Coronavirus بسیار بد در 2 متحده morgues نیاز به کامیون های یخچال

  • Coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش در کشورهای مختلف مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا به نقطه که در آن بیمارستان شروع به غرق تعداد بیماران.
  • مقامات در تگزاس و آریزونا در حال حاضر آغاز شده تامین کامیون های یخچال به طور موقت ذخیره بدن از بیمارانی که در اثر COVID-19.

جهان شده است مبارزه رمان coronavirus برای بیش از شش ماه است اما ما حتی نزدیک به حاوی این بیماری است. کشور در اروپا و آسیا مسطح منحنی از جمله ایتالیا و اسپانیا. برخی از اند قادر به مدیریت COVID-19 گسترش بسیاری موثر تر از دیگران و این همه پایین می آید به تست و تماس با ردیابی و همچنین به اندازه کافی از جمعیت حاضر به پوشیدن ماسک. های مختلف درمانی پروتکل های کشف شده در چند ماه گذشته کمک به کاهش میزان مرگ و میر حتی اگر هیچ درمانی می تواند به صرفه جویی در همه. واکسن در حال گرفتن نزدیک و نزدیک تر و ما ممکن است اولین تجربی داروهای تایید کنید بعد از این سال.

اما پاسخ به COVID-19 بوده است فاجعه در کشورهای دیگر است که هنوز هم در برخورد با یک شماره ثبت از موارد. ایالات متحده خیره کننده است به عنوان مثال چگونه به مقابله با یک بیماری عفونی. چند هفته گذشته ثابت کرده است که بازگشایی اقتصاد آسان تر است از انجام گفت. چند تا از کشورهایی که آرام محدودیت در حال حاضر تجربه عمده موج در جدید کروناویروس موارد است که آنها در حال حاضر شروع به پایمال کردن بیمارستان. آن را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است در ایتالیا, اسپانیا, New York, New Jersey, و در جای دیگر چیزی برای متقاعد کردن مقامات این است که جدی و همه گیر. چیزهایی که در حال حاضر بدست بنابراین بد در حداقل دو کشور که در بیمارستان ها و morgues تا به حال به توسل به یک فوق العاده غمگین آخرین چاره برای مدیریت افزایش تعداد قربانیان: یخچال کامیون.

“در این بیمارستان وجود دارد بسیاری از مکان ها برای قرار دادن بدن” Christus سانتا رزا نظام سلامت افسر ارشد پزشکی, کن, دیویس گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در سان آنتونیو در این هفته. “ما از فضا و ما خانه های مراسم تشییع جنازه در خارج از فضا و ما باید آن تخت. بنابراین زمانی که کسی می میرد و ما باید به سرعت به نوبه خود که در بستر بیش از.”

مردم بیشتر آلوده می شوند بیشتر احتمال دارد آن است که برای بیماران در معرض خطر مرگ COVID-19 عوارض. که حتی اگر بیمارستان در حال حاضر مواد مخدر و پروتکل هایی است که می تواند به بهبود شانس زنده ماندن. دیویس گفت که فقط این آخر هفته 14 نفر از COVID-19 و همچنین دیگر بیماران مبتلا به بیماری های دیگر. او توضیح داد که در هیچ جا وجود دارد برای قرار دادن افرادی که از دور به طوری که آنها در حال گرفتن کامیون یخچال برای بدن تا morgues و خانه های مراسم تشییع جنازه می توانید آنها را انتخاب کنید “که برای تلفن های موبایل وحشتناک, اما این درست است.”

“این یک چیز سخت به بحث در مورد” دیویس گفت:. “مردم عزیزان در حال مرگ هستند.”

آن را نه فقط در سن آنتونیو تگزاس تریبیون گزارش. مناطق دیگر در تگزاس به دنبال کامیون های یخچال از جمله Nueces, کامرون, تراویس, Hidalgo و هریس استان ها و شهر Austin. تگزاس گزارش شده بیش از 313,000 COVID-19 موارد و 3,770 مرگ و میر ناشی از صبح روز جمعه. این یکی از چندین متحده است که گزارش شده است هزاران مورد جدید در هر روز است. آریزونا یکی دیگر با بیش از 134,500 موارد و تقریبا 2500 مرگ و میر. شهردار ققنوس هفته گذشته گفت که این شهرستان در حال تلاش برای امن کردن یخچال و فریزر. دولت در حال حاضر به 90 درصد ظرفیت تخت های بیمارستانی برای بزرگسالان در بخش مراقبت بیماران در هر Ars Technica.

فلوریدا ممکن است بیش از حد دور یا وقتی که می آید به نیاز به یخچال کامیون. دولت است که منجر به تمدید COVID-19 خروش در ایالات متحده داشتن ثبت نام برخی از 15,300 موارد در جولای 12th به تنهایی. تا ماه ژوئن 13th, دولت ضبط شد 2,052 موارد جدید ثبت شده در آوریل 2nd. متاسفانه کامیون یخچال نیست, یک رمان راه حل برای ذخیره سازی افزایش تعداد اجساد مردگان. شهر نیویورک مقامات تا به حال به توسل به این فوق العاده غمگین راه حل در اوایل این سال به عنوان بیماری ویران شهر. ده ها تن از جمله کامیون بودند پارک شده در خارج از بيمارستان. “هر فاجعه آن است و تصاویر و نمادهای آن. برای COVID-19, آن را فقط ممکن است یخچال کامیون” Ars به یاد می آورد بیانیه ای از منهتن دکتر ER. “این ما سرریز سردخانه برگزاری بیماران ما نمی تواند نجات دهد.”

یک راه وجود دارد برای همه برای کمک به کاهش گسترش و به بیمارستان زمان برای درمان تعداد زیادی از افرادی که تجربه قابل توجهی در علائم. فاصله اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است دستان خود را اغلب و پوشیدن یک ماسک صورت هر زمان که شما خانه خود را ترک کنند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de