Coronavirus موارد صعودی و یکی از عمده ما شهر ممکن است تعطیل دوباره

  • اگر شما تا به حال به پیش بینی که در آن هر coronavirus مستند ممکن است دوباره رخ می دهد در هر زمان به زودی در آمریکا جایی در فلوریدا احتمالا به عنوان خوب به عنوان هر گونه.
  • دولت گزارش کرده است بیش از 152,000 تایید coronavirus موارد ساخت آن را به یک hotspot دولت همراه با دیگران مانند کالیفرنیا و تگزاس.
  • این است که چرا شهردار میامی گفت: او را آماده برای بازگشت به شهر به مستند اگر روند فعلی ادامه خواهد داد.

در حال حاضر بیش از 50 درصد از بیش از 2.6 میلیون coronavirus موارد در ایالات متحده هستند که از کانون متحده مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا — با فلوریدا به خصوص مراتب بنابراین نسبتا ضعیف در حال حاضر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خواسته شده بود با خبرنگاران در روز سه شنبه که آیا دولت خواهد بازگشت به مستند اقدامات در نور تنظیم ضبط تک روز در مجموع از coronavirus عفونت.

تا به امروز دولت آفتاب گزارش شده بیش از 152,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 3500 مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. این است که چرا با وجود رژیم صهیونیستی است. DeSantis’ اطمینان به خلاف میامی شهردار فرانسیس سوارز است کاملا متفاوت نگرش به کروناویروس تصویر روبرو را در شهرستان خود را — تا آنجا که به هشدار می دهند که او آماده بازگشت به شهر به مستند اگر این وضعیت را بهبود نمی بخشد.

سوارز گفت: کسب و کار خودی در مصاحبه این هفته که دولت به عنوان یک کل است که با چکش در حال حاضر با هجوم جدید کروناویروس موارد به عنوان یک نتیجه از آنچه که او فکر می کند بود و عجله برای بازگشایی دولت و همچنین سهل انگاری انطباق با چیزهایی مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

“مردم فکر می کردند این بود که” سوارز که او نیز اتفاق می افتد به یک ثبت نام جمهوری خواه گفت: بی. “من می توانم صحبت می کنند برای همه فلوریدا اما … من آخرین شهر در فلوریدا و من برای انتقاد از آن و من فکر می کنم در حال حاضر مردم عقل در ما رویکرد محافظه کارانه تر.”

مهمتر از همه او تاکید می کند که اگر ظرفیت بیمارستان می رسد یک مرحله بحرانی او را به طور کامل آماده شده به معرفی یک مستند در میامی به سرعت گسترش ویروس. در حال حاضر که رکود در حال اقدام از طریق چیزهایی مانند سوارز را در ژوئن 25 سفارش نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک صورت در عمومی و یا پرداخت مدنی خوب از بین $50 و $500. آن چیزی است که شهردار در مقایسه با پذیرش گسترده ما نسبت به پوشیدن کمربند ایمنی در اتومبیل.

“اگر شما به پوشیدن کمربند ایمنی,” او گفت:, “این معنا نیست که شما نمی خواهید برای دریافت به طور جدی صدمه دیده است اگر شما یک ماشین تصادف, اما آن را بهبود می بخشد شانس خود را و آن را بسیار دشوار است چیزی که به انجام است.”

سوارز اضافه شده است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن ماسک در عمومی را مختل کرده است تلاش های خود را برای متقاعد کردن شهروندان به انجام همان. رئیس جمهور در عین حال وزن در مورد کوروناویروس در توییتر اواخر روز سه شنبه افزود این خود را به عنوان تازه ترین مکان سخنان در pandemic:

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>