Coronavirus موارد خونتان به عنوان متحده شروع به بازگشایی

  • تعداد coronavirus عفونت در برخی از کشورهای در حال افزایش است به سرعت در حال.
  • هر دو فلوریدا و آریزونا به تازگی گزارش جدید روزانه پرونده با توجه به جدید کروناویروس موارد است.
  • سنبله در عفونت است که نسبت به کشورهای بازگشایی و مردم برای پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در میان نگران کننده افزایش تعداد coronavirus موارد آریزونا است که در حال حاضر گفتن بیمارستان های سراسر کشور برای آماده سازی اورژانس قصد دارد برای مبارزه با آنچه که می تواند قریب به اتفاق هجوم COVID-19 بيمار.

“من می خواهم تا آنجا که می گویند [آن را] هشدار دهنده گفت:” دکتر ویلیام Hanage یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد. “تنها نوع نان از راحتی که من می توانید پیدا کنید که من فکر می کنم به طور کلی مرتب کردن آن آسان تر به فاصله اجتماعی در آریزونا از آن است که در بعضی از نقاط.”

به طور خاص, Arizona Department of Health Services (AZPHA) گفت: اخیرا دولت این جمعه گذشته شاهد بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد است. برای قرار دادن این رقم به چهار چوب آن بالاترین تعداد COVID-19 موارد آریزونا دیده است در یک دوره 24 ساعته از همه گیری آغاز شد و در ماه مارس.

در حالی که افزایش coronavirus موارد گاهی اوقات می تواند نسبت به افزایش متناظر در coronavirus تست که به نظر نمی رسد که اتفاق می افتد در این مورد. به گفته مقامات بهداشت در دولت coronavirus در حال گسترش در سراسر کشور از آنجا که مردم نمی پیوستن به اجتماعی فاصله و به طور کلی زیر دستورالعمل های ایمنی.

“دلیل افزایش تعداد موارد است نه به دلیل افزایش تست” AZPHA مدیر خواهد فروتن گفت: در سخنان برداشت Fox10Phoenix. “این دلیل است که وجود دارد بیشتر در جامعه گسترش یابد. این یک پدیده است که اتفاق می افتد در آریزونا. اقامت در خانه سفارش برداشته و رفتار مردم را تغییر بر روی یک سکه و رفت و برگشت به قبل از همه گیر رفتار است.”

چه به ویژه نگران کننده است که آریزونا نیست تنها دولت دچار یک افزایش ناگهانی در coronavirus موارد است. در واقع سی ان ان گزارش می دهد که به عنوان بسیاری از 19 متحده در حال دیدن جدید شیوع کروناویروس. بنابراین در حالی که coronavirus است نشست در سابق نقاط مانند شهر نیویورک و شیکاگو, وضعیت قطعا متفاوت از دیگر نقاط کشور است.

کارولینای شمالی به تازگی شکست رکورد تعداد افراد بستری شده با coronavirus با توجه به کارولینای شمالی, بهداشت و درمان, انجمن. به گزارش بستری شدن در بیمارستان در حال 774.

هر چند وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت چپ در بیمارستان های دولتی است که در مورد روند در بستری که افزایش یافته که محدودیت ابتدا آرام و سپس دوباره بعد از آخر هفته روز یادبود آژانس گفت.

فلوریدا یکی دیگر دولت است که دیده می شود تعدادی از coronavirus عفونت افزایش به شدت در روزهای اخیر. آخرین پنج شنبه, فلوریدا گزارش 1,419 جدید کروناویروس موارد شکل است که یک روز بالا برای دولت است.

کشورهای دیگر که در حال دیدن یک پرش در coronavirus موارد عبارتند از آرکانزاس و کنتاکی, Washington, ورمونت, کارولینای جنوبی, یوتا, آلاباما, تنسی و واشنگتن است.

تمام گفته ها وجود دارد که در حال حاضر بیش از 2 میلیون coronavirus موارد در ایالات متحده از این بیماری همه گیر آغاز شد. با نگاه به آینده موج دوم تقریبا اجتناب ناپذیر به نظر می رسد با توجه به نحوه آزادانه مردم در حال پیوستن به دستورالعمل های ایمنی نقشه برداری توسط متخصصان سلامت است.

که گفت: از زمان همه گیر شده اند می تواند بسیار بدتر اگر متحده نمی پیاده سازی سخت مستند اقدامات چند ماه پیش. با توجه به یک مطالعه اخیر coronavirus می تواند آلوده 530 میلیون بیشتر مردم اگر مردم نبودند تحت دستور اکید به قرنطینه خود را.

زن با پوشیدن یک ماسک صورت مغازه برای لوازم. منبع تصویر: Drazen Zigic/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>