هکرهای چینی در حال تلاش برای به دست آوردن آندروید کاربران را به کلیک بر روی از دست رفته تحویل’ متن

  • هکرهای چینی در حال هدف قرار دادن گوشی های اندروید با یک قطعه جدید از نرم افزارهای مخرب است که تلاش برای فریب مردم را به کلیک کردن بر روی یک “از دست رفته تحویل” text — نوع متن است که بدون شک به خصوص تبدیل شدن به آشنا برای مردم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها را به صرف زمان بیشتری را در خانه و سفارش اقلام برای تحویل.
  • این متن در واقع یک کلاهبرداری فیشینگ را قادر می سازد که همه چیز را از سرقت اطلاعات بانکی به یک کاربر از لیست تماس.
  • آن را که مرتکب با توجه به امنیت سایبر, محققان, توسط یک گروه از هکرها عامل تحت “رومینگ آخوندک” جمعی.

یکی دیگر تند و زننده قطعه جدید از نرم افزار رایگان آندروید برای آگاهی از این زمان با توجه به امنیت سایبر محققان در Cybereason آن نرم افزارهای مخرب است که با استفاده از یک “از دست رفته تحویل” متن به phish آن unsuspecting گیرندگان.

شده است وجود دارد موجی از این حوادث به تازگی شامل همه چیز از ناقص برنامه های موجود در فروشگاه Google Play برای حضور undeletable مخرب فایل ها و برنامه های داخل گوشی های آندروید. پس از بررسی این آخرین تخلفات, Cybereason تیم متوجه شد که آن را یک چینی زبان گروهی از هکرها عامل تحت پرچم “رومینگ آخوندک” که در پشت این به اصطلاح FakeSpy نرم افزارهای مخرب مبارزه است.

“FakeSpy شده در طبیعت پس از سال 2017; این آخرین مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که آن را تبدیل به قوی تر” به Cybereason تیم یادداشت ها. “کد بهبود قابلیت های جدید ضد تقلید تکنیک های, و, جدید, جهانی, اهداف همه نشان می دهد که این نرم افزارهای مخرب است که به خوبی نگهداری شده توسط نویسندگان آن و همچنان به تکامل است.”

با توجه به این تحقیقات FakeSpy می exfiltrate و ارسال پیام های اس ام اس علاوه بر سرقت اطلاعات مالی و خواندن اطلاعات حساب و لیست تماس در میان دیگر نابکار عمل می کند. کاربران در حال فریب به کلیک کردن بر روی یک پیام اطلاع رسانی به آنها از دست رفته تحویل که هدایت آنها را به دانلود یک بسته نرم افزار آندروید. این است که استفاده می شود به هدف قرار دادن کاربران آندروید در سراسر جهان از جمله در آمریکا به لطف نرم افزارهای مخرب توانایی برای ارسال پیام است که ادعا می شود از خدمات پستی ایالات متحده.

“رومینگ آخوندک” برای تلفن های موبایل به نام یک تبه کار از یک فیلم, اما آن را در واقع moniker چینی بازیگر تهدید گروه شده است که در اطراف برای چند سال در حال حاضر و در ادامه به تکامل است. آنها استفاده می شود که بیشتر به هدف کشورهای آسیایی اما پس از گسترش اعتصاب در قربانیان در سراسر جهان است.

چه می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان است ؟ Cybereason مدیر ارشد و رئیس تهدید تحقیقات Assaf Dahan گفته ZDNet که مردم باید مشکوک از پیام های اس ام اس که حاوی لینک کلیک کنید. “اگر آنها این کار را با کلیک بر روی یک لینک” Dahan گفت: “آنها نیاز به بررسی صحت این صفحه دنبال غلط املایی یا اشتباه نام وب سایت و بیشتر از همه — جلوگیری از دانلود نرم افزار از غیر رسمی فروشگاه ها.” این شیوه شما می توانید محافظت از سهوا دانلود برنامه های مخرب گرفتن phished با کلیک بر روی خطرناک, متن, پیام, لینک ها و بیشتر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>