دیدگاه توسط شمال بنیانگذاران اشاره به شدت در مصرف کننده جدید بر اساس گوگل عینک هوشمند

Osterloh را بازتوییت کرد نوشت "شمالی تخصص فنی کمک خواهد کرد که ما همچنان به سرمایه گذاری در سخت افزار ما را ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 تیر 1399
Osterloh را بازتوییت کرد نوشت "شمالی تخصص فنی کمک خواهد کرد که ما همچنان به سرمایه گذاری در سخت افزار ما را از تلاش و محیط محاسبات آینده است." و مطمئن گوگل فقط ممکن است شیر به تخصص خود را تازه به دست آورد کارگران به توسعه کمتر جاه طلبانه و بیشتر مصرف گرا نسخه از گوگل شیشه ای. اما osterloh را بازتوییت کرد می افزاید: "گوگل همواره در تلاش برای کمک به مردم در زندگی روزانه خود را. ما در حال ساخت نسبت به آینده ای که در آن مفید است همه در اطراف شما که در آن تمام دستگاه های خود را فقط با هم کار و فناوری محو در پس زمینه. ما به این محیط محاسبات.

در ضمن سه موسسان شمالی نوشت و در وبلاگ خود چه مناسب کامل گوگل برای شمال. پست های وبلاگ نیز نشان داد که Focals 2.0, عاقبت به شرکت OG عینک هوشمند به نام Focals 1.0 را نمی شود حمل می شود. این می تواند یک زن و شوهر از راه. یکی می تواند به این معنی است که گوگل در حال کار خود را در آن مصرف کننده هوشمند و حمل و نقل Focals 2.0 خواهد بود کار برکنار شده است. و یا می تواند به این معنی است که گوگل فقط در خلق و خوی به درگیر در یک پروژه است.

با این وجود گوگل می بیند ایران در حال حرکت آن را نزدیک تر به هدف خود از محیط محاسبات. اما ما هنوز هم نمی تواند فراموش کرده ام در مورد عینک هوشمند. شمال بنیانگذاران گفت: در آن پست وبلاگ "در نهایت ما قدردانی Focals 1.0 مشتریان است که از ما به اشتراک گذاری چشم انداز روزمره عینک هوشمند. ما پیچ در پیچ پایین Focals 1.0 و ما نمی خواهد در حمل و نقل Focals 2.0 اما ما امیدواریم که شما از ادامه سفر با ما به عنوان ما در شروع این فصل بعد." توجه داشته باشید که این نقل قول به کارگردانی درست در Focals' کاربرانی که در خواست به ادامه سفر با گوگل-North تیم. به ما تلفن های موبایل به عنوان اگر گوگل آماده است تا در مصرف عینک هوشمند بازار دوباره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im