• بیل گیتس می گوید که درمانی برای درمان این رمان coronavirus می تواند منجر به یک ‘قابل توجه مرگ و میر کاهش’ تا پایان سال 2020 است.
  • میزان مرگ ناشی از COVID-19 در حال افزایش بوده است در ایالات متحده یک بار دیگر برای نزدیک به یک ماه پس از کاهش مداوم پس از اولیه سنبله در ماه آوریل است.
  • گیتس همچنین اشاره می کند که ما قادر نخواهد بود به عقب بر گردیم به حالت عادی تا زمانی که یک واکسن آماده است.

به عنوان بد به عنوان دومین سنبله از coronavirus همه گیر شده است در ایالات متحده پوشش نقره ای شد که نرخ مرگ و تا به حال همچنان به کاهش و حتی به عنوان ما روزانه مورد تایید شده تعداد سر به فلک کشید. متاسفانه این روند به پایان رسید و در ماه جولای به عنوان تلفات شروع به آرامی خزنده بازگشت و به عنوان جولای 27th, ایالات متحده به طور متوسط بیش از 1000 تن در روز است. این اولین بار است که هفت روز به طور متوسط شده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از اواخر ممکن است اما به عنوان افتضاح به ما پاسخ به همه گیر شده است, بیل گیتس معتقد است ما به زودی قادر خواهد بود برای کنترل مرگ و میر.

در مصاحبه ای با CNBC Squawk Box این دوشنبه میلیاردر نیکوکار و مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت گفت که ما باید داروهای درمانی به طور موثر درمان COVID-19 قبل از پایان سال, اما افزود که ما نمی خواهد بود قادر به بازگشت به عادی ما زندگی می کند تا یک محیط امن و موثر واکسن است که به آسانی در دسترس است.

“شما می توانید ببینید درمانی بهره مندی سریع تر از محافظ سود” گیتس گفت. “بنابراین من فکر می کنم وجود دارد یک شانس خوب ما باید قابل توجهی مرگ-کاهش نرخ تا پایان سال با ترکیبی از این ابزارهای جدید است.”

در طول مصاحبه دروازه ذکر remdesivir که یکی از اولین درمان برای نشان دادن کارآمدی در میان کسانی که تا به حال شده است با آلوده رمان coronavirus. Gliead علوم تولید داروی ضد ویروسی است و گزارش شده که این باعث کاهش مرگ های شدید COVID-19 موارد توسط 62 درصد در مقایسه با استاندارد مراقبت.

درمانی درمان های حیاتی مهم است و می تواند به نجات جان هزاران نفر و کاهش فشار بر بیمارستان ها در مناطق که در آن عفونت های رای خارج از کنترل است اما گیتس تاکید کرد که واکسن آخر بازی. در دروازه را مشاهده درمان به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی به “رانندگی ما را به تکمیل عادی.”

این است که چرا دروازه شده است ریختن بیشتر توجه خود را (و نقد) به واکسن توسعه است. بنیاد بیل و ملیندا گیتس اعلام کرد کمک مالی 100 میلیون دلار به سازمان بهداشت جهانی در ماه فوریه و پس از آن آنها متعهد 1.6 میلیارد دلار به Gavi واکسن داد در ماه ژوئن.

گیتس می گوید که او را تشویق به پیشرفت های ساخته شده توسط Regeneron الی لیلی و AstraZeneca و به خصوص علاقه مند در کار آنها انجام می دهند با آنتی بادیهای مونوکلونال. اینها فقط تعداد کمی از شرکت در مسابقه برای دریافت واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. فقط این هفته Pfizer و BioNTech اعلام کرد که خود را کانديد واکسن وارد آن فاز 3 دادگاه پس از نتایج امیدوار کننده ای از مراحل اولیه آزمایشات است. تا 30000 شرکت کنندگان را در دادگاه و اگر قرار است موفق این شرکت می تواند به دنبال تصویب قانونی در ماه اکتبر.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de