Coronavirus وارد ایتالیا دو ماه قبل از کشنده گسترش آغاز شده

  • رمان coronavirus شروع به گسترش در ایتالیا دو ماه پس از پایدار جامعه انتقال و تبدیل این کشور به جهان COVID-19 کانون.
  • محققان با تجزیه و تحلیل نمونه های فاضلاب قدمت آن به اکتبر و آثار یافت شده از این ویروس در فاضلاب آب برای میلان و تورین دو شمالی شهرستانها ایتالیایی. عفونت نشان داد تا در اوایل دسامبر 18th در آن نمونه است.
  • ایتالیا انتقال محلی آغاز شده در فوریه 21, زمانی که برای اولین بار داخلی مورد تشخیص داده شد. تعداد موارد یافت برای هفته ها به عنوان مقامات در تلاش برای مهار این ویروس.

رمان coronavirus شروع به گسترش در چین در اواخر ماه دسامبر با توجه به گزارش های رسمی. چند هفته بعد انسان انتقال تایید شد, آوردن بدترین ترس ما به زندگی است. در این ماه است که به دنبال این ویروس کشنده به هر گوشه ای از جهان است. حتی به چین شروع به ووهان کانون تحت کنترل دیگر شیوع گسترده پدید آمده در اروپا و سپس در ایالات متحده است.

هرچند که ممکن است داستان کامل. چین به تازگی تایید کرد که این ویروس را مبدا نیست ووهان بازار یا ووهان آزمایشگاه است که در مرکز چندین تئوری های توطئه است. چین هنوز هم نمی خواهد می گویند که در آن موارد برای اولین بار به نظر می رسد و یا از همه مهمتر زمانی که. ژنتیک نشان داد که این ویروس ممکن است شروع به گسترش در چین در اوایل ماه اکتبر. دیگر محققان کشف کردند افزایش پارکینگ فعالیت در پنج ووهان بیمارستان در اوایل ماه آگوست یا سپتامبر سازگار با ظهور یک بیماری جدید.

به طور جداگانه محققان از ایتالیا و فرانسه و امریکا قادر به ثابت کند که برخی از COVID-19 موارد به نظر می رسد در این کشورها قبل از اینکه به جامعه انتقال سر به فلک کشید. جدیدترین اطلاعات از ایتالیا به ما می گوید این ویروس در حال حاضر در کشور حداقل دو ماه قبل از ایتالیا خود را برای اولین بار محلی مورد.

دانشمندان ایتالیایی نمونه مورد مطالعه از آب و فاضلاب در ایتالیا و کشف ژنتیکی ویروس اثری در میلان و تورین dating back to December 18th. این دو ایتالیایی عمده شهرهای واقع در منطقه شمال کشور که در ایتالیا اصلی COVID-19 شیوع آغاز شده است. کشور جهان بود COVID-19 کانون برای هفته شروع در اواسط فوریه. تعداد موارد یافت با وجود سخت مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات و ایتالیا به سرعت پیشی گرفتن چین گزارش داد تعداد COVID-19 بیماران و مرگ و میر.

ایتالیا اولین نفر یک جفت از گردشگران چینی که تست مثبت در رم در ژانویه 31. اما این کشور برای اولین بار از محلی مورد پدید آمده در 21 فوريه در شهر کدگنو در لومباردی. کدگنو بسته بود عنوان شد و نه دیگران در لومباردی و ونتو و کل کشور قفل شده است و در اوایل ماه مارس. این جلوگیری نمی کند این بیماری از گسترش غیر قابل کنترل است. از آنجا که بیماری همه گیر محلی آغاز شده بیش از 34,000 که مردم از COVID-19 در ایتالیا, یکی از بدترین عوارض مرگ. ایتالیا است ثبت نام بیش از 238,000 موارد به تاریخ.

این نتیجه گیری از ایتالیا و موسسه ملی بهداشت (ISS) نشان می دهد که این ویروس برتر اروپا بسیار زودتر از اولین نشانه های پایدار جامعه انتقال است. این است که در خط با پژوهش های قبلی از دیگر دانشمندان ایتالیایی.

فرانسه پزشکان شواهدی از یک COVID-19 مورد بود که تحت درمان در یک بیمارستان پاریس در دسامبر 27th. تیم های مختلف در بر داشت CT نتایج نشان همان نوع از آسیب ریه که به نظر می رسد در COVID-19 پنومونی قدمت آن به اواسط نوامبر. محققان آمریکایی گمان می کنند که حداقل یک فرد ممکن است آلوده شده اند به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه دسامبر با CDC نشان می دهد که به تازگی به جامعه انتقال آغاز شده و هفته قبل از برآورد قبلی است.

ISS بررسی 40 فاضلاب نمونه از تصفيه خانه فاضلاب در ایتالیا بین ماه های اکتبر و فوریه بی سی توضیح می دهد. نمونه ها از اکتبر و نوامبر تبدیل به منفی است. فاضلاب از بولونیا یک شهر بین میلان و رم شروع به نشان دادن اثری از این ویروس در ماه ژانویه است.

پژوهش نیست “به صورت خودکار حاکی از آن است که اصلی زنجیر انتقال نیرو که منجر به توسعه این بیماری همه گیر در کشور ما نشات گرفته از این اولین موارد” ISS کیفیت آب کارشناس Giuseppina La Rosa گفت.

این یافته ها نشان می دهد که “اهمیت استراتژیک” از آب فاضلاب برای تشخیص زود هنگام آن را به عنوان می تواند این ویروس را قبل از حضور گسترده انتقال موجود است. ISS برنامه شروع به نظارت بر فاضلاب در توریستی تفریحی با شروع در ماه جولای و راه اندازی فاضلاب در سراسر کشور نظارت بر شبکه بعد از این سال.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>