Coronavirus گسترش می تواند از توالت سیفون مطالعه می گوید:

  • مطالعه می گوید: توالت می تواند گسترش coronavirus با ارسال ذرات به هوا بعد از سیفون.
  • محققان می گویند که ذرات در ادامه به بیرون آمدن از یک به تازگی سرخ, توالت, تا زمانی که یک دقیقه پس از این خیط و پیت کردن ایجاد ابری از ذرات معلق در هوا است که می تواند حامل ویروس اگر یک فرد آلوده شد.
  • بسته شدن توالت قبل از سیفون و شستن دست های خود را بهترین خط دفاع.

همیشه از این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع دانشمندان مشغول به کار سخت برای تعیین اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد. همه ما می دانیم که در نزدیکی کسی با این ویروس بدون حفاظت از صورت اخبار بد است اما برجسته راه که شما می توانید تبدیل شدن به آلوده به ویروس بدون تحقق آن نیز فوق العاده مهم است.

در حال حاضر یک مطالعه جدید به نظر می رسد برای حمایت از تحقیقات قبلی که نشان داد یک مسیر انتقال مربوط به توالت. آن را به عنوان معلوم توالت می توان اوله مدفوع ذرات بمب اگر سرخ با درب باز و از آنجایی که ما می دانیم که coronavirus می توانید زنده ماندن در مدفوع است که باعث می شود حمام و سرویس بهداشتی بالقوه خیابان از عفونت است. این امر به ویژه در مورد در پرتو این واقعیت است که کسب و کار در سراسر کشور در حال بازگشایی و بسیاری از دستشویی های عمومی پر شده با توالت که هیچ درب.

این مطالعه که در مجله فیزیک سیالات, بررسی چگونه ذرات دمیده از کاسه توالت هنگامی که آن را برافروخته است. آن را در حال حاضر به خوبی شناخته شده است که عمل سیفون می توانید ایجاد ذرات معلق در هوا و یا ذرات هوابرد است که سپس می تواند استنشاق به زمین بر روی سطوح دیگر. اگر یک فرد مبتلا به کروناویروس کسانی که ذرات معلق در هوا ممکن است حاوی ویروس و هر کسی که با استفاده از حمام پس از آن است که در معرض خطر آلوده شدن به خود را دارند.

“روشن است از تجربه ای که روزانه سیفون توالت تولید قوی تلاطم درون کاسه” محققان نوشتن. “آیا این گرگرفتگی ناشی از جریان آشفته اخراج ذرات آئروسل حاوی ویروس ها را از کاسه ؟ این کاغذ تصویب دینامیک سیالات محاسباتی برای کشف و تجسم ویژگی های جریان سیال در طول توالت سیفون و تاثیر گرگرفتگی در گسترش ویروس ذرات آئروسل.”

پژوهش های پیشین در خارج از چین به نظر می رسید نشان می دهد که ذرات هوابرد از یک برافروخته توالت بودند ماندگار مسیر انتقال ویروس است. این مطالعه با اشاره به اینکه مدفوعی-دهانی (ذرات فرود در دهان) و مدفوع-تنفسی (تنفس ذرات ریز که حاوی ویروس) هر دو ممکن است در یک حمام معمولی وضعیت.

این آخرین دور از تحقیقات که مفهوم آشکار است که ذرات باقی می ماند می تواند در یک ابر بزرگ در اطراف کاسه توالت بعد از سیفون و کسانی که ذرات معلق در هوا را می توانید در ادامه به سفر از کاسه به هوا برای یک دقیقه یا بیشتر پس از خیط و پیت کردن است آغاز شده است. که کل مقدار زیادی از ذرات ریز در هوا.

دانشمندان پخش کردن مشاهدات خود را به شرح زیر است:

• تلاطم قوی مشاهده شده تولید شده توسط هر دو روش فلاشینگ.

• رو به بالا سرعت از آنجا که 5 m/s تولید شده است که قطعا قادر به اخراج ذرات آئروسل از کاسه توالت است.

• حدود 40%-60% از کل تعداد ذرات می تواند بالاتر از صندلی توالت به علت بزرگ منطقه با ارتفاع این ذرات رسیدن به 106.5 سانتی متر از زمین.

• حتی در پست-فلاشینگ دوره (35 s–70 s پس از آخرین سیفون) رو به بالا سرعت منتشر ذرات می تواند رسیدن 0.27 cm/s–0.37 cm/s و آنها همچنان به صعود.

بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق می افتد ؟ به سادگی بستن درب توالت قبل از سیفون یک راه عالی برای کاهش گسترش و همچنین تمیز کردن صندلی توالت و در نزدیکی سطوح. شستن دست ها نیز یک عامل عمده و باید همچنان به عنوان یک اولویت, محققان می گویند.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>