با شروع این هفته Verizon است Samsung Galaxy S20 5G موجود در سه رنگ مختلف: کیهانی, خاکستری, ابر صورتی و ابر سفید. دومی به تازگی اضافه شده به ورایزون نمونه کارها و گوشی های هوشمند حتی بیشتر جذاب حامل در حال اجرا است یک ارتقاء است که شما اجازه می دهد صرفه جویی در $150 در کهکشان S20 5G.اگر چه ما در حال تعجب است که Verizon بپرسید نیست سامسونگ برای یک کهکشان قرمز S20 5G هنوز ابر سفید به نظر می رسد بسیار جذاب بیش از حد. برای بهره مندی از 150 دلار تخفیف شما باید برای اضافه کردن یک خط جدید است که به ارمغان بیاورد گوشی قیمت پایین برای تنها $35.41/ماه تا 24 ماه (معمولا $41.66/ماه).

در حال حاضر اگر شما می خواهم به خرید دو Samsung Galaxy S20 5G گوشی شما خوشحال خواهید بود به می دانم که شما نه تنها صرفه جویی در $150 هنگامی که شما اضافه کردن یک خط جدید اما شما همچنین می خواهید دریافت 1 ، 000 دلار در یک ثانیه بدون نیاز به اضافه کردن یک خط جدید است.

و شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از 5G دسترسی بدون هیچ هزینه اضافی هنگامی که شما خرید Samsung Galaxy S20 5G از ورایزون. به سادگی اضافه کردن تلفن به سبد خرید در بازی بیشتر و یا بیشتر فضای مجاز: نامحدود طرح و 5G دسترسی اعمال خواهد شد تا زمانی که خط فعال باقی می ماند در زمان طرح نامحدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im