کروم گرفتن از ویژگی های باور نکردنی ما نمی دانیم که ما نیاز

  • گوگل اضافه شدن یک ویژگی جدید به نام تب گروه به Chrome Beta در روز چهارشنبه.
  • گروه زبانه اجازه می دهد تا کاربران را به گروه های چند زبانه در مرورگر کروم و برچسب آنها را با نام و رنگ به طوری که آنها آسان تر به ترتیب و پیگیری کنید.
  • گروه زبانه در دسترس خواهد بود در نسخه جدید دسکتاپ کروم نورد در هفته آینده, اما شما می توانید این ویژگی را برای خودتان در حال حاضر با دانلود Chrome Beta.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

من فکر نمی کنم من تا به حال فراموش نکنید بعد که BGR سردبیر اجرایی ژاک اپستاین مشترک خود را روی صفحه نمایش با من و در ضمن نشان داد که غیر قابل تصور تعداد زبانه او باز در مرورگر خود. در این خط از کار برگه مدیریت بسیار حیاتی است اما هر کس در عمل متفاوت است. من شخصا شروع به antsy اگر من بیشتر از 5 یا 6 زبانه باز می کنم هر چه من می تواند به تحکیم آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که من مشغول به کار است.

وجود دارد هیچ “درست” راه برای مدیریت به زبانه خود را (اگر چه حتی فکر کردن در مورد ژاک راه به من می دهد اضطراب) اما در روز چهارشنبه گوگل اضافه شده ویژگی های جدید به کروم بتا را که مدیریت زبانه ها راحت تر از همیشه: گروه زبانه. این قابلیت اجازه می دهد تا کاربران کروم به راست کلیک بر روی هر یک از زبانه ها باز و آنها را با هم گروه با نام های سفارشی و رنگ. هنگامی که شما ایجاد یک گروه تب, شما می توانید آن را حرکت در اطراف مانند یک برگه های استاندارد.

“ما شده است تست کردن تب گروه برای چند ماه در حال حاضر (به عنوان برخی از شما) و ما در حال پیدا کردن راه های جدید برای ماندن سازمان یافته می گوید:” Chrome UX مهندس ادوارد یونگ. “از طریق خود ما استفاده و اوایل کاربر تحقیقات ما نشان داد که برخی از مردم می خواهم به گروه خود کروم زبانه با موضوع. برای مثال اگر شما در حال کار بر روی پروژه های مختلف و یا به دنبال از طریق خرید های متعدد و سایت های بررسی.”

البته هیچ قوانین وجود دارد چگونه شما را انتخاب کنید به استفاده از گروه زبانه. گوگل می گوید برخی از مردم شده اند و گروه بندی زبانه ها بر اساس چه فوری آنها (“ASAP” “در این هفته” و “بعد”) و یا بر اساس چه حد در طول پروژه ممکن است (“نیست آغاز شده است” “در حال پیشرفت” “نیاز به پیگیری” و “تکمیل شده”). شما می توانید با استفاده از یک شکلک در نام گروه را به خوبی اگر شما می خواهید خود را در گروه زبانه ذخیره خواهد شد هنگامی که شما مرورگر کروم.

اگر شما کروم بتا — که شما می توانید برای دانلود رایگان از گوگل وب سایت شما باید دسترسی به تب گروه ها در حال حاضر. اگر نه گوگل می گوید آن شامل تب گروه در نسخه های آینده از کروم ابتدا با نسخه جدید نورد از هفته آینده. گروه زبانه در دسترس خواهد بود برای کروم در دسکتاپ در سراسر سیستم عامل کروم, ویندوز, مک و لینوکس. هیچ کلمه ای در عین حال در صورتی که از ویژگی های خواهد شد در نهایت به سیستم عامل تلفن همراه نیز هست.

منبع تصویر: والنتین Wolf/imageBROKER/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im