Coronavirus ایمنی ممکن است حتی بالاتر از آزمایشات نشان می دهد

  • ایمنی به کروناویروس ممکن است حتی بیشتر از ما به فکر یک مطالعه جدید نشان می دهد.
  • COVID-19 بازماندگان که پایین آنتی بادی شمارش هنوز هم می تواند کوه فعال ایمنی در برابر رمان coronavirus.
  • محققان دریافتند دو نفر که تا به حال COVID-19-خاص سلول های T که می تواند شناسایی و کشتن ویروس برای هر فرد که توسعه آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول های سالم است.

بسیاری فکر می کردم اوج رمان coronavirus همه گیر شد و در مارس اما معلوم بیماری بود فقط گرفتن آغاز شده است. جهان ثبت بیش از 200,000 موارد در روز چهارشنبه یک رقم رکورد تا کنون — به ما اختصاص بیش از 50 ، 000 از آنها نیز یک رکورد برای کشور است. زمین به زودی ثبت نام آن 11 میلیون COVID-19 مورد تنها چند روز پس از 10 میلیون رسیده بود. اگر CDC تخمین دقیق تعداد واقعی موارد ممکن است 10 بار به عنوان بالا.

COVID-19 هنوز موجود و مبارزه با آن خواهد شد سخت تر است اگر افرادی هستند که تمایلی به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک. اما به عنوان مبرم به این وضعیت ممکن است به نظر می رسد وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به آینده از یک گروه از محققان سوئدی که به مطالعه COVID-19 ایمنی. معلوم می شود که حفاظت از ما در برابر رمان coronavirus ممکن است خیلی بهتر از ما انتظار می رود.

ما شده ایم صحبت کردن در مورد COVID-19 ایمنی برای ماه می باشد. دیگر آن طول می کشد بهتر آن است که برای بیماران. عفونت مجدد امکان پذیر خواهد بود و پس از ایمنی از بین می رود به عنوان مورد با دیگر بیماری های عفونی, اما دیگر مصونیت دوره کمک خواهد کرد با واکسن و گله ایمنی تلاش.

اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که ایمنی کوتاه مدت خواهد بود و ما می تواند انتظار آن را به افول پس از شش تا دوازده ماه. مطالعات دیگر نشان داده اند که میزان آنتی بادی خنثی می تواند به طور قابل توجهی کاهش و پس از سه ماه. کسانی هستند که ترکیبات تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول. به این معنی که هر آنتی بادی آزمایش انجام شده سه ماه پس از عفونت ممکن است تبدیل به منفی است.

دیگر محققان در آن زمان گفت که این مطالعه را به حساب جنبه های دیگری از سیستم ایمنی بدن از جمله T – B-سلول. این سلول های سفید خون است که می تواند کشتن ویروس زمانی که یک دوم تماس ساخته شده است و سلول های است که می تواند به رشد جدید آنتی بادی بود.

که دقیقا نوع پاسخ ایمنی بدن است که محققان از سوئد برای نگاه است. یک تیم در موسسه کارولینسکا در سوئد آزمایش 200 نفر به صورت آنتی بادی و سلول های T. برای هر فرد است که آزمایش مثبت آنتی بادی دو پیدا شد به خاص سلول های T که می تواند شناسایی و از بین بردن سلول های آلوده به رمان coronavirus.

سوئد اقدام به نیروی گله ایمنی اجتناب از هر گونه محدودیت های است که می تواند مانع گسترش.

این مطالعه نشان می دهد که ایمنی ممکن است گسترده تر در داخل یک جامعه از ابتدا معتقد بودند. چرا که مقامات با استفاده از آنتی بادی آزمایش برای تعیین واقعی گسترش COVID-19. را CDC اخیر تخمین می زنند که تنها 10% از ما موارد تایید شد از طریق یک تست PCR. این است که بر اساس تست آنتی بادی در کشور است. اما اگر محققان در سوئد در حال راست و سپس آنتی بادی آزمایش را از دست آن دسته از افرادی که جان سالم به این بیماری و لازم نیست آنتی بادی اما فراموش خاص سلول T پاسخ که آنها را حمایت می کند. توده-تست T-سلول های بیشتر روند پر زحمت از تست برای آنتی بادی ،

این واقعیت است که coronavirus است فزاینده در امریکا اثبات این کشور به مراتب از رسیدن به گله ایمنی به طور طبیعی از طریق عفونت است. در واقع راه سریعتر برای دریافت وجود دارد را از طریق واکسن. اما کارولینسکا مطالعه نشان می دهد که بیشتر افرادی که آلوده ممکن است غیر قابل تشخیص آنتی بادی در آزمون. این می تواند منجر به اشتباه نتیجه گیری در هر شنیده ایمنی پژوهش و رفتن به جلو.

که گفت: تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین نوع حفاظت COVID-19 بازماندگان دریافت کنید. روشن نشده است از مطالعه این که آیا سلول های T به تنهایی محافظت خواهد کرد فقط فرد و یا اینکه آیا آنها به شما جلوگیری از انتقال. این مهم را به آدرس. به عنوان اخبار بی بی سی توضیح می دهد که بیشتر تجزیه و تحلیل مورد نیاز است برای درک اینکه آیا سلول های T ارائه می کنند “استریل ایمنی” است که می تواند مسدود کردن ویروس به طور کامل و یا اینکه آیا آنها فقط کشتن سلول های آلوده اما نمی فرد جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این سلول های T در این مطالعه خواهد هدف قرار دادن سلول های که آلوده شده اند و آنها را نابود متوقف کردن ویروس از گسترش به سایر سلول ها است. گردش آنتی بادی امر در واقع با اتصال به ویروس و جلوگیری از آن را از اتصال به سلول ها و در نتیجه جلوگیری از افزایش روند.

کارولینسکا محققان همچنین مشاهده شده است که شدید بیماران و توسعه سطوح بالاتری از آنتی بادی ها و سلول های T. Asymptomtics حال کاهش سطح آنتی بادی اما مشخص T-cell پاسخ. این به نظر می رسد در تناقض با یافته های حاصل از یک مطالعه مختلف از انگلستان است که متوجه یک تصادف در شمارش سلول T در به شدت بیمار بیماران. انگلستان محققان در نظر گرفته شده با استفاده از T-cell آزمون به عنوان یک شاخص اولیه آنچه بیماران ممکن است تجربه شدید COVID-19 مورد است. آنها همچنین تست اينترلوکين 7 (IL-7) در COVID-19 درمان مواد مخدر است که می تواند افزایش تولید سلول T. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای توضیح این اختلاف بین این دو مطالعه.

ما ممکن است هنوز هم نمی دانم چه مدت COVID-19 ایمنی به طول می انجامد اما سوئدی مطالعه ارائه می کند نتایج امیدوار کننده. Coronavirus بازماندگان که کم فقره خنثی سازی آنتی بادی در خون می تواند هنوز هم کوه حفاظت قوی بر عفونت مجدد با فرض اینکه داده ها از موسسه “کارولینسکا” معتبر است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im