• مایکروسافت این هفته اعلام کرد که ایکس باکس بازی پاس در حال حاضر بیش از 10 میلیون مشترک.
  • ایکس باکس بازی عبور می دهد پارسه دسترسی به یک انتخاب از بیش از 100 اول و سوم-پارتی بازی برای $9.99/ماه در ایکس باکس و $4.99/ماه بر روی کامپیوتر.
  • بعد از این سال این xCloud بازی جریان خدمات را به ایکس باکس بازی منتقل می کند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Sony پادشاه بلامنازع فعلی کنسول نسل.

پلی استیشن 4 در صدر 100 میلیون فروش در ماه ژانویه در حالی که مایکروسافت هنوز به گزارش حتی نیمی از آن را برای ایکس باکس یکی از. مایکروسافت اشتباه در ماه های منتهی به راه اندازی ایکس باکس یکی از هزینه آن را از صمیم قلب و سونی بود ذینفع چسبیده خنجر در قبل از مسابقه تا به حال حتی آغاز شده توسط undercutting قیمت ایکس باکس یکی از. زمان Phil Spencer در زمان بیش از در سال 2014 آن را خیلی دیر شده برای تغییر مسیر این نسل است. به جای ایکس باکس تیم شروع به برنامه ریزی برای نسل آینده و ما در نهایت شروع به دیدن این برنامه پرداخت.

در اوایل این هفته مایکروسافت نشان داد که ایکس باکس بازی پاس در حال حاضر بیش از 10 میلیون مشترک. اغلب به عنوان “Netflix بکشد از بازی” ایکس باکس بازی عبور از یک سرویس است که به کاربران دسترسی به هر اول ایکس باکس بازی به عنوان به خوبی به عنوان یک چرخش مجموعه ای از بازی را از شخص ثالث studios برای یک تخت هزینه از $9.99/ماه. بازی منتقل شده است یک موفقیت بی حد و حصر برای مایکروسافت و بعد از این سال آن را گرفتن ارتقاء.

در یک پست وبلاگ در ایکس باکس سیم در پنجشنبه Phil Spencer اعلام کرد که پروژه xCloud است از آمدن به ایکس باکس بازی پاس بعد از این سال. ما را نوشته اند در مورد پروژه xCloud در بیش از یک مناسبت, اما آن را به ارمغان می آورد بازی های ایکس باکس به طیف گسترده ای از سیستم عامل از طریق ابر جریان از جمله تلفن و کامپیوتر است.

منبع تصویر: مایکروسافت

“ما همچنین الهام بخش به شما ارائه ما در سریع ترین, قدرتمند ترین کنسول تا کنون که یک نوار جدید برای عملکرد و احساس سرعت و سازگاری هنگامی که آن را منتشر شده این تعطیلات; و همچنین به عنوان یک کتابخانه از بازی از ما 15 Xbox Game Studios و هزاران نفر از شرکای توسعه در سراسر جهان” اسپنسر نوشت. “بعد از این سال های ابری ما بازی فن آوری جریان پروژه xCloud خواهد آمد به بازی پاس—بنابراین شما و دوستان شما می توانید جریان و بازی های شما را دوست دارم با هم در دستگاه های خود را.”

این امر احتمالا هزینه بیش از استاندارد بازی عبور اشتراک, اما آن را به مشترکین امکان دسترسی به مجموعه ای از بیش از 100 بازی است که می تواند به تقریبا هر دستگاه را در اختیار دارند. شما نمی خواهد نیاز خود را به یک ایکس باکس سری X, Xbox One, و یا حتی یک کامپیوتر قدرتمند به بازی آخرین بازی — شما فقط نیاز به یک دستگاه هوشمند و اتصال به اینترنت و ایکس باکس بازی منتقل می کند. سخت افزار به کنار آینده روشن به نظر می رسد برای ایکس باکس.

منبع تصویر: ایکس باکس

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de