Coronavirus ظاهرا می تواند زندگی می کنند به روز در چشم خود

  • یافته های جدید از یکی از قدیمیترین coronavirus بیماران در ایتالیا نشان می دهد که اثری از این ویروس زندگی می کنند در چشم از 20 روز.
  • این تقویت عقل متعارف که یکی از چند روش جلوگیری از ویروس ما در حال حاضر سعی کردم-و-روش درست شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در حال حاضر آن را باید بسیار به طور گسترده ای شناخته شده است که شستن دست های خود را به طور کامل و اغلب همراه با دست زدن به صورت خود به برخی از قوی ترین ابزار در زرادخانه ما در حال حاضر در شرایط محدود کردن گسترش COVID-19 coronavirus. اما برای کسانی از شما که هنوز هم پرداخت نمی توجه کافی به کسانی که بهترین شیوه, شاید این را شما از خواب بیدار در یک عجله — این واقعیت است که یک coronavirus بیمار در ایتالیا یافت شده است به این ویروس زندگی در چشم او پس از آن تا به حال سمت چپ بینی خود را.

که به گفته محققان به نوشتن در مورد این پرونده از 65 سال بود که در ایتالیا برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در مجله Annals of Internal Medicine. در این مورد زن بود برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از ورم ملتحمه پس از بستری در بیمارستان در ماه ژانویه است. چند روز بعد یک چشم گرد و خاک یافت می شود اثری از ویروس و مدت اقامت او را او فرستاده شده اضافی به چشم سواب که نشان داد این ویروس تکرار بنحوی که اثری از چشم او می تواند مسری است.

“انسان به انسان انتقال رخ می دهد عمدتا از طریق قطرات تنفسی, اما راه های دیگر تحت بررسی هستند چرا که SARS-CoV-2 تشخیص داده شده است در چندین مایعات بدن” محققان توجه داشته باشید در یافته های خود را.

این ویروس ظاهرا قادر به شناسایی بیمار در چشم تا 20 روز. که در آن نقطه به نظر می رسید به از بین برود اما پس از آن ساخته شده یک ظهور یک هفته بعد.

“ما دریافتیم که چشمی مایعات از SARS-CoV-2-بیماران آلوده ممکن است عفونی ویروس و از این رو ممکن است یک منبع بالقوه عفونت” محققان ادامه داد. “این یافته ها اهمیت اقدامات کنترلی مانند اجتناب از دست زدن به بینی و دهان و چشم ها و شستن مکرر دست ها.”

این یافته جدید می آید در پایان یک هفته دیگر زمانی که ویروس ادامه داد: گسترش در سراسر جهان با تایید موارد در حال حاضر به تقریبا 2.8 میلیون نفر در سطح جهان از زمان نوشتن این مقاله است. که با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز است که همچنین نشان می دهد که وجود داشته اند تقریبا 196,000 مرگ و میر در سراسر جهان از این ویروس به روز.

در ایالات متحده با توجه به این که اطلاعات تعداد موارد تایید شده در ایستاده بود تقریبا 890,000 با پایان هفته تقریبا با 51,000 مردم پس از فوت در آمریکا از ویروس. که تقریبا تعداد تلفات آمریکا رنج می برد در طول جنگ ویتنام به طول انجامید که در سال (در مقایسه با دو ماه یا تا ویروس شناخته شده به گردش در ایالات متحده).

منبع تصویر: Darko Vojinovic/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de