیقات جدید نشان می دهد که مستند اقداماتی که دولت های اجرا شده در طول چند ماه گذشته مانع از گسترش ویروس در حتی بیشتر از نرخ هشدار دهنده. یک مطالعه تخمین می زند که برخی از 530 میلیون عفونت مانع شده مستندات و اجتماعی شدید فاصله اقدامات و که فقط در شش کشور جهان است. مستندات مانع از 60 میلیون اضافی موارد در ایالات متحده به تنهایی که از تنها 4.8 میلیون خواهد تشخیص داده شده اند از طریق آزمایش.

محققان دانشگاه برکلی تجزیه و تحلیل coronavirus پاسخ از شش کشور از جمله چین, فرانسه, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ایالات متحده است. آنها به این نتیجه رسیدند که سلامت از سیاست های دولت اجرا برای جلوگیری از COVID-19 انتقال قادر به کنترل گسترش به یک درجه و جلوگیری از عفونت های اضافی. “بدون این سیاست ها کار ما را از طریق زندگی می کردند بسیار متفاوت آوریل و مه” برکلی مدیر جهانی سیاست آزمایشگاه جزایر Hsiang گفت واشنگتن پست.

محققان گفت: تعدادی از عفونت بود دو برابر در این کشورها هر 2 روز قبل از خاموش شدن ناگهانی. “این بیماری پخش شد در یک بازی واقعا فوق العاده ای رای که نادر است و حتی در میان بسیار بیماری های عفونی,” او گفت:. پاسخ منجر به “صرفه جویی در زندگی بیشتر در یک دوره کوتاه تر از همیشه قبل از.”

مطالعه در زمان به حساب 1,717 مداخلات به دنبال عفونت نرخ قبل و بعد از اقدامات اجرا شد. اثرات اقدامات مانند stay-at-home سفارشات بسته شدن مدرسه و ممنوعیت سفر تجزيه و تحليل شدند. این تحقیقات به این نتیجه رسیدند که برخی از 62 میلیون تایید عفونت شده اند جلوگیری به عنوان یک نتیجه اما تعداد موارد می شده اند بسیار بالاتر تا حدود 530 میلیون نفر در سراسر شش کشور. چرا که همه افرادی که آلوده دسترسی به آزمون ها و بسیاری از موارد بدون علامت است.

در اینجا آنچه را که caseload می تواند مانند نگاه از جمله تایید COVID-19 مورد و تعداد کل تشخیص عفونت شده است مستند اقدامات:

  • چین: 37 میلیون تایید از 285 میلیون عفونت های اضافی
  • فرانسه: 1.4 میلیون دلار را تایید کرد از 45 میلیون عفونت های اضافی
  • ایتالیا: 2.1 میلیون تایید از 49 میلیون عفونت های اضافی
  • ایران: 5 میلیون تایید از 54 میلیون عفونت های اضافی
  • کره جنوبی: 11.5 میلیون دلار را تایید کرد از 38 میلیون عفونت های اضافی
  • ما: 4.8 میلیون تایید از 60 میلیون عفونت های اضافی

که فقط برای شش کشور. به طور کلی تعداد بالقوه عفونی خواهد بود به طور قابل توجهی بالاتر هنگامی که شما عامل در بقیه جهان است.

این برکلی دانشمندان می گویند که “جوامع در سراسر جهان در حال وزن, آیا فواید ضد سرایت سیاست ها ارزش خود را از هزینه های اجتماعی و اقتصادی. بسیاری از این هزینه ها به سادگی دیده می شود; برای مثال محدودیت های کسب و کار افزایش بیکاری و تعطیلی مدارس و تاثیر نتایج آموزشی.” اما Hsiang اضافه شده است که مزایای بهداشت و درمان نمی تواند مشاهده شود به راحتی زیرا آنها عبارتند از: “عفونت است که هرگز رخ داده است و مرگ و میر این اتفاق نیفتاد.”

این برکلی مطالعه نمی برآورد که چگونه بسیاری از زندگی اجتماعی این فاصله اقدامات را ذخیره شده در بالا برای جلوگیری از بیش از نیم میلیارد عفونت. اما یک مطالعه مشابه از امپریال کالج لندن اقدام به کشف کردن که چگونه بسیاری از مرگ و میر ناشی از خاموش شدن ناگهانی باید جلوگیری کرد. آنها به این نتیجه رسیدند که اجتماعی فاصله اقدامات را نجات داد حدود 3.1 میلیون نفر در 11 کشور اروپایی به تنهایی از جمله 500,000 نجات زندگی در انگلستان است. مطالعه موجود در طبیعت در کنار برکلی تحقیق همچنین می گوید که نرخ ابتلا به عفونت کاهش یافته است به طور متوسط 82 درصد بعد از مستندات.

هشدار دهنده روشن است در هر دو مطالعه: خطر هنوز هم وجود دارد و بی پروا تسهیلات افزایش می دهد این ویروس توانایی به گسترش است. “این فقط شروع این بیماری همه گیر: ما بسیار دور از گله ایمنی” امپریال کالج سمیر Bhatt گفت پست. “خطر موج دوم اتفاق می افتد اگر همه مداخلات و اقدامات احتیاطی رها شده است.” بات و تیم خود نوشت که برآورد خود را میرسانند “جمعیت در اروپا به گله ایمنی است.” تنها بین 3 تا 4 درصد از مردم در این کشورها مشاهده شده آلوده شده اند تا کنون. دیگران پیشنهاد کرده اند که بیش از 60 درصد از مردم در یک جامعه باید آلوده برای به دست آوردن گله ایمنی.

این برکلی مطالعه در دسترس است در این لینک و در اینجا امپریال کالج مقاله کامل با نمودار برای کشورهایی که مورد بررسی قرار گرفت.


Coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات در یک پارک. منبع تصویر: Erik Pendzich/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de