جامع گزارش جدید برجسته بسیار وحشتناک دولت از ما 5G شبکه های

ما هشدار داده بودند به خوبی در پیش از جنگ جهانی دوم 5G rollouts نه به انتظار بازی در حال تغییر فن آوری بی سیم به خوبی فورا تغییر بازی در نظر گسترده سرعت دانلود اما بدیهی است برخی از پیشرفت های ساخته شده در طول سال گذشته یا بیشتر تقریبا در همه جا در سراسر جهان است.

چون همه 5G شبکه های تلفن همراه در برابر خلق شده اند و بسیاری از کشورها حتی آغاز شده انتقال از 4G LTE شما نباید شگفت زده برای پیدا کردن وجود دارد عمده جغرافیایی تفاوت به گزارش تا آنجا که همه چیز از خام سرعت به تجربه و در دسترس بودن این “منسوخ” فوق سلولی استاندارد نگران است.

در حالی که آن را به وضوح آسان به جمع آوری اطلاعات کافی برای دریافت کامل و تصویر دقیق از راه های روزمره کاربران گوشی های هوشمند به طور منظم اتصال به LTE 4G و 5G شبکه در سراسر جهان به خصوص در طول یک بیماری همه گیر OpenSignal تحت موفق به انجام بیش از 87 میلیارد و اندازه گیری در بیش از 43 میلیون دستگاه بین 1 ژانویه و مارس 30 سال 2020 است.

پس از مقایسه این اطلاعات با داده های مشابه جمع آوری شده در سه ماه اول سال گذشته به همراه تجزیه و تحلیل شرکت منتشر شده در عمق گزارش کامل از یافته های جالب و دقیق امتحانات از تفاوت های منطقه ای. در اینجا فقط تعداد کمی از نتیجه گیری است که توجه ما را اسیر:

5G دانلود با سرعت در حال افزایش است به آرامی…

در حالی که همه 20 “پیشرو” 5G کشور مورد بررسی OpenSignal آن در آخرین گزارش خود را دیدم سرعت دانلود “تجربه” شاخص رشد بین Q1 2019 و Q1 سال 2020 گفت: رشد دور از چشمگیر در مکان هایی مانند کویت و رومانی و انگلستان و اسپانیا و… به ما.

 

با توجه به T-Mobile اولیه در سراسر کشور تمرکز بر کم باند 5G تکنولوژی است که به سختی سریع تر از 4G LTE در سراسر بسیاری از مناطق و متوسط ردپای تحت پوشش ورایزون فروزان سریع mmWave 5G شبکه, آن را به سختی تعجب آور به دیدن ما رتبه زیر, آلمان, سوئد, فنلاند, قطر, امارات متحده عربی, دانمارک, کشور سوئیس و استرالیا و نروژ و ژاپن و کره جنوبی در این کلید متریک.

باور کنید یا نه ما کاربران در حال گرفتن کمتر از نصف متوسط 5G سرعت دانلود خود را از کره جنوبی-بر اساس همتایان اگر چه برای آنچه در آن ارزش به 26.7 مگابیت در ثانیه نمره 25 درصد بالاتر از منطقه ای با سرعت نتیجه از همان آخرین دوره سال است.

این ویدئو تجربه است و حتی crappier stateside

اگر شما فکر می کنید رتبه 12 از فوق 20 پیشرو 5G کشورها برای دانلود با سرعت تجربه بد بود صبر کنید تا زمانی که شما ببینید که در آن ما قرار است در OpenSignal آخرین 5G تجربه تصویری نمودار. با 56 امتیاز (در یک مقیاس 100) و “زمین رایگان” موفق به لبه پورتوریکو و پایان رقابت های جهانی دوم به گذشته است.

 

اگر چه 56 نمره فنی قرار داده و ما در “خوب” دسته بندی 5G کاربران در هفت کشور لذت می برد “عالی” میانگین موبایل تصویری تجربه در طول سه ماهه اول سال 2020 در حالی که یکی دیگر از 11 کشور جهان به دست آورده رتبه “بسیار خوب”.

اضافه کردن کشورهای دیگر به معادله رنگ و حتی بیشتر عکس شرم آور برای ما صنعت بی سیم به عنوان ملت نشسته در 73 نقطه از کلی بالا 100 نمودار برای موبایل تصویری تجربه ساخت بیش از حد کمی در سال در سال پیشرفت به منظور بالا بردن هر گونه امید برای کوتاه مدت بهبود آینده.

اگر شما می خواهید بزرگ به طور کلی سرعت دانلود رفتن شمال

کانادا نیازی گسترده 5G اتصال به قاعده کلی سرعت دانلود, سلسله مراتب, فوق العاده پریدن از 42.5 به 59.6 مگابیت در ثانیه در فضا از 12 ماه و کاملا خرد کردن 26.7 مگابیت در ثانیه به ما نمره که دیدم یک متوسط افزایش از 21.3 مگابیت در ثانیه از یک سال پیش.

 

اگر آن را می سازد شما احساس می کنید بهتر است که ما را موفق به شکست دو کشورهای G7 (ایتالیا و انگلستان) در سرعت دانلود در حالی که رتبه بندی مرده در گروهی به عنوان دور به عنوان تجربه تصویری نگران است. به طور کلی ما نشسته در 25 نقطه از 100 کشور در سرعت دانلود, تجربه, نمودار است که کمی بهتر از ملت گردابی تصویری عملکرد.

از سوی دیگر ایالات متحده همچنان به درخشش در می آید به 4G در دسترس بودن (که همان پوشش و ذهن شما) با قابل توجه 96.1 درصد نمره که تنها پیشی گرفته توسط ژاپن و کره جنوبی. حداقل در تئوری که باید اجازه می دهد این کشور بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بی سیم برای استقرار یک 5G سیگنال سریع تر از حامل در بسیاری از کشورهای دیگر. متاسفانه این کافی نیست به همچنین تضمین قابل توجه در سراسر کشور سرعت… نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im