چین گزارش, تنبیه کردن, اپل, کوالکام و دیگر به عقب بر گردیم در ایالات متحده

به عنوان ما به شما گفت که اوایل امروز دقیقا یک سال پس از آن ممنوع Huawei از آن ایالات متحده عرضه زنجیره ای دولت ایالات متحده تغییر یک قانون است که خواهد شد در نتیجه عدم توانایی Huawei برای دریافت آن قدرتمند ترین تراشه بدون آمریکا اجازه. تحت قوانین جدید ریخته گری در سراسر جهان (از جمله به عنوان پیشرو در قرارداد ریخته گری TSMC) نیاز به کسب اجازه از آمریکا برای کشتی تراشه به هواوی و شرکت های تابعه و وابسته.
این می تواند یک ضربه بزرگ به Huawei به عنوان آن را قرار می دهد که در آینده از این شرکت در دست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها راه Huawei در حال رفتن به قادر به دریافت تراشه های خود را برای بالا پایان دستگاه خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن موافق به آن است. با این حال ایالات متحده اجازه خواهد داد که هواوی برای دریافت تراشه های ساخته شده از ویفر در حال حاضر در تولید به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال حمل بعد از 120 روز از امروز.

TSMC می ایستد به از دست دادن بیش از 5 میلیارد دلار درآمد به دلیل ایالات متحده “تغییر حکومت”

اگر شما فکر می کنم که چین ممکن است به دنبال نوعی انتقام در برابر آمریکا برای آنچه که برخی از آنها به نام قلدری, شما کاملا درست است. با توجه به یک منبع ذکر شده توسط این زبان جهانی در برابر این کشور آماده است به استخدام یک سری از “اقدامات متقابل” از جمله ایجاد یک “غیر قابل اعتماد نهاد لیست” که در نتیجه محدودیت های قرار داده شده در ایالات متحده شرکت ها از جمله اپل. دیگر شرکت آمریکایی است که از منبع ذکر شده به عنوان احتمالا گیرنده بودن از اقدامات تلافی جویانه چین عبارتند از: Qualcomm سیسکو و بوئینگ.

حتی اگر این اطلاعات می آید از یک منبع جهانی تایمز منتشر شده است توسط مردم روزانهرسمی روزنامه از کمونیست و دولت چین. این جهانی بار است که یک مقام رسمی دولت منبع اما اعتقاد بر این است به طوطی باورهای دولت چین.

او Weiwen سابق ارشد تجارت رسمی و اجرایی عضو شورای جامعه چین به سازمان تجارت جهانی مطالعات گفت: جهانی تایمز “چین باید پیاده سازی این اقدامات به حدی که ما جرات نمی بپرسید برای یک مایل پس از اینکه یک اینچ است.” او می گوید که چین باید در انجام تحقیقات مربوط به شرکت های ایالات متحده و “اجازه دهید آنها را به احساس درد است.”

هر اقدامی تلافی جویانه علیه آمریکا و شرکت های فن آوری است که نتایج در محصولات خود را که ممنوع در چین می تواند نیروی آن شرکت های آمریکایی برای بزرگ مالی رسید. طی مالی سه ماهه دوم, 14.8 درصد از اپل درآمد از چین آمد. و بسیاری از داخلی چین تولید کنندگان تلفن با استفاده از Qualcomm Snapdragon چیپست و تراشه مودم بنابراین دولت چین نیاز به مراقب باشید که آنها قطع نمی کردن بینی خود را به رغم چهره خود را. برخی از گوشی چینی تولید کنندگان هستند و ظاهرا کار بر روی خود چیپ ست.

ناشناس چینی خودی اظهار داشت: “چین راه اندازی خواهد شد دور بی پایان تحقیقات در آن شرکت درست مثل شمشیر حلق آویز بیش از سر خود را. آن را تعدیل سرمایه گذاران اعتماد به نفس و فشار از درآمد خود را در بازار چین است.” خودی یادداشت “آن را نیز تحمیل یک واکنش زنجیره ای در بالادست و پایین دست بازیکنان ما در تولید تراشه.”

به وال استریت ژورنال می گوید که بان کی مون در ایالات متحده تراشه در چین می تواند هزینه های ایالات متحده شرکت فنی $36 میلیارد دلار در سال درآمد. ایالات متحده-صادرات تراشه به چین هنوز هم تولید یک مازاد تجاری یکی از معدود بخش های کسب و کار است که هنوز هم انجام دهید.

یک فرد نزدیک به دولت چین است گائو Lingyun متخصص در آکادمی چینی علوم اجتماعی در پکن. با توجه به گائو دولت چین را برای اولین بار تنبیه کوچک شرکت های آمریکایی وابسته به چین است. او می گوید می تواند یک “اولین بار در سطح” هشدار به آمریکا قبل از مجازات های قرار داده شده در شرکت های بزرگ مانند اپل. صحبت کردن در مورد شرکت های کوچکتر او می گوید: “آنها آسیب پذیر هستند به اقدامات محدود کننده. هنگامی که مقامات چینی اعمال تحریم بر آنها هزینه بیمار است-فراهم است. اکثر شرکت های کوچک خواهد بود تحت فشار قرار دادند به آستانه فروپاشی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de