مهندسان چینی را به جرم سرقت اسرار تجاری از ایالات متحده شرکت فناوری

میکرون تکنولوژی آمریکا chipmaker است که تولید و ذخیره سازی تراشه های حافظه از جمله رم و تراشه های حافظه فلش و دیگران. قبل از آن قرار داده شد در نهاد لیست و ممنوع از آن ایالات متحده زنجیره تامین, Huawei اختصاص 13 ٪ از میکرون فروش. داشتن شرکت های آمریکایی از دست دادن کسب و کار بود و نه هدف قرار دادن Huawei در لیست بود اما تاسف عوارض جانبی.

سه مهندسین درگیر در طرح جریمه محکوم کرده و به زندان

این گذشته جمعه با توجه به بلومبرگ یک دادگاه در تایوان حکومت است که مهندسین از ایالات Microelectronics Corp. (UMC) به سرقت اسرار تجاری از میکرون. این مهندسین متهم به دادن IP به یک شرکت فعال در سرزمین اصلی حمایت دولت چین. سرقت مالکیت معنوی یکی از مشکلاتی که دولت آمریکا و شرکت های آمریکایی را با چین است. دادگاه منطقه از لهستان به پایان رسید تا سفارش که UMC پرداخت میکرون 100 میلیون دلار جدید تایوان دلار (معادل $3.4 میلیون دلار) و UMC مهندسین به جرم سرقت و یا کمک در عمل. این سه نفر محکوم به زندان از نظر بین 4.5 و 6.5 سال و نیز جریمه بین 4 و 6 میلیون دلار جدید تایوان دلار ($135,000-$202,400 USD).

حتی اگر چین بود گرفتار قرمز دست این کمونیست و دولت چین همواره رد کرده است که شرکت های خود را سرقت اسرار تجاری. حکم می آید در یک زمان بد به عنوان کشور تلاش می کند برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در نیمه هادی ها. بزرگترین ریخته گری در کشور SMIC است مسلما دو سال پشت سر رهبران جهانی از جمله TSMC و سامسونگ; این جفت ارز در حال دو تا از بزرگترین مستقل ریخته گری در جهان است.

پس از حکم اعلام شد, میکرون گفت: “سوء استفاده از اسرار تجاری و انتقال آنها به خارج از تایوان است که به زیان این کشور تمام نیمه هادی در صنعت و تهدید آینده رقابت است. این قضاوت بیشتر تقویت اهمیت مالکیت معنوی در تایوان نشان می دهد که جنایی اختلاس خواهد بود مناسب خطاب.” UMC گفت که آن را به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری و آن را نقض نمی کند میکرون اسرار تجاری. در بیانیه خود این شرکت گفت: “در آن درخواست تجدید نظر در برابر حاکم و بیش از حد نامتناسب مجازات UMC به استناد بسیاری از بی نظمی ها در هر دو بررسی و مورد خود است.

با توجه به کیفرخواست UMC کارمند Rong Leh-تیان دستور UMC را کنی وانگ به استفاده از میکرون طراحی برای UMC محصولات به منظور کاهش زمان آن طول می کشد UMC به توسعه تراشه های. سوم مهندس از UMC که درگیر شد, J. T. هو شد و کار برای هر دو UMC و فوجیان Jinhua مدار مجتمع Co. دومی یک چینی تراشه تولید کننده است که با استفاده از IP سرقت. هر دو هو و وانگ کپی میکرون را درام داده ها بر روی دستگاه های خود را و استفاده از آن در حالی که در حال توسعه از جمله تراشه برای UMC.

در ارائه حکم دادگاه گفت: “J. T. هو به دست آورده دو حقوق به ترتيب از UMC و Jinhua بنابراین آن را بسیار روشن است او در نظر گرفته شده برای استفاده از [میکرون داده] در سرزمین اصلی چین است. Kenny وانگ و رنگ Leh-تیان هر دو به بیرون درز میکرون اسرار تجاری به UMC برای استفاده از UMC را مربوط به واحدهای کسب و کار … و نهایی پژوهش توان به Jinhua برای تولید انبوه به طوری که آنها تا به حال قصد استفاده از [میکرون داده] در سرزمین اصلی چین است. متهمان انجام شده منجر به میکرون از دست رفتن مزیت و رقابت در بازار محصولات متصل به بیرون درز اسرار تجاری و تضعیف میکرون منافع.”

متهمان پرداخت خود را برای فعالیت های غیر قانونی. هو با دریافت 5 میلیون دلار جدید تایوان دلار ($168,700 تومان) از هر دو UMC و Jinhua. UMC پرداخت وانگ 1.5 میلیون دلار جدید تایوان دلار ($50,600 دلار) و رنگ 1.6 میلیون دلار جدید تایوان دلار ($54,000 تومان). مجازات اعلام شده توسط دادگاه را به زور سه نفر به آن پرداخت و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>