• بسیاری از گزارش ها و تحلیل های متمرکز در این مکان شاهد افزایش در coronavirus موارد در ایالات متحده در حال حاضر را پوشش می دهد مظنونین — متحده مانند فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس.
  • اما وجود یک دولت است که شما ممکن است تعجب در شرایط خاص که در آن از شیوع کروناویروس در حال گسترش سریع بر اساس متوسط تعداد موارد جدید در هر 100000 نفر بیش از قبل در هفته است.
  • لوئیزیانا در حال حاضر بیش از 2.300 coronavirus مورد در هر 100,000 نفر.

در ماه های اولیه از بیماری همه گیر کوروناویروس نیویورک بود ترسناکترین coronavirus تصویر و سرعت تبدیل به کانون بحران در ایالات متحده است. به عنوان امپراتوری دولت به تدریج پهن آن منحنی توجه و نگرانی از نمایندگان مجلس و کارشناسان بهداشت عمومی به سرعت گسترش به ظهور coronavirus نقاط مهم در سراسر کشور است که به زودی آواره نیویورک — ایالات فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس. در کشورهای مانند کسانی موارد مشخصی به frighteningly سطوح بالا و مقامات دولتی باید مجادله با حق مخلوط حکم برای تحمیل به شیوع بیماری خود را تحت کنترل در حالی که همچنین برخورد با رشد غضب از اعضای عمومی که خسته از قوانین و خسته از همه چیز است.

در ضمن همه که پوشش خبری و توجه به پنهان یک دولت نیست که به طور کلی ذکر شده در ردیف بالا از کانون متحده آمریکا وقتی که می آید به شدید ترین شیوع کروناویروس. با استفاده از آخرین مورد شمارش و نقشه اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمزبا این حال, اگر شما می خواستم برای پیدا کردن که در آن در کشور coronavirus در حال گسترش سریع است که جستجو می تواند منجر شما به یک دولت خاص در جنوب: Louisiana.

چرا که دولت coronavirus تصویر هنگامی که اندازه گیری میانگین تعداد موارد برای هر 100 ، 000 نفر در طول هفته گذشته. در لوئیزیانا مورد با توجه به NYT داده که رقم 2,316 coronavirus موارد برای هر 100 ، 000 نفر در دولت از زمان نوشتن این مقاله است.

برای برخی از زمینه اطراف که چرا این مورد است که در لوئیزیانا در نظر بگیرید که فقط این آخر هفته دولت آمار بالاترین تک روز رکورد تعداد جدید کروناویروس موارد گزارش داد: 3,840. اتفاقا در همان روز در بیمارستان, لوئیزیانا, شدند, شلوغ ترین با کروناویروس بیماران پس از آنها می شده در مارس 1, با توجه به, لوئیزیانا, وزارت بهداشت. در حال اجرا از فضا هر چند نیست حتی بالا نگرانی مقامات بهداشتی.

“فضای فیزیکی ما می تواند همچنان به خودرا برای امتحان اماده بیماران در اتاق” دکتر مانلی اردن افسر ارشد پزشکی در لیک چارلز’ یادبود نظام سلامت گفت: روزنامه های محلی مدافع. “این منابع انسانی ما نگران هستیم. این ماده از چه زمانی ما باید به اجرای این سخت است که وجود دارد بیشتر خروش آمدن.”

در امتداد این خطوط همان یک سند به بیرون درز کرده از کاخ سفید نشان داد که لوئیزیانا است که در لیست آمده است که مقامات بهداشت فدرال با توجه به اینکه در یک کوروناویروس “منطقه قرمز.” چرا که چنین متحده گزارش نگران کننده روند بیش از 100 جدید کروناویروس مورد در هر 100000 نفر در طی یک هفته.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de