Coronavirus مستندات منجر به شیوع یک بیماری جداگانه

  • جدید ناگوار هزینه های مرتبط با کروناویروس مستندات پدید آمده با کارشناسان با اشاره به شیوع بيماری لژيونر به عنوان یک محصول جانبی از این مستندات که اجرا شد در پی COVID-19 شیوع.
  • برای انواع دلایل این بیماری رشد در مکان هایی مانند رها شده و ساختمان های اداری که خالی به سرعت به عنوان هر کس شروع به کار از خانه.
  • این است که چرا قضاوت مستندات بسیار ساده است به عنوان آن را خوب یا بد — محققان همچنین دریافتند که آنها در امان ما را از بسیاری از میلیون ها نفر از بیشتر coronavirus موارد به عنوان به خوبی.

تدریجی و برگشت از coronavirus مستندات و کاهش ایمنی دیگر اقدامات اجرا شده در کسب و کار و در شهرها و کشورهای اطراف ما است که به خوبی در جریان است در حال حاضر حتی به عنوان عوارض از COVID-19 pandemic همچنان به صعود در ایالات متحده است. در واقع بیش از 2 میلیون coronavirus عفونت در حال حاضر شناخته شده در آمریکا که از روز شنبه با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز (که همچنین نشان می دهد که بیش از 113,000 گزارش مرگ و میر در ایالات متحده شده اند نسبت به کروناویروس به تاریخ). هر کس در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن چگونه به بازگشایی با خیال راحت و یاد بگیرند که چگونه به “زندگی” با این ویروس اصل. علاوه بر این ما نیز شروع به عطف به ماسبق تجزیه و تحلیل از مستندات تلاش برای تصمیم می گیرید اگر آنها ارزش آن را و به چه میزان آنها ،

تعدادی از فرمانداران سراسر کشور, به عنوان مثال فکر می کنم هیچ سیاسی اشتها دیگر برای انواع سخت گیرانه نزدیک به مطلق خاموش شدن ناگهانی از جوامع اطراف ما حتی با کروناویروس موارد در حال افزایش است. در همان زمان محققان دانشگاه برکلی را مورد تجزیه و تحلیل coronavirus پاسخ از شش کشور از جمله چین, فرانسه, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, و ما و آنها به این نتیجه رسیدند که سلامت از سیاست های دولت اجرا برای جلوگیری از COVID-19 انتقال قادر به کنترل گسترش به یک درجه و جلوگیری از عفونت های اضافی. در ایالات متحده به تنهایی محققان فکر می کنم coronavirus مستندات مانع از 60 میلیون اضافی مورد از این ویروس است. در ضمن در اینجا و در عین حال یکی دیگر از دلایل به همین دلیل آن را کمی دشوار است برای تعیین کمیت ارزش مستندات در تعادل است.

هنگامی که مستندات اجرا شد بسیاری از امکانات مانند ساختمان های اداری خالی است. و با توجه به یک متخصص بهداشت اجازه داده لژيونر بیماری به رشد — که از قضا دارای علائم مشابه به کسانی که در ارتباط با COVID-19. هر دو به عنوان مثال همراه با تب و سرفه های خشک و تنگی نفس به نام چند نشانه.

“لژيونر نه از فردی به فرد اما باعث بزرگ جامعه شیوع بیماری از طریق آلوده هوابرد قطرات آب از منابع از جمله حمام های شیپور خاموشی برج های خنک کننده و تهویه مطبوع سیستم های آبگرم, استخر, وان داغ و آب چشمه” با توجه به آن Clayson دانشیار در بهداشت حرفه ای و سلامت شغلی در دانشگاه منچستر در پزشکی روزانه.

این است که چرا مستندات کمک به این غیر منتظره شیوع: در پزشکی روزانه اخبار خروجی نیز توضیح می دهد که L. پنوموفيلا معمولا زندگی در محیط های گرم و تغذیه “لوله لجن و رسوب است.” و هنگامی که شما کشش طولانی عدم فعالیت در یک ساختمان که یک محیط که در آن باکتری ها را می نژاد — و در نهایت آب آلوده سیستم.

برای مبارزه با این Clayson می گوید که عمومی و خصوصی مقامات باید نیاز به یک ارزیابی جامع از سیستم های آب همه جا از دفاتر به مدارس و کارخانه ها به منظور کاهش خطرات مرتبط با این بیماری شیوع.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>