Coronavirus حملات کل بدن نه تنها ریه ها

  • رمان coronavirus علائم بسیار متنوع و غیر معمول به دلیل پاتوژن می تواند بر اندامهای مختلف نه فقط در ریه ها است که هدف اصلی برای SARS-CoV-2.
  • یک مطالعه جدید توضیح می دهد که در جزئیات بزرگ چگونه coronavirus حملات کل بدن, لیست ارگان خاص تظاهرات و همچنین دوره از عمل است.
  • مطالعه کافی را فراهم می کند اطلاعات در مورد شدت COVID-19 که باید برآورده کنجکاوی هر کسی که به دنبال درک بهتر COVID-19 از جمله گذشته و فعلی و آینده بیماران. آن را نیز می تواند ارائه راهنمایی به پزشکان بی تجربه که نه به حال برای مقابله با شیوع قابل توجهی در جوامع خود.

جهان شده است مبارزه رمان coronavirus برای بیش از هفت ماه و ما تا به حال مقدار زیادی از زمان را به یاد بگیرند که COVID-19 چیزی شبیه به آنفولانزا و حتی اگر برخی از مردم هنوز هم رد آن را به عنوان چنین است. آن را بسیار عفونی و مرگ و میر بالاتر از آنفلوانزا است. نمی توان آن را به عنوان موثر به عنوان آنفولانزا و مواد مخدر ما را به درمان آنفولانزا علائم کافی نیست برای درمان COVID-19. این عوارض نیز به مراتب بدتر از آنفولانزا و بسیاری از افرادی که جان سالم به عفونت ها نیاز ماه واقعا بهبود می یابند.

چرا که این ویروس نیست فقط صدمه به ریه ها و به طور بالقوه از بین بردن آنها. SARS-CoV-2 می تواند تاثیر چندین ارگان های دیگر از جمله مغز و قلب و کلیه ها اندام های دستگاه گوارش و کبد و پوست. این توضیح می دهد این باغ انواع علائم است که می تواند در ارتباط با COVID-19 و به همین دلیل بسیاری از آنها نیستند خاص به این بیماری است. برای مثال ما آموخته است که در اولین ماه از اروپا و آمریکا شیوع بیماری است که برخی از افراد می تواند نمایشگاه سکته مغزی و حمله قلبی علائم که در واقع ناشی از COVID-19. یک نام تجاری جدید مطالعه را فراهم می کند یک لیست جامع از شرایط پزشکی ثانویه به COVID-19 که باید آن را روشن به هر کسی است که بیماری این است که هیچ چیز مانند آنفولانزا و ویروس می تواند ماشه اضافی مسائل مربوط به سلامت از جمله عوارض تهدید کننده زندگی.

پزشکان از دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در شهر نیویورک بوده که در برخورد با این ویروس برای ماه یک مطالعه منتشر شده در طبیعت چند روز پیش. مقاله جزئیات تمام extrapulmonary مسائل مربوط به سلامت است که می تواند بوجود می آیند پس از عقد قرارداد COVID-19 کامل با مدیریت پیشنهادات.

از مطالعه: “SARS-CoV-2 وارد سلول های میزبان از طریق تعامل آن سنبله پروتئین با ورود گیرنده ACE2 در حضور TMPRSS2 (سمت چپ). مکانیسم های پیشنهادی برای COVID-19 ناشی از عفونت با SARS-CoV-2 عبارتند از: (1) با لينک مستقيم ویروس واسطه آسیب سلول; (2) اختلال در نظم از RAAS به عنوان یک نتیجه از مهار از ACE2 مربوط به ویروسی مطلب که منجر به کاهش رخ مهاركننده من و آنتاگونیست های آنژیوتانسین II; (3) آسیب به سلول های اندوتلیال و thromboinflammation; و (4) اختلال در نظم از پاسخ ایمنی و hyperinflammation ناشی از مهار اینترفرون سیگنالینگ توسط ویروس T cell lymphodepletion و تولید پیش از التهاب سايتوکاين, به خصوص IL-6 و TNFa.” منبع تصویر: دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی از طریق طبیعت

