Coronavirus موارد حذف شده در مینه سوتا با وجود اعتراضات بیش از جورج فلوید قتل

  • تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 25th, اما دولت هنوز برای دیدن سنبله در coronavirus موارد است.
  • کارشناسان بهداشت عمومی نگران بودند که تجمع معترضین منجر به افزایش عفونت رای دادن اما سوتا موارد جدید هستند و هنوز هم در حال کاهش است.
  • در ضمن سوتا اقامت در خانه سفارش منقضی شده آخر هفته روز یادبود اتفاق افتاده و کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور بازگشایی شد. و هنوز هم هیچ سنبله.

پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 25th, تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور و در سراسر جهان است. هزاران نفر بر هزار نفر از مردم به خیابان ها ریختند و در تمام 50 ایالت و خواستار عدالت برای فلوید و پاسخگویی برای افسران پلیس. کار وجود دارد از چپ به انجام, اما اعتراضات شروع به ایجاد امواج به عنوان مینیاپولیس شورای شهر متعهد به از بین بردن آن نیروی پلیس police اصلاح قوانین در حال تصویب در چندین ایالت و مؤتلفه مجسمه در حال حذف شدن در همه جا از آلاباما به ویرجینیا.

اما به همان اندازه خشونت به معترضین رو از پلیس نیز وجود دارد تهدید مداوم ویروسی همه گیر. به عنوان به زودی به عنوان تظاهرات لگد کردن و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد که تجمع جرم به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش COVID-19 موارد است. بسیاری از معترضان ماسک عینک, اما مقدار زیادی نیست و پلیس با آنها درگیر شدند و با اغلب دیده می شود ماسک-کمتر نیز هست. اما حداقل تا کنون اعتراضات به نظر نمی رسد منجر به افزایش.

به گزارش نیویورک تایمز نمودار coronavirus موارد 742 مورد جدید گزارش شده در ایالت مینه سوتا در 25 ماه مه روز جورج فلوید درگذشت. دو هفته بعد تعداد موارد جدید شده است در کاهش این حذف به عنوان کم به عنوان 299 در ژوئن 9th. به عنوان عصر ایران , یادداشت این کاهش به سختی می توان به عدم تست به عنوان 30,000 بیشتر تست های تشخیصی انجام شد در دو هفته پس از تظاهرات آغاز شده و از دو هفته قبل. به علاوه این تست مثبت کاهش نرخ حدود 4 درصد. بیشتر مردم در حال گرفتن تست شده کمتر آلوده می شوند.

صحبت به رادیو فردا, Dr. Daniel Havlichek رئیس دانشکده انسانی پزشکی بیماری های عفونی بخش در دانشگاه ایالتی میشیگان گفت: می تواند وجود داشته باشد “یک میلیون نفر ممکن است توضیحات” برای کاهش. او می گوید: ممکن است موارد مثبت بودند در حال حاضر انداختن مردم ماندن در خانه اگر احساس شد بیمار اجتماعی فاصله بود که تمرین در تظاهرات و یا بدون علامت انتقال نیست به عنوان شايع به عنوان قبل از.

به آخرین نقطه که سازمان بهداشت جهانی شد انتقاد اوایل این هفته بود که در آن پیشنهاد شده است که بدون علامت گسترش این رمان coronavirus شد “نادر” تنها به بعد روشن است که این نظر بود در اشاره به تعداد محدودی از مطالعات و نباید گرفته شود به این معنی است که افراد بدون علائم نمی تواند گسترش ویروس.

همانطور که برای تظاهرات منجر به افزایش عفونت های دکتر Sadiya خان دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی توضیح داد که با مینه سوتا اقامت در خانه سفارش انقضای on May 18th, تمام تجمع جرم اتفاق می افتد بیش از آخر هفته روز یادبود و رستوران ها و کافه ها باز در ژوئن 1st, این امر می تواند دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای تعیین چه نیروی محرکه موارد جدید خواهد بود.

“من فکر می کنم بسیاری از افرادی که نگران [وقوع] است و من فکر می کنم وجود دارد افرادی که در حال رفتن به قیاس که اتصال [تظاهرات]” خان گفت. “من فکر نمی کنم وجود دارد هر طور مستقیم داده ها را که بسیار روشن مگر ما تماس با ردیابی و شناسایی به احتمال زیاد منشاء.”


یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>