• تئوری های توطئه اثبات نشده ادعای جعلی, اخبار و آشغال علم باید همه نشو و نما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بسیاری از حمله coronavirus واکسن توسعه که در واقع است که ممکن است تنها چیزی که در نهایت موجب صرفه جویی در ما از ویروس.
  • شواهدی وجود دارد که ماهیت فعلی جهانی COVID-19 بحران باعث شده است بسیاری از ضد vaxxers به ارزیابی مجدد خود خطرناک اعتقادات.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر ممکن است تعجب آور اثر شدید غلط ضد واکسیناسیون جنبش که بر اساس یک معجون خطرناک از آشغال علم و غریب, تئوری های توطئه و دروغ آشکار: برخی از ضد vaxxers به نظر می رسد, به نظر می رسد در حال حاضر کمتر تمایل به مخالفت با واکسن به عنوان یک نتیجه از کشنده COVID-19 ویروس است که اسپرد با سهولت ترسناک است و منظور از قدر کشنده تر از آنفولانزا.

در هر رای که نتیجه گیری از جدید 18 ماه مطالعه در مراکز داده و همچنین به عنوان آنلاین پچ پچ مربوط به واکسن های انجام شده توسط این واکسن اعتماد به نفس پروژه. با توجه به هایدی لارسون مدیر لندن سازمان مبتنی بر آنلاین پست ها (از جمله بیش از 3 میلیون نفر در روز بین ماه های ژانویه و مارس است که تجزيه و تحليل شدند) بر تعادل به نظر می رسد نشان می دهد که اکثر مردم “مشتاق برای coronavirus واکسن و در اسرع وقت” — که باید بدون شک برنده یک جایزه برای کتمان حقیقت از سال است.

برای بسیاری از آنتی vaxxers, لارسون ادامه داد: شواهدی وجود دارد که بسیاری از این افراد شامل کسانی که در حال حاضر “کمتر مطمئن شوید که برای برخی از این دلیل که شاید باید مسائل را تنها با یک خاص واکسن این MMR واکسن برای کودکان خود را, به عنوان مثال — (که) ممکن است رفتار متفاوت در زمینه این بیماری همه گیر.” در امتداد آن خطوط یک عضو در ایتالیا در ارتباط با ضد واکسیناسیون گروه Comilva گفت: نگهبان که وجود دارد حداقل یک درجه receptiveness به کروناویروس واکسن و اشاره کرد که راه حل “ممکن است یک راه برای آرام کردن مردم است.” و “ما نه خصمانه نسبت به واکسن از اصل”.

این همه می آید به عنوان وجود دارد آگاهی به عنوان COVID-19 بحران آشکار شد که این ویروس می تواند در زندگی هر کسی در هر سنی و در حالی که افراد در معرض خطر دسته ها به ویژه آسیب پذیر هستند مقدار زیادی از افراد سالم بدست بیماری و درگذشت از این ویروس بیش از حد. که یک واکسن برای آن شما می خواهم فکر می کنم تمام تر در آغوش گرفت. در واقع نگهبان می رود توجه داشته باشید که انگلستان نظرسنجی از ماه مارس نشان داد که تنها 7 درصد از مردم گفتند که می خواهم رد coronavirus واکسن آشکار است.

پیگیری و بررسی در مارس یافت می شود این رقم تا به حال کاهش یافته و از 7 درصد به 5 درصد است. “در روسیه” روزنامه ادامه داد: “که در آن با توجه به ولکام تراست تنها 62 درصد از مردم موافق واکسن موثر هستند — نشانه هایی وجود دارد که نگرانی بیش از coronavirus بحران ناشی از جنگ در میان ضد vaxxers پزشکی و منتقدان.”

این همه می آید در مقابل افت عجیب و غریب تئوری های توطئه و خبر جعلی که نشو و نما در طول بیماری همه گیر از جمله تئوری توطئه میفروخت توسط ضد vaxxers که این ویروس در واقع نتیجه به کارگیری از فن آوری بی سیم 5G. و در همان زمان هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نمونه هایی از ضد vaxxers باقی مانده فقط به عنوان شرکت در اعتقادات خود coronavirus وجود.

رابرت اف کندی پسر رابرت کندی جونیور برای مثال گفته بیل گیتس است که در میان بهداشت و ارقام تلاش را در مورد یک واکسن است که حمل “منحصر به فرد و ترسناک خطرات.” یک نظرسنجی اخیر در شهر نیویورک یافت می شود که به سختی بیش از نیمی از ساکنان نظرسنجی گفت: آنها قطعا قبول coronavirus واکسن در حالی که دلم Bigtree — که در تولید فیلم 2016 Vaxxed — اصرار داشت که COVID-19 ویروس راه اندازی توسط داروسازی بزرگ به پول برای خود. برخی از چیزهایی که به نظر می رسد هرگز تغییر.

منبع تصویر: عکس بالا شرکت/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de