کار فوق العاده دقیق و این نوع از کار علمی که COVID-19 منتقدان باید بازرسی. بیماران بالقوه نیاز به درک کنند که چگونه خطرناک این ویروس می تواند برای کل بدن نه تنها به ریه ها. این ویروس می تواند با اتصال به ACE2 گیرنده در هر نقطه آن را می یابد نه فقط فوقانی و تحتانی دستگاه تنفسی. این عوارض تنفسی ممکن است شایع ترین به عنوان تنگی نفس می تواند به سرعت تشدید می شود و بیماران می تواند تا پایان در درمان با اکسیژن و تهویه. مردم کمتر می میرند و در حال حاضر نسبت به ماه گذشته و پس از رفتن بر روی دستگاه تنفسی اما مرگ و میر است که هنوز هم قابل توجه است.

اما این ویروس با اتصال به ACE2 پروتئین در اندام های دیگر. آن را لخته خون ایجاد سکته مغزی و حملات قلبی و بالقوه آن را حتی سخت تر برای نفس کشیدن. این درست نیست که بافت ریه تخریب شده است به عنوان ویروس تکرار — پس از تبادل گاز امکان پذیر نیست — اما اگر لخته شدن خون در عروق کوچک و سپس وجود خواهد داشت نه هر گونه تبادل گاز در مناطق ریه ها است که توسط ویروس تحت تاثیر قرار.

پاسخ ایمنی نیز نقش عظیم در بازیابی. آن را می تواند خنثی کردن ویروس و کشتن سلول های آلوده. اما پاسخ ایمنی می تواند به اوردرایو و حمله به بافت های سالم در این فرآیند است. سایر ارگان ها می تواند به طور مستقیم نهفته در زمانی که این اتفاق می افتد.

زیر infographic از مطالعه به طور خلاصه لیست تمام extrapulmonary اثرات ویروس. این مطالعه همچنین شامل یک نگاه دقیق تر در تجلی COVID-19 در هر ارگان کامل با علائم و مشاوره مدیریت:

از مطالعه: “ريوی و تجلی COVID-19 ناشی از عفونت با SARS-CoV-2 از جمله پنومونی و ARDS به خوبی شناخته شده است. علاوه بر این COVID-19 است در ارتباط با اثرات زیان بار بر روی بسیاری از سیستم های اندام های دیگر. مشترک extrapulmonary تظاهرات COVID-19 خلاصه شده در اینجا.” منبع تصویر: دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی از طریق طبیعت

“فراتر از تهدید کننده زندگی ریوی و عوارض ناشی از SARS-CoV-2 گسترده در ارگان های خاص مظاهر COVID-19 به طور فزاینده ای قدردانی” محققان نوشت.

ایروینگ پزشکی مرکز پژوهش ها همچنین می تواند کمک به پزشکان در سراسر جهان که نیست در برخورد با شیوع قابل توجهی تا کنون و می تواند کمک به راهنمای دیگر محققان که در حال مطالعه این ویروس. نویسندگان نشان می دهد مناطق مختلف پژوهش است که می تواند سود برای کار بیشتر:

برخی از نمونه هایی از مناطقی که نیاز به توجه بیشتر شامل توضیح مکانیسم است که توسط آن SARS-CoV-2 منتشر شده است به extrapulmonary بافت درک ویروسی خواص است که ممکن است افزایش extrapulmonary گسترش سهم immunopathology و اثر ضد التهابی درمان پیش بینی اثرات طولانی مدت از چند ارگان آسیب شناسایی عواملی که حساب برای تنوع در ارائه و شدت بیماری و بیولوژیک و مکانیسم های اجتماعی که زمینه ساز نابرابری در نتایج

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im