• یک سی سی پی کلیسا سوزاندن این هفته به عنوان آخرین flashpoint به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت در تجمعات سراسر کشور همچنان به تولید واکنش های شدید و تظاهرات.
  • مقامات محلی در هالی اسپرینگز, می سی سی پی مشکوک کلیسا سوختن بود این کار از یک عمدا ایجاد حریق.
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام برای کلیساها مجاز به بازگشایی بلافاصله.

سوختن اون سوی خاکستر سوخته را از یک شهر کوچک می سی سی پی کلیسا آتش این هفته که مقامات این باور بود که این کار یک عمدا ایجاد حریق با توجه به پارکینگ نقاشی های دیواری که به عنوان خوانده شده: “شرط می بندم شما در خانه بمانند در حال حاضر شما hypokrits” — شامل یک عيان نمونه هایی به تاریخ چگونه coronavirus مربوط به تنگی باعث واکنش های عجیب و غریب در مخالفت با آنها.

اولین کلیسای پنطیکاستی در هالی اسپرینگز بود سوزانده روز چهارشنبه حدود یک ماه پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد از طرف کلیسا در برابر coronavirus مربوط به محدودیت در اجتماعات بزرگ در این شهر است. “ما نوع متصلب مغز ما و ما هیچ ایده” کلیسا کشیش جری Waldrop به خبرنگاران گفت:. “هیچ دشمنان است که ما می دانیم. ما نمی دانیم که هر کسی که ما حتی فکر می کنم می تواند قادر به انجام چیزی شبیه به این.”

در یک صدای جیر جیر زیر کلیسا آتش می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: او ناراحت بود در مورد آنچه اتفاق افتاده است و این کشور نیاز به نماز:

پارکینگ گرافیتی ناخوانا خارج اولین کلیسای پنطیکاستی به نظر می رسید به یک شکنجه اشاره به طرح دعوی در دادگاه کلیسا ثبت شده در ماه گذشته در برابر شهر هالی اسپرینگز که ادعا افسران پلیس تا به حال قطع یک مطالعه کتاب مقدس و عید پاک خدمات. با توجه به هالی اسپرینگز شهر وکیل شرلی بایرز تقریبا 40 نمازگزاران نبودند اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل داخل کلیسا منجر به استناد صادر شده در مارس 10.

می سی سی پی دیده است بیش از 12000 coronavirus موارد تا کنون همراه با 580 مرگ و میر از زمان نوشتن این مقاله, با توجه به آخرین آمار رسمی.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. ریوز’ “امن تر-در-خانه” سفارش برای دولت تنظیم شده است به اعتبار هموار کردن راه برای کلیساها شروع به کار به عنوان به اصطلاح “ضروری” کسب و کار. داخل سالن اجتماعات هنوز هم باید محدود شود اما و کلیساها نیز خواسته بودن هنوز هم به دنبال بهداشت دستورالعمل های مربوط به چیزهایی مانند اجتماعی فاصله به ویروس را از گسترش خارج از کنترل است.

در همین حال در حالی که صحبت با خبرنگاران در روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای کلیساها در سراسر کشور باید بلافاصله بازگشایی شد و گفت: آنها باید به عنوان کسانی که به اصطلاح ضروری کسب و کار توسط دولت و مقامات محلی است. به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس بود که دولت فرمانداران باید این روند آغاز شده و در کلیسا reopenings — حتی اگر کلیساها دیده شده است در بعضی از نقاط به عنوان یک nexus جامعه گسترش coronavirus. در کالیفرنیا به عنوان مثال یک فرد در معرض 180 نفر به این ویروس وجود دارد. کلیساها در کشورهای دیگر را نیز به مبارزه طلبیده سفارشات و گفت: آنها در ادامه به دیدار بدون توجه به این خطر است.

“امروز من شناسایی خانه های عبادت — کلیسا و کنیسه و مسجد — به عنوان ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروري” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. او گفت که اگر فرمانداران نیست به سرعت عمل می کنند یا مانع از این در هر راه که او را “نادیده گرفتن” آنها هر چند او نمی استناد به هر گونه مربوط به قدرت است که اجازه می دهد تا او را به انجام این کار.


کلیسا در هالی اسپرینگز, Miss., نابود مظنون آتش سوزی منبع تصویر: کلی McMillen/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im