چین گزارش مشکوک مورد طاعون هشدار از ‘اپیدمی’ خطر

  • چین تایید کرده است یک مورد از طاعون در شهر Bayannur در مغولستان داخلی.
  • طاعون شد و این بیماری که باعث مرگ سیاه همه گیر در قرن 14 کشته شدن دهها میلیون نفر از مردم در اروپا و آسیا و آفریقا است.
  • هزاران نفر از طاعون موارد گزارش شده در هر سال و حتی چند در مرز ایالات متحده.

از شیوع بیماری کشنده و بسیار مسری ویروس به ناآرامی های مدنی ناشی از قتل جورج فلوید به معرفی قتل hornets 2020 شده است یک فاجعه کامل. بسیاری از ما بیش از آماده به نوبه خود صفحه در این سال, اما ما فقط به سختی بیش از نیمه راه انجام می شود و آن را به نظر نمی آید مانند سال 2020 در حال رفتن به اجازه دهید تا هر زمان به زودی. در یکشنبه, جولای 5th, مقامات در چین مغولستان داخلی منطقه گزارش یک مورد مشکوک به این طاعون که در واقع بیماری است که ده ها کشته و میلیون ها نفر از مردم در قرن 14.

با توجه به دولتی شین هوا اخبار آژانسمورد گزارش شده در شهر Bayannur در روز شنبه. یکشنبه مقامات محلی در این شهر صادر کرده است سطح 3 هشدار برای طاعون پیشگیری و کنترل است که تا پایان سال. این Bayannur شهرداری و کمیسیون بهداشت خواست ساکنان به دقت بیشتری برای جلوگیری از شکار و خوردن حیوانات است که می تواند باعث عفونت طاعون و گزارش بیمار یا مرده marmots.

“در حال حاضر خطر وجود دارد از یک انسان اپیدمی طاعون در این شهر” از Bayannur محلی کمیسیون بهداشت هشدار داد بیش از آخر هفته به گزارش چین روزانه. “مردم باید به بهبود آن حفاظت از خود آگاهی و توانایی و گزارش غیر طبیعی شرایط بهداشتی بی درنگ.”

شما اولین ضربه ممکن است به خاموش کردن تلفن خود را و راه رفتن به اقیانوس اما قبل از اینکه شما از دمدمی مزاجی شما باید بدانید که طاعون هرگز واقعا از بین رفت. سازمان بهداشت جهانی می گوید که در هر نقطه بین 1000 و 2000 نفر دریافت طاعون هر سال که تنها شمارش موارد تایید شده. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها ادعا می کنند که به طور متوسط هفت طاعون موارد گزارش شده در ایالات متحده بین سال 2000 تا سال 2018 است. این طاعون موارد بسیار به ندرت منجر به مرگ بیمار است.

به عنوان توضیح می دهد که اگر چه طاعون “می تواند به سرعت منجر به مرگ” تشخیص زود هنگام و درمان موثر هستند. زمانی که بیماران دریافت مراقبت در مدت کوتاهی پس از ابتلا به این بیماری شانس زنده ماندن توجهی بهبود بخشد. مشترک آنتی بیوتیک ها مانند استرپتومایسین, جنتامایسین داکسی سایکلین یا سيپروفلوکساسين “می تواند به طور موثر درمان این بیماری اگر آنها تحویل اولیه” اگر اکسیژن و مایعات وریدی و حمایت های تنفسی اغلب لازم است به عنوان به خوبی.

این پیام از اقتدار بهداشت محلی در چین است distressingly آخرالزمانی اما به همه این آمار بالا باید روشن تایید تنها یک مورد از طاعون است که غیر معمول نیست.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